GÜZELLİK - PARFÜM

Atelier Rebul’ün yılbaşı çekimlerinin yıldızı Cansu Dere

Ünlü oyuncu Cansu Dere, marka yüzü olduğu Atelier Rebul için kamera karşısına geçti. Dere, markanın hem Türkiye, hem de global ölçekli yeni yıl kampanyasının tanıtımını üstlendi

profil
BT Ekip
21.12.2023
Atelier Rebul’ün yılbaşı çekimlerinin yıldızı Cansu Dere

Özel günlerin akla gelen hediye destinasyonlarını arasında yer alan Atelier Rebul’de yeni yıl coşkusu özel bir iş birliği ile yaşandı. Cansu Dere’nin marka yüzü olduğu Atelier Rebul, yılbaşı ruhunu yaşatan ‘The Essence of Celebration’ temasına sahip hediye dünyasını tanıtan bir iş birliğine imza attı. Atelier Rebul’ün marka yüzü olan Dere, ilk olarak Yeni Yıl, ardından da İstanbul Koleksiyonları’nın tanıtım ve çekimlerinde yer aldı.

Atelier Rebul ve Cansu Dere iş birliği yeni yılda hediye verme sanatının eşsizliğini vurgulayan özel bir kampanya çekimi ile gerçekleşti. Koleksiyon çekimi, Atelier Rebul’ün özenle hazırlanan hediye paketleri eşliğinde yılbaşı kutlamalarının ruhunu yaşatan ‘The Essence of Celebration’temasıyla kurgulandı.

1920’lerin kutlamalarından alınan ilhamın yansıdığı karelerde, özel kutu tasarımları şık bordo ve yeşil formlarıyla yılbaşı kutlamalarının ruhunu yansıttı.

Önceki ve Sonraki
Haberler