GÜZELLİK - PARFÜM

YSL Beauty’nin global marka elçisi Austin Butler oldu

Son dönemde Hollywood’un en yakışıklı aktörleri arasında gösterilen Austin Butler, YSL Beauty’nin yeni parfümü MYSLF'in global marka elçisi oldu. Butler, "YSL Beauty ailesine katılmam teklif edildiğinde çok onur duydum" dedi

YSL Beauty’nin global marka elçisi Austin Butler oldu

YSL Beauty, çağdaş bir maskülenlik vizyonu olan yeni parfümü MYSLF'in global elçisinin yakışıklı oyuncu Austin Butler olduğunu duyurdu.

Austin Butler, yeni roluylü ilgili "YSL Beauty ailesine katılmam teklif edildiğinde çok onur duydum" dedi ve sözlerine şöyle devam etti: "Son birkaç yıl içinde M. Saint Laurent'ı tanıyan insanlarla iletişimdeyim, kendisi etiketleri kırdı. O, asi biriydi ve bu özelliğini seviyorum. Onun başlattığı mirasın bir parçası olmaktan gurur duyuyorum."

YSL Beauty Uluslararası Genel Müdürü Stephan Bezy, yeni global marka elçileri Austin Butler hakkında şunları söyledi: "YSL Beauty'nin yeni maskülen vizyonunu somutlaştıracak bir figür ararken, bizim için Austin Butler'dan daha iyi bir seçim olamazdı. Hem bir sanatçı, hem de bir insan olarak ; markamızın ifade ettiği değerleri, erkek olmanın ne anlama geldiğinin modern bir temsili olan MYSLF aracılığıyla somutlaştırıyor. Birçok yönünü benimseyerek, bireyselliğini, cömertçe ve iddalı bir şekilde sahipleniyor. İşte bu nedenle Austin Butler'ı en yeni YSL Beauty parfüm elçisi olarak karşılamaktan gurur duyuyoruz."

‘Titane’ filmiyle Altın Palmiye kazanan Julia Ducournau’nun yönettiği kampanya filmi, lüks ve güzelliğin görsel kodlarını yayan çarpıcı ve cesur bir estetikle çekilmiş. Film, Austin Butler'ın kendisini oluşturan tüm benlikleri somutlaştırdığı duygusal bir hikaye anlatıyor. Kampanyanın filmi, 22 Ağustos'ta ssoyal medyada @yslbeauty’de vizyona girecek.

Kendi jenerasyonunun en saygın oyuncularından biri olan Amerikalı yükselen yıldız Austin Butler; Quentin Tarantino, Baz Luhrmann, Jim Jarmusch gibi en prestijli yönetmenlerle çalıştı. Şu sıralar ise sırasıyla Jeff Nichols ve Denis Villeneuve ile yakında gelecek olan ‘Bikeriders’ ve ‘Dune: Part Two’ filmleri için çalışıyor. Akademi Ödülü'ne aday gösterilen ‘Elvis’ filmindeki olağanüstü performansıyla En İyi Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü’ne aday gösterilen Butler, En İyi Erkek Oyuncu dalında Altın Küre ve BAFTA ödüllerini kazandı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog