GÜZELLİK - TIRNAK

Evde manikür pedikür için 6 ürün önerisi

Sosyal mesafe ve izolasyon günlerinde kuaföre gitmeden el ve ayak bakımı yapmanın yollarını arıyoruz. Pratik manikür, pedikür için 6 ürün önerisi bir arada yazımızda...

profil
BT Ekip
18.04.2020
Evde manikür pedikür için 6 ürün önerisi

Yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu pratik kit içeriğinde: 1 tırnak makası, 1 kütikül makası , 1 mini törpü , 1 cımbız bulunuyor. Her zaman ve her yerde kurtarıcınız olacak bir set. 


3 farklı başlığa sahip pratik bir bakım seti. Bu başlıklarla el ve ayak tırnaklarınızı törpüleyebilir, düzeltebilir ve parlatabilirsiniz.

Bonus: 5 adımda pratik pedikür


Remington Manikür&Pedikür seti 12 parçadan oluşuyor. İçinde batık tırnaklar için bile özel parça var...Ergonomik tasarımı ile kullanıcı dostu olduğu ve çok amaçlı bir cihaz.  LED aydınlatması ile de fark yaratıyor. 


Manikür pedikürde bir klasik olan Solingen'in bu seti yıllarca dayanıklı ve temel ihtiyaçlarınızı karşılıyor. İçinde bir adet et pensi, bir adet tırnak pensi, bir adet çelik törpü, bir adet çıtçıt, bir adet tırnak makası, bir adet cımbız ve bir adet et itiricisi bulunuyor.


Yeni nesil manikür bakım eldiveni ellerinizi yumuşatırken zaman kazandırıyor. Güçlü tırnaklar ve etkisi uzun süren yumuşaklık sunuyor. Bu sette, 1 Çift Keratinli Manikür Eldiveni, 1 Adet Tırnak Törpüsü, 1 Adet Havlu ve 1 Adet Tırnak Eti İtici bulunuyor.


Tırnakların bakımlı görünmesini sağlayan bir bakım seti.  Pratik manikür uygulaması için tasarlanmıştır. Set içeriğinde;tırnak törpüsü, tırnak makası, tırnak eti makası, tırnak eti pensi ve tırnak eti sıyırıcı bulunuyor. 


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog