GÜZELLİK - MAKYAJ

People’s Choice Ödülleri’nde güzellik detayları

Geçtiğimiz gece Los Angeles’ta düzenlenen ve halkın oylarıyla sinema televizyondan ve müziğe kadar birçok farklı dalda oylamaların gerçekleştiği People’s Choice Ödülleri’nde kırmızı halının güzellik nabzını tutmaya devam ediyoruz. Jennifer Lopez’den Blake Lively’ye birbirinden ünlü sanatçıların ödüllendirildiği geceye dair saç ve makyaj detayları yazımızda saklı.

profil
BT Ekip
19.01.2017
People’s Choice Ödülleri’nde güzellik detayları
En iyi makyaj görünümleri

Mini püsküllü Elie Saab elbisesi ve Lorraine Schwartz mücevherleriyle katıldığı PCA Ödülleri’nde ‘En İyi Kadın Dram Oyuncusu’ ödülünü alan Blake Lively duru ve bronz teniyle oldukça beğeni topladı. Kahve-bronz tonlarındaki buğulu göz makyajını bronz allığı ve nude pembe rujuyla tamamlayan Lively bol maskara ve kirpik uygulamasıyla mavi gözlerini ön plana çıkartmış. Belli belirsiz dalgalı, doğal görünümlü saçları ile saçaklı elbisesine farklı bir yorum katan oyuncunun stilini biz çok sevdik. 

People’s Choice Ödülleri’nde güzellik detayları

Reem Acra tasarımı uzun siyah elbisesiyle katıldığı ödül töreninde sıkı topladığı at kuyruğu saçları ve koyu kahve makyajı ile boy gösterdi. Bronz bir kontür uygulamasıyla yüzünü boyutlandıran Lopez koyu göz makyajından sonra dudaklarını ıslak görünümlü nude bir rujla renklendirmeyi tercih etmiş. Ödül alan isimlerden biri olan Jennifer Lopez, makyajına uyum sağlayan H. Stern küpeleriyle ışıltılı bir görünüm ortaya koymuş.

People’s Choice Ödülleri’nde güzellik detayları

Kırmızı halıların vazgeçilmez ismi Sofia Vergara, ödül kazandığı PCA gecesinde taşıdığı yeni koleksiyon Marchesa elbisesi ve Louboutin ayakkabılarının yanı sıra saç ve makyajıyla da başarılı seçimler yapmış. Doğal dalgasına bıraktığı uzun saçları, ip askılı midi boy elbisesiyle bütünleşirken kırmızıdan bordoya dönük ruju, dekoltesinin iddiasını gölgelememiş. Gözlerinin rengiyle aynı tonlarda uygulanan göz makyajı ile ünlü oyuncunun gözleri daha iri ve çekik gösterilmiş. 

People’s Choice Ödülleri’nde güzellik detayları

Oyuncu Kristen Bell, kısa dalgalı saçlarıyla tamamladığı Rasario imzalı tulumuyla kırmızı halının beğenilen isimlerinden oldu. Siyah ve gümüş tonlarındaki göz makyajının uyum sağladığı aynı tonlardaki tulumu, ünlü oyuncunun tarzını ortaya koydu. Siyah göz kalemiyle renkli gözlerini çerçevelendiren oyuncu, gümüş tonlar kullanarak tulumunun ışıltısını tamamlamış. Şeftali tonlarındaki saten yapılı rujuyla makyajını tamamlayan Bell’in minimal aksesuar seçimi, tüm dikkatleri kıyafet ve makyajına çekiyor. 

People’s Choice Ödülleri’nde güzellik detayları

Kırmızı halıda seçimini doğallıktan yana kullanan ünlülerden biri de Priyanka Chopra oldu. Ödül kucaklayan yıldız oyuncu pudra tonlarındaki midi boy Sarah LaPointe elbisesini nude bir makyajla taçlandırmayı tercih etmiş. Bol maskaralı hafif göz makyajı ve elbisesiyle aynı tonlardaki ruju sayesinde doğal güzelliği gösteren Chopra’nın Altın Küre’deki ağır makyajından sonra bu tarzı da beğeni topladı. Yandan ayırıp doğal dalgasına bıraktığı saçları, oyuncunun stiline uyum sağlıyor.

People’s Choice Ödülleri’nde güzellik detayları

Gecenin zayıf stillerinden biri olan Sarah Jessica Parker, Altın Küre’de sergilediği performansın üzerine çıkamazken saç ve makyajı da oyuncuyu tarz yarışında öne geçiremedi. Makyaj artisti Elaine Offers tarafından yapılan makyajında hafif bir siyah dumanlı göz makyajı uygulaması dikkat çekiyor. Metalik J. Mendel elbisesiyle katıldığı törende 'En İyi Kadın Dizi Oyuncusu' kategorisinde “Divorce” dizisindeki performansıyla ödül kazanan Parker, saçlarını düz bırakmayı tercih etmiş.

People’s Choice Ödülleri’nde güzellik detayları

ABD’li oyuncu/şarkıcı Victoria Justice, ödül törenine dore boncuk ve incilerden oluşan Yousef Al-Jasmi tasarımı mini elbisesiyle katıldı. Hareketli elbisesinin üzerinde düz kullanmayı tercih ettiği saçları ve makyaj tarzı, kırmızı halının başarılı seçimlerinden biri oldu. Gül kurusu rengindeki mat rujunu bol maskaralı koyu göz makyajıyla kullanan genç oyuncu kontür uygulaması yerine hafif bir allık tercih etmiş.

People’s Choice Ödülleri’nde güzellik detayları

Gecenin en iddialı isimlerinden biri olan ve ödül sunuculuğu yapan Ruby Rose, turuncu tondaki Victoria Beard tasarımı takım elbisesini gotik makyajıyla bütünleştirmiş. Siyaha yakın bir bordo ruj tercih eden Ruby Rose, göz makyajını hafif tutarken açık renk gözlerini vurgulamayı ihmal etmemiş. Asimetrik kesim kısa saçlarını yandan ayırarak şekillendiren model/sunucu, yüzüne düşen perçemiyle iddialı tarzını pekiştirmiş. 

People’s Choice Ödülleri’nde güzellik detayları
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog