GÜZELLİK - SAÇ

Dökülen saçlar için 5 ürün

Saç dökülmesi genç yaşlı, kadın erkek herkes için büyük bir sorun olabiliyor. Saçlarının tutam tutam döküldüğünü görenler ne yapacağını şaşırıyor. Oysa doğru ürünü kullanarak saçlarınızı ve saç derinizi güçlendirebilir ve dökülmenin önüne geçebilirsiniz

profil
BT Ekip
11.12.2021
Dökülen saçlar için 5 ürün

Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Anaphase+ Şampuan; içeriğindeki vitamin kompleksi sayesinde saç derisinin ihtiyacı olan ana besinleri sağlıyor. Ürün; canlılığını yitirmiş saçları onarıp daha dayanıklı olmalarına destek oluyor. Neoptide Women Lotion ise saç dökülmesini durdurup yeni saç oluşumunu destekliyor. Düzenli olarak kullanımda 23 günün sonunda faydası görülecektir.


Dökülme karşıtı, güçlendirici saç bakım serisi Genesis; gücünü kaybetmiş ve dökülmeye eğilimli saçlara çift etkili çözüm sunuyor. Formülünde bulunan Edelweiss kök hücresi ve zencefil kökü sayesinde saç tellerini derinlemesine nemlemdiriyor ve onarıyor. Seri, aynı zamanda içerisinde bulunan Aminexil ile dökülmelere karşı geliyor.


Saç dökülmesine karşı doğal içeriklere sahip, yüksek etkili uzman bakım serisi Anti Chute; içeriğinde yer alan beyaz acı bakla ile saç köklerini uyarıyor, dökülmeye sebep olan mekanizmaların çalışmasını yavaşlatarak saç sayısında artışı destekliyor.


Kronik saç dökülmesi için geliştirdiği dökülme karşıtı serisi ile PHYTO; özellikle mevsim geçişlerinde ve dış etkenler yüzünden daha fazla karşılaşılan saç dökülmelerinin önüne geçerek daha sağlıklı, güçlü ve kalın saçların anahtarını sunuyor. Phytolium şampuan; Phytolium serum öncesinde saç derisini tedaviye hazırlıyor. Saçı nazikçe temizleyen şampuan, tedavi öncesi saçı daha dayanıklı hale getiriyor.


Davines’in Naturaltech Energizing serisinin saç enerji kompleksi, serbest radikallere karşı destekleyici görev görüyor. Kafein fitosötikleri, cilt metabolizmasını ve doku oksijenlenmesini uyarıyor. Ürün, mikrobiyotik güçlendirici ile cilt bariyerinin bütünlüğünü korumak için tasarlanmış.


Önceki ve Sonraki
Haberler