GÜZELLİK - MAKYAJ

Hailey Bieber, viral olmaya aday yeni bir dudak parlatıcısı daha çıkardı

Güzel model Hailey Bieber, kısa sürede büyük başarı yakalayan markası Rhode’un Peptide Lip Tint koleksiyonuna yeni bir renk ekliyor: Jelly Bean… Jelibonları anımsatan kokusu ve pembe rengiyle oldukça iddialı olan Jelly Bean parlatıcı, Bieber’ın doğum günü olan 22 Kasım’da satışa sunulacak

profil
BT Ekip
20.11.2023
Hailey Bieber, viral olmaya aday yeni bir dudak parlatıcısı daha çıkardı

Güzellik dünyası, Rhode Peptide Lip Tint koleksiyonunun en son üyesi olan yeni renk tonu Jelly Bean ile çalkalanıyor. Markanın kurucusu Hailey Bieber'ın doğum gününe bir saygı duruşu niteliğinde hazırlanan bu ışıltılı saf bebek pembesi parlatıcı, bir kutlama niteliği taşıyor. Parlatıcının pembe jelibonları anımsatan narin, tatlı kokusu; duyuları cezbediyor.

Eylül ayında piyasaya sürülen Rhode Peptide Lip Tint koleksiyonu kısa sürede tüm dünyada büyük ses getirdi. Kadifemsi parlak dokusu, parlatıcının dudaklarda zahmetsizce kaymasını ve besleyici bir deneyim sunmasını sağlıyor.

Bu yeni parlatıcının tanıtımı için bir kampanya hazırlayan Hailey Bieber, kampanyanın modelliğini de kendisi yaptı.

Kampanya fotoğraflarını resmi Instagram hesabından paylaşan ünlü model, yeni dudak parlatıcısının rengini ise şöyle tanımladı: “Bebek pembesi bir renk, ışıltı ve nefis bir jelibon kokusu. "

Sınırlı sayıda üretilen ve dudaklarda ışıltılı bir parlaklık yaratan yeni ürünün etiket fiyatı 16 dolar. Parlatıcı, Hailey Bieber’ın doğum günü olan 22 Kasım'da satışa sunulacak. Rhode, Bieber’ın 27. doğum günü şerefine hayranlarına sürpriz bir indirim de yapacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler