GÜZELLİK - MAKYAJ

Sonbahara özel yoğun göz makyajı

Sonbaharda daha yoğun ve ve çarpıcı bir göz makyajı denemeye ne dersiniz? Londra Moda Haftası'nda gerçekleşen Julien Macdonald defilesinin makyaj sırlarını keşfedin.

profil
BT Ekip
23.09.2018
Sonbahara özel yoğun göz makyajı

Julien Macdonald'ın tasarımlarını tamamlamak için Max Factor Kreatif Direktörü Wendy Rowe koleksiyona özel makyaj yarattı. Dumanlı bir göz makyajı için ilk yoğunluğu alt ve üst kirpiklere siyah maskara sürerek yarattı. Siyah bir eyeliner ile  kirpiklere yakın bir şekilde göz kapağı boyunca kalem çekin. Aynı tonu alt ve üst göz içlerinde de kullanarak gözünüzü çerçeveleyin. Siyah bir farı, göz kapağına çektiğiniz kalemle karıştırın, dış köşelerden dışarıya hafifçe uzatarak gözleri çekikleştirin, kirpik altlarına da uygulama yapın. Gözün iç köşesine çok az miktarda Miracle Glow Duo sürün.

Sonbahara özel yoğun göz makyajı

Cildinizi iyice nemlendirin. Gerekiyorsa göz altlarına ve burun kemiğinden aşağı doğru kapatıcı sürün. Fondöten fırçası kullanarak ince bir katman fondöten uygulayın ve doğal izlerin yine de belli olabileceği düzgün bir cilt tonu elde edin. Miracle Contouring Paleti ile göz çukurlarındaki, çene kemiğindeki ve yanak oyuklarındaki doğal gölgeleri belirginleştirin.

Sonbahara özel yoğun göz makyajı
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog