GÜZELLİK - PARFÜM

MAC’ten parfüm koleksiyonu: Shadescents

En sevdiğiniz rujlar artık parfüm oluyor! Ünlü kozmetik markası MAC, en sevilen rujlarından esinlenen bir parfüm koleksiyonu çıkarmaya hazırlanıyor. Markanın ikonikleşen 6 ruju kendine has kokularıyla parfüme dönüşüyor.

profil
BT Ekip
22.11.2016
MAC’ten parfüm koleksiyonu: Shadescents

MAC, 2005 ve 2007 yıllarında piyasaya sürdüğü parfümlerden sonra ilk defa bir parfüm koleksiyonu çıkarıyor. Markanın en sevilen 6 rujunun isminin verildiği parfümler, birbirinden farklı kokularıyla MAC müşterisiyle buluşacak. Lady Danger, Ruby Woo, My Heroine, Candy Yum-Yum, Velvet Teddy ve Creme d’Nude rujlarının parfüm versiyonları “Shadescents” koleksiyonunda birleşecek.

Markanın en çok rağbet gören kırmızı tonlu rujlarından Lady Danger ve Ruby Woo odunsu kokular, yaban kirazı ve kırmızı deri notalarını birleştirirken 2014’te Lorde koleksiyonuyla çıkan mor tonlu My Heroine ruju safran ve tütsü kokularını yansıtacak. Markayla özdeşleşen nude tonları Velvet Teddy ve Creme d’Nude ise devetabanı ve amber notalarından oluşuyor.

Shadescents koleksiyonu, 30 Kasım’da online satışa sunulacak ve Aralık’ın ilk haftası MAC mağazalarında yerini alacak. Mariah Carey’nin yılbaşı koleksiyonuyla eş zamanlı çıkması beklenen parfümler, şimdiden markanın merakla beklenen koleksiyonu haline geldi. 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog