GÜZELLİK - TIRNAK

Tırnaklarda ayna efekti

Gümüş, krom veya civa rengi, ismine ne derseniz deyin metalik ojeler baharda yükselişe geçiyor…Birkaç sezondur kendini hissettirse de 2016 ilkbahar yazında gümüş efektli ojelerin manikür trenlderine damgasını vuracağı kesin.

profil
BT Ekip
02.03.2016
Tırnaklarda ayna efekti
Ünlü moda evlerinin 2016 sonbahar-kış defilelerinde yer alan modellerin tırnaklarındaki seçimleriyle bu tespitimizin kış sezonuna da sarkacağını müjdeliyor.

Gümüş veya civa rengi olarak tanımlanan bu tip ojelerin farklı dokuda olanları bulunuyor. Ayna efektli olanlar, yoğun kıvamlarıyla gerçekten tırnağınıza bakıp, ruj sürebileceğiniz kadar parlak yüzeyler oluşturuyor. Ancak bu tip bir seçim yapacaksanız, ya kusursuz bir sürüş tekniğine sahip olmalısınız ya da bunu işin ehli bir manikür uzmanına bırakmalısınız. Çünkü ayna efektli metalik renkler hata kaldırmıyor.

Kendinden pırıltılı gümüş renkleri de yine en çok tercih edilen metalik renklerden.

Sadece krom renkli bir oje sürmek yerine yapışkanlı tırnak şeritlerinin gümüş renklilerini seçerek, farklı renkteki ojelerinize metalik rankle hareket katabilirsiniz.

Chanel’in Intemporel rengi, Essie’nin No Place Like Crome ojesi, Dior 001 Mioir ve Flormar’ın Holographic Silver’ı bizim radarımıza takılanlar.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog