GÜZELLİK - MAKYAJ

Deva Cassel, Dior Makyaj Yaz 2024 kampanyasıyla göz kamaştırıyor

Güzel model Deva Cassel, en yeni marka elçilerinden biri olduğu Dior’un Makyaj Yaz 2024 kampanyasında göz kamaştırıyor. Kampanya, Cassel’in çarpıcı güzelliğini gözler önüne seriyor

profil
BT Ekip
25.04.2024
Deva Cassel, Dior Makyaj Yaz 2024 kampanyasıyla göz kamaştırıyor

Son dönemin gözde modellerinden Deva Cassel, Dior Makyaj 2024 yaz kampanyasında başrolde yer alarak Dior Beauty'nin yeni elçisi olarak karşımıza çıkıyor. Kampanyada, Fransız kıyılarının güneşli cazibesini yansıtmak için tasarlanan makyaj görünümü, yaza uygun bir dizi tonu kucaklıyor.

Bronzlar ve bakırlar, güneşli sarılar ve canlı portakallarla iç içe geçerek kullanıcıları Güney Fransa'nın durgun öğleden sonralarına taşıyor. Yaz serisi, markanın Solar güneş bakımı güzelliğini tamamlıyor.

Deva Cassel'in çarpıcı özellikleri, makyaj ustası Peter Philips'in yaz ışıltısını yumuşak lavanta ve nanenin narin pastelleriyle birleştiren vizyonuyla vurgulanıyor. 

Koleksiyonun merkezinde, canlı tonlarıyla yazın özünü temsil eden, sınırlı sayıda üretilen iki Diorshow 5 Couleurs paleti yer alıyor. Dior Forever fondöten kalıcı bir temel sunarken, Forever Natural Bronze Glow güneşte öpülmüş bir hat vaat ediyor. Görünümü tamamlamak için Dior Forever Glow Maximizer aydınlatıcı, her açının ışığı yakalamasını sağlayacak şekilde parıldayan tonlar sunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog