GÜZELLİK - MAKYAJ

Bella Hadid'den Cadılar Bayramı makyajı

Dior Makyaj Kreatif ve İmaj Direktörü Peter Philips, Cadılar Bayramı gecesi için bir dizi eğlenceli ve iddialı makyaj görünümleri tasarladı.

profil
BT Ekip
31.10.2017
Bella Hadid'den Cadılar Bayramı makyajı

Bella Hadid özel makyajıyla Cadılar Bayramı'na hazır! Peter Philips,  Hadid için göz alıcı, gizemli bir siyah ve dore makyaj görünümünü yarattı.

Siyah, çarpıcı dudaklar, yoğun kırmızılar ve göz çevresine bir maske gibi uygulanan dore kristallerle süslenmiş gözler... Benzer bir makyaj uygulanan erkeklerle çevrili güzelliği, ışık ve gölge arasında parıldıyor.

Peter Philips, Dior makyaj ürünlerinin en popüler ürünlerini yeni biçimlerde kullanarak üç makyaj stili yarattı. “Siyah çiçek”, siyah taç yaprakları ile kaplanmış ve koyu kristallerle aydınlatılan gözlerle, tek bakışta büyülüyor. “Cadıların Bayramı parti kızı” için, metalik göz kapakları siyah eyelıner ile belirginleştiriliyor ve eğlenceli kristallerle süsleniyor.

Üç makyaj seçeneğinde de dudaklar sıra dışı güzellikte bir gece için siyahla kırmızının buluştuğu yoğun pigmentli bir oyunla inanılmaz görünüyor.

Videoları izleyerek aynı görünümleri siz de deneyebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler