GÜZELLİK - MAKYAJ

En iyi 10 fondöten

Makyajınızın kusursuz görünmesi için ilk adım olarak doğru fondöteni seçmeniz çok önemli. Cilt tonunda eşitlik sağlayan, kusurları kapatırken cildin hava almasını engellemeyen, hatta cilde bakım yapan en iyi 10 fondöteni sizin için seçtik

profil
BT Ekip
21.02.2022
En iyi 10 fondöten

Hafiften yüksek kapatıcılığa sahip olan bu vegan ürünle, arzu ettiğiniz kapatıcılığı cildinizde istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. 12 saate kadar kalıcı ve bulaşmaya dayanıklı olan ürün; su bazlı yapısı ile cilde sağlıklı ve kadifemsi, mat bir görünüm vererek hem günlük makyajın, hem de gece makyajının favori parçası olabilir.


Bu 2’si 1 arada fondöten ve kapatıcı; doğal mat bir bitiş sağlıyor. Fondöten olarak kremsi ve akışkan dokusu sayesinde yüze kolayca uygulanabilen ürün, ayrıca belirgin kusurlar üzerine tam kapatıcı olarak da uygulanabiliyor.


Hem makyaj, hem de cilt bakım etkisi bir arada sunan ürün, yüzde 1 saf hyaluronik asit sayesinde cildi serum gibi dolgunlaştırıyor, fondöten gibi cilt tonunu eşitliyor ve cilde ışıltılı bir görünüm veriyor.


Hem yüz, hem de vücut fondöteni olan ürün; su bazlı hafif ve likit yapısıyla cilt ile kolayca uyum sağlayıp saten bir bitiş sağlıyor. Suya dayanıklı yüz ve vücut fondöteni, cilt tonunuzu eşitlerken cildinizin nefes almasını engellemiyor. C Vitamini ve hyaluronik asit ile cildinizin gün boyunca daha parlak ve nemli görünmesini sağlıyor.


‘Gençlik konsantresi’ olarak tanımlanan bu fondöten, günden güne gözle görülür derecede genç görünümlü bir cilt için cildin parlaklığını harekete geçiriyor. 30 yaşından itibaren rahat, ışıltılı ve aydınlık bir ten isteyen tüm kadınlar için vazgeçilmez bir ürün olmaya aday.


Kendiliğinden sabitlenen bu likit fondöten, sağlıklı cilt görünümünü kadife, mat bitişle sağlıyor. Özellikle karma ve yağlı cilt tipleri için geliştirilen dokusuyla sünger veya fırça yardımıyla az bir miktarda uygulanarak orta-yüksek kapatıcılık sağlıyor. Dermal esnekliği artıran ve içten taze, dolgun bir cilt sunan ürün, nemlendirici bileşenler içeriyor.


Detoks etkili ışıltı veren fondöten, ciltteki kusurları kapatırken aynı zamanda cilde bakım yapıyor. Formülünde bulunan afloya ve okyanus yosunu, ciltte detoks etkisi yaratarak cildi dış faktörlere karşı koruyup doğal ışıltısını geri kazanmasına yardımcı oluyor. Ürün, aydınlık bir bitiş sağlayıp 10 saat boyunca parlaklık ve koruma sunuyor.


Doğal sonuç veren, kat kat uygulanabilen, oksitlenmeye karşı dirençli sıvı fondöten; 16 saate kadar yoğun kapatıcılık sağlayabiliyor. İçindeki meyve özleri karışımı, ideal ışıltı için cilt dokusunun zamanla görünümünü pürüzsüzleştirmeye ve elastin liflerini desteklemeye yardımcı oluyor.


Yüzde 97 oranında doğal kökenli bileşenlerden oluşan formülüyle cilt bakımı ve makyaj arasında bir denge kuran bu hafif fondöten, ayarlanabilir kapatıcılığıyla çok yönlü bir ürün. Formülü; nemlendirici ve besleyici etkili maça çayıyla ve cilde ışıltı verdiği bilinen C vitaminiyle zenginleştirilmiş.


Yağ içermeyen formülü ve nefes alan dokusu ile cildinizde bütünleşen ürün, ciltte parlak bir görünüm bırakmıyor. Suya ve neme dayanıklı yapısı ile en sıcak günlerde veya en yoğun egzersiz saatlerinde bile kullanılabilir.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog