İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Mayıs ayında burçları neler bekliyor?

Nisan ayı zorlu, dönüştürücü ve bir miktar da ağır aksak giden bir etkiye ve enerjiye sahipti. Birçoğumuzun hayatlarımızda değişimin ayak seslerini duymaya başladık. 8 Nisan’da gerçekleşen Ay Tutulması’na bir de Merkür gerilemesi eşlik edince ruhsal anlamda bazı zorlanmalar yaşadık. Mayıs ayının enerjisi daha verimli, daha iletişim odaklı ve yapmak istediklerimiz konusunda destek sağlayacak bir döngü ile başlıyor. En güzel haber şu ki, Merkür gezegeninin gerilemesi bitti. Artık imza atabilir, alım–satım yapabilir, kısacası ertelediğimiz ya da doğal olarak aksamış işlerimizi artık çözebiliriz. Hem bedensel, hem ruhsal, hem de fiziksel anlamda enerjimiz yükselecek. Fikirlerimizi ve isteklerimizi gerçekleştirmek için gökyüzü gerekli motivasyonu bulmamızı sağlayacak. Yeni girişimler için oldukça fırsatlar barındıran bir ay bizleri bekliyor

profil
Astrolog Burcu Özen
01.05.2024
Mayıs ayında burçları neler bekliyor?
  • Yaşam enerjimizi ve benlik duygumuzu ifade eden Güneş, 20 Mayıs saat 15:59’a kadar Boğa burcunda seyahat edecek ve sonrasında İkizler burcu seyahati başlayacak. 20 Mayıs’tan itibaren kendimizi daha özgür ve sosyal hissedeceğiz.
  • İletişim kanallarımızı ve nasıl iletişim kurduğumuzu anlatan Merkür, Koç burcunda. 15 Mayıs 20:05 itibariyle Boğa burcu seyahatine başlayacak. İletişim şeklimiz daha barışçıl ve daha huzurlu olacak. 
  • Maddi ve manevi değerlerimizi anlatan Venüs, Boğa burcunda hareket ediyor ve 23 Mayıs itibariyle İkizler burcuna geçiş yapacak. Özellikle 23 Mayıs’a kadar gerek maddi ve somut değerlerimiz, gerekse aşk ve ilişkiler adına daha şanslı zamanlar bizleri bekliyor olacak.
  • Bolluk enerjimizi anlatan Jüpiter halen Boğa burcu, hayatımızı yeniden yapılandırmamızı isteyen Satürn ise halen Balık burcu seyahatlerine devam ediyor. 
  • Hayatımıza ani, beklenmedik değişiklikleri, sürprizleri getiren Uranüs, Boğa burcunda.
  • Hayallerimizi, ideallerimizi ve kayıplarımızı anlatan Neptün gezegeni yine bu ay Balık burcu seyahatine devam ediyor.
  • Büyük değişim, dönüşümü anlatan, sistemleri yıkıp yeniden inşa eden Plüton ise Kova burcu seyahatine devam ediyor ancak 2 Mayıs itibariyle geri hareketine başlıyor. Gerileme 2 Eylül tarihine kadar Kova burcunda ve bu tarih sonrası Oğlak burcunda devam edecek. Geri hareketi 12 Ekim tarihinde sonlanacak. Haritalarımızın transit aldığı bu alanlarda dönüşümler yaşayacağız. 
  • Yine her ay olduğu gibi gökte bir tane Yeni Ay ve bir tane de Dolunay deneyimleyeceğiz. 8 Mayıs 2024 tarihinde saat 06:22’de 18 derece Boğa burcunda Yeni Ay, 23 Mayıs 2024 tarihinde saat 16:53’te 02 derece Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek.

 

Şimdi bakalım bu etkiler ile Mayıs ayı burçlara neler getiriyor?

Sevgili Koçlar,

Güzel bir aya giriş yapıyorsunuz. Özellikle geçtiğimiz ay zorlu enerjiler hem fiziksel, hem de ruhsal anlamda sizleri oldukça yordu. Mayıs, hayata karşı motivasyonunuzun çok daha fazla yükseleceği ve yapmak istedikleriniz konusunda girişimlerde bulunacağınız bir ay olacak. Özellikle 20 Mayıs tarihine kadar maddi değerleriniz anlamında oldukça güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız ya da sosyal medya üzerinden çalıştığınız bir işiniz varsa, özellikle yine 20 Mayıs sonrası daha şanslı ve bereketli etkiler mevcut. Bu ay genel anlamda çok daha cesur hareket edecek ve fikirlerinizi çevrenizdeki kişilere kabullendirmeniz sonucu yeni iş girişimleri ve projeler gerçekleştireceksiniz. Bunun yanında yine Mayıs ortası itibariyle yakın çevre, kardeşler ya da kuzenlerinizin hayatlarına dair yeni gelişmeler de olası.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile önümüzdeki dönemde maddi artışlar ya da yeni girişimler olası. Bir yatırım yapmanız da söz konusu olabilir. 23 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile önümüzdeki dönemde bir yurt dışı seyahati gündeme gelebileceği gibi, eğitim istekleriniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Şansınız bol olsun, güzel bir ay geçirmenizi dilerim sevgili Koçlar. 


Sevgili Boğalar, 

Bu ay gerek fiziksel, gerekse ruhsal anlamda kendinizle daha çok ilgileneceğiniz olacak gibi görünüyor. Hatta 20 Mayıs’a kadar dış görünüşünüzde dahi bir yenilik yapma fikri gündeminize düşebilir. Geçtiğimiz aya göre çok daha rahat bir ay geçireceksiniz, hatta hayatınızın her alanında değişim yapma kararı da alabilirsiniz. Bu ay ayrıca bekar Boğa burçları bekledikleri aşka da kavuşabilirler. Bunun yanında özellikle 23 Mayıs sonrası maddi değerler anlamında güzel gelişmeler de yaşanabilir. Bir terfi sonrası özlük haklarınızda gelişmeler olabilir mesela. Tek bir uyarım, özellikle sağlığınız ile ilgili olarak eğer ertelemiş olduğunuz kontrolleriniz varsa, 15 Mayıs sonrası yaptırmak güzel bir fikir olabilir. Bunun yanında uzun vadeli en güzel haber şu ki, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, 26 Mayıs itibariyle para ve somut değerler alanınıza yerleşiyor ve bir yıl boyunca burada kalacak. Bu da aslında maddi değerler anlamında yeni ve güzel bir sürecin başladığını söylüyor sevgili Boğalar. 

8 Mayıs’ta burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay ile önümüzdeki dönemde hayatınıza yeni bir düzen getirmek için çeşitli kararlar alabilirsiniz. 23 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile önümüzdeki dönemde bir yatırım yapmak adına kredi kullanımı olabileceği gibi bazı hesapta olmayan başka harcamalar da olası. Şansınız bol olsun, güzel bir ay geçirmenizi dilerim sevgili Boğalar.  


Sevgili İkizler,

Bu ay gezegeniniz Merkür gerilemesinin bitişi ile çok daha rahat bir zamana giriş yapıyorsunuz. Özellikle 20 Mayıs’a kadar bazı yeni farkındalıklar geliştirmiş olacaksınız. Bugüne kadar sizden saklanan ya da haberdar olmadığınız bazı konular önünüze düşebilir. Özellikle ikili ilişkileriniz ile ilgili sakin kalmanızı tavsiye ederim. Sosyal çevrenizi ve arkadaşlıklarınızı da sorgulayacağınız ve belki de artık size hizmet etmediğini düşündüğünüz gruplardan ayrılıp arkadaşlıklarınızı sonlandırabileceğiniz bir dönem. 23 Mayıs itibariyle hayatınızın gidişatı ile ilgili olarak yeni hedefler belirleyebilir, bulunduğunuz ortam ya da ortamları da değiştirme arzusu duyabilirsiniz. Yine fiziksel görüntünüzde de bir değişiklik yapmanız olası. Kısacası yenilenme dönemine giriş yapıyorsunuz. 26 Mayıs itibariyle bolluk ve bereketi niteleyen Jüpiter bir yıl kalmak üzere sizin burcunuza geçiş yapacak. Bu süreçte hayata bakış açınızı değiştireceksiniz ancak uyarmak isterim ki, bu bir yıllık süreçte kilo kontrolünüzü iyi yapmalısınız. 

8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile önümüzdeki dönemde ertelemiş olduğunuz sağlık kontrollerinizi yaptırmanız iyi olacaktır. 23 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile önümüzdeki dönemde evlilik, ikili ilişkiler ya da ortaklıklarınız ile ilgili bazı form değişiklikleri söz konusu olabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Şansınız bol olsun, güzel bir ay geçirmenizi dilerim sevgili İkizler. 


Sevgili Yengeçler,

Bu ay oldukça sosyal ve hareketli zamanlar sizleri bekliyor. Özellikle 23 Mayıs’a kadar yeni gruplara girebilir, gerek özel, gerekse işiniz sebebiyle bazı davet ve organizasyonlara katılmak durumunda kalabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler adına da yine bu organizasyonlar esnasında duygusal yakınlaşmalar ya da yeni tanışıklıklar da söz konusu olabilir. Uyarım şu ki; karşı tarafın sizden gerek maddi, gerek duygusal anlamda gizlediği ya da eksik bilgilendirme yaptığı konuların olup olmadığından emin olun, iyice araştırın. Kariyeriniz anlamında da yeni gelişmeler olası. Hatta 15 Mayıs’a kadar yeni bir iş teklifi alabilir ya da mevcut işinizde bolca anlaşma, sözleşme imzalamak durumunda kalabilirsiniz. Bunun yanında yine iş hayatınızda oldukça yoğun ve hareketli zamanlar sizleri bekliyor. Özellikle bu ay yöneticileriniz ya da otorite figürleri ile çok da çatışmamaya bakın, sakin kalın derim. Bunun yanında 20 Mayıs sonrası ertelemiş olduğunuz sağlık kontrollerini yaptırmanız iyi olacaktır. 

8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile önümüzdeki dönemde sosyal çevre ve arkadaşlık anlamında şanslı bir dönem sizleri bekliyor. 23 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile önümüzdeki dönemde evlilik, ikili ilişkiler ya da ortaklıklarınız ile ilgili bazı form değişiklikleri söz konusu olabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Şansınız bol olsun, güzel bir ay geçirmenizi dilerim sevgili Yengeçler. 


Sevgili Aslanlar, 

Bu ay özellikle kariyer ve iş hayatınıza dair yeni gelişmelerin çokça gündeminizde olacağını gösteriyor. Özellikle 20 Mayıs’a kadar spotlar sizin üzerinizde olacak. Bu bir organizasyon değişikliğinden sebep bulunduğunuz pozisyonda yükseliş olabileceği gibi, yine bir iş değişikliği de olabilir. Özellikle 15 Mayıs, kariyeriniz ile ilgili imzalar ve sözleşmelere açık bir zaman. Yine 20 Mayıs sonrası sosyal anlamda oldukça eğlenceli ve güzel zamanlar geçirebileceğinizi gösteriyor. Bekar Aslan burçları bu grup aktiviteleri ve organizasyonlar sırasında, tanışabilecekleri kişiler ile duygusal yakınlaşmalar da kurabilirler. Bununla birlikte bir yurt dışı seyahati planı yapmışsanız, bazı aksaklıklar ve ertelemeler olabilir. Özellikle seyahatinize dair uçak, otel gibi detayları iki kere kontrol etmenizi tavsiye ederim. Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter bireysel doğum haritanızda, 26 Mayıs itibariyle bir yıl boyunca kalmak üzere sosyal çevre, gruplar, dernekler, organizasyonlar gibi temaları ifade eden alanınıza geçiş yapacak. Bu süreçte çok sosyal, çok daha pozitif zamanlar sizleri beliyor. 

8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile önümüzdeki dönemde kariyeriniz ile ilgili birçok konu yenilenecek. Bir iş değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. 23 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile önümüzdeki dönemde aşk ve ilişkiler adına bazı yeni gelişmeler, dönüşümler olası. Bebek haberi almayı bekleyen Aslan burçları bu güzel haberi bu ay sevdikleriyle paylaşabilirler. Şansınız bol olsun, güzel bir ay geçirmenizi dilerim sevgili Aslanlar.


Sevgili Başaklar, 

Bu ay maddi değerler anlamında bazı yeni gelişmeler olası. Bir miktar harcamalara açık bir dönem gibi duruyor, dolayısıyla bu ay ayağınızı yorganınıza göre uzatmanızı tavsiye ederim. Yine bir kredi kullanımı ile bazı yeni yatırımlar da gündeminize gelebilir. 20 Mayıs itibariyle kariyeriniz ve de hayattaki hedefleriniz anlamında bazı yeni, güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Uzun zamandan beri beklediğiniz iş değişikliğini bu ay gerçekleştirebilirsiniz ya da özellikle 15 Mayıs sonrası yurt dışına yerleşmek adına yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kısacası bu ay kariyeriniz ile ilgili çok pozitif etkiler barındırıyor, iyi değerlendirin derim. Yine özelikle 23 Mayıs sonrası uzun zamandan beri başlamak istediğiniz eğitime de başlayabilirsiniz. Tek uyarım sağlığınıza dair olacaktır, dolayısıyla eğer bugüne kadar ertelediğiniz sağlık kontrolleriniz varsa yaptırmak iyi bir fikir olacaktır. Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter bireysel doğum haritanızda, 26 Mayıs itibariyle bir yıl boyunca kalmak üzere kariyer ve hayat hedefleriniz gibi temaları ifade eden alanınıza geçiş yapacak. Bu süreçte kariyeriniz ile ilgili çok daha güzel gelişmelerin olacağı zamanlar sizleri bekliyor. 

8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile önümüzdeki dönemde yurt dışı ve seyahatlerinize dair yeni gelişmeler ve gündemler olası. 23 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile önümüzdeki dönemde ev ve yerleşime dair gelişmeler yaşanacak gibi duruyor. Bir ev değişikliği de olabilir. Şansınız bol olsun, güzel bir ay geçirmenizi dilerim sevgili Başaklar.


Sevgili Teraziler,

Bu ay özellikle yatırımlar ve harcamalara yönelik konular sizleri meşgul edecek gibi duruyor. Özellikle 20 Mayıs’a kadar bir kredi kullanımı ile beklenmedik bir toprak, ev ya da araba yatırımı olası. Yine bir ortaklık yapma fikriniz var ise, 15 Mayıs sonrası bu anlamda imzalara ve anlaşmalara uygun bir dönem gibi duruyor. Uzun zamandan beri ilişkisi olan bekar Terazi burçları özellikle 15 Mayıs’a kadar bir evlilik teklifi alabilirler. Evli ya da bir iş ortaklığı olan Terazi burçlarının ise daha sakin kalması gereken bir ay Mayıs. 23 Mayıs itibariyle yurt dışı seyahatler ve organizasyonlar adına yoğun ama keyifli bir dönem de sizleri bekliyor sevgili Teraziler. Ayrıca bu tarih itibariyle uzun zamandan beri planladığınız bir eğitime başlama kararı da verebilirsiniz. Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter bireysel doğum haritanızda, 26 Mayıs tarihi itibariyle bir yıl boyunca kalmak üzere yurt dışı, seyahatler, eğitimler gibi temaları ifade eden alanınıza geçiş yapacak. Bu süreçte yurt dışı, seyahatler ve ticari hayatınız ile ilgili çok daha güzel gelişmelerin olacağı zamanlar sizleri bekliyor. Bunun yanında bu ay sağlık kontrollerinizi atlamamanızı da tavsiye ederim.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile önümüzdeki dönemde bir kredi kullanımı söz konusu olabilir ya da sigortalarınızı yenilemek durumunda kalabilirsiniz. 23 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile önümüzdeki dönemde yakın çevre, akraba ya da kardeşlerinizin hayatına dair güzel haberler almanız olası. Şansınız bol olsun, güzel bir ay geçirmenizi dilerim sevgili Teraziler.


Sevgili Akrepler,

Bu ay özellikle evlilik, ikili ilişkiler ile ilgili gelişmeler olacak gibi duruyor. Bu bir bitiş olabileceği gibi bir form değişikliğine gitme kararı da olabilir. Aynı şey yine eğer var ise ortaklıklarınız ile ilgili de olabilir. Bunun yanında uzun zamandan beri ilişkisi olan Akrep burçları da 15 Mayıs sonrası ilişkilerini ciddiyete taşıyıp evlilik kararı alabilirler. 20 Mayıs sonrası bir kredi kullanımı ya da bir yatırım fikri de gündeminize düşebilir sevgili Akrepler. Uyarım sağlığınıza dair olacak; eğer uzun zamandan beri ertelediğiniz kontrolleriniz varsa, bu ay gerçekleştirme fikri önemli ve iyi de olabilir. Çalışma ortamınızda bazı yenilenmelerin de olabileceği bir ay gibi duruyor. Uzun zamandan beri sıkıntılı bir iş hayatınıza var ise bir iş değişikliği yapabilirsiniz ya da yine çalıştığınız işte bazı organizasyon değişiklikleri de olası. Bir miktar sakin kalmanız orta vadede sizin lehinize gelişecek sonuçları doğuracaktır. Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter bireysel doğum haritanızda, 26 Mayıs tarihi itibariyle bir yıl boyunca kalmak üzere yatırımlar, krediler ve para çıkışları alanınıza geçiş yapacak. Dolayısıyla harcamalarınızı kontrol altına almanız bu süreçte önemli sevgili Akrepler.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile önümüzdeki dönemde evlilik ve ikili ilişkileriniz ile ilgili yeni gelişmeler olası. 23 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile önümüzdeki dönemde bazı yeni para girişleri ya da özlük haklarınızda olumlu yönde gelişmeler olası. Şansınız bol olsun, güzel bir ay geçirmenizi dilerim sevgili Akrepler.


Sevgili Yaylar, 

Mayıs ayı günlük iş akışınızın oldukça hareketli geçeceğini anlatıyor. Özellikle 20 Mayıs’a kadar çalıştığınız ortamda bazı organizasyon değişimleri nedeniyle sorumluluklarınızda artışlar olası. Bunun yanında yine bir terfi bekliyorsanız, 15 Mayıs itibariyle bu ay gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler anlamında bu ay bir miktar stresli zamanlar geçirebilirsiniz. Sakin kalmanızı, psikolojinizi iyi korumanızı ve sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. Bunun yanında eğer evli iseniz, bir partneriniz varsa ya da bir ortaklığınız varsa bazı güzel gelişmeler olacaktır. Bu bir bebek haberi olabileceği gibi, iş hayatınıza dair yeni, büyük bir anlaşma haberi de olabilir sevgili Yaylar. Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter bireysel doğum haritanızda, 26 Mayıs tarihi itibariyle bir yıl boyunca kalmak üzere evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık ile ilgili alanınıza geçiş yapacak. Dolayısıyla önümüzdeki bu döngüde bekar Yay burçları evlilik kararı alabilir ya da bir ortaklık kararı ile yeni bir işe ya da sektöre geçiş yapabilirler.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile önümüzdeki dönemde yeni bir iş ya da bir pozisyon değişikliğine gidebilirsiniz ve yine bu süreçte eğer ertelemiş olduğunuz sağlık kontrolleriniz varsa gerçekleştirmeniz iyi olabilir. 23 Mayıs’ta burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay ile önümüzdeki hayatınıza dair hedefleri değiştirebilir, ilişkileriniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Şansınız bol olsun, güzel bir ay geçirmenizi dilerim sevgili Yaylar.


Sevgili Oğlaklar,

Mayıs ayı aşk, ilişkiler ve çocuklar ile ilgili konulara daha çok vakit ayıracağınızı ifade ediyor. Özellikle 20 Mayıs’a kadar çocuklarınızın hobilerine dair yeni gelişmeler olası. Aynı şekilde siz de uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediğiniz bir hobiyi hayatınıza sokabilirsiniz. Bekar Oğlak burçları için aşk bu ay çevrelerinde dolaşabilir, dolayısıyla bu enerjiye açık olmanızı tavsiye ederim. Ev ve yerleşim konuları da Mayıs ayı boyunca gündem maddeniz olabilir. Uzun zamandan beri taşınmak istediğiniz o evi bu ay bulabilirsiniz ya da ani bir kararla yine hiç aklınızda yokken bir şekilde yine yerleşim alanınızı ve dolayısıyla çevrenizi değiştirebilirsiniz. Günlük iş rutinleriniz anlamında da özellikle 23 Mayıs sonrası daha hareketli zamanlar geçirecek gibi duruyorsunuz. Kariyerinize dair değişimler olası mesela ya da bir organizasyon değişikliği nedeniyle sorumluluklarınızda artış olabilir. Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter bireysel doğum haritanızda, 26 Mayıs tarihi itibariyle bir yıl boyunca kalmak üzere iş hayatınıza dair gelişmelerin olacağı alana dikkat çekiyor. Bir kariyer veya sektör değişikliğine bu süreçte gidebilirsiniz. Sağlığınıza dair konulara, özellikle diş ve kemiklerinize dikkat edin derim.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile önümüzdeki dönemde aşk, ilişkiler ve çocuklarınıza dair alanlarda yeni gelişmeler olası. Bebek bekleyen Oğlak burçları bu güzel haberi sevdikleri ile paylaşabilirler. 23 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile önümüzdeki dönemde yeni farkındalıklar geliştirebilir, bazı konulardan yeni haberiniz olacağından, sosyal çevrenizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Şansınız bol olsun, güzel bir ay geçirmenizi dilerim sevgili Oğlaklar.


Sevgili Kovalar,

Mayıs ayı, özellikle 20 Mayıs’a kadar ev ve yerleşim alanlarınıza dikkat çekiyor. Bir ev değişikliğine gidebilir ya da uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediğiniz tadilata bu ay başlayabilirsiniz. Yine 15 Mayıs sonrası bir yatırım yapmanız da söz konusu olabilir. Yine bu ay kardeşler, yakın çevre ya da akrabalarınızla, bazı konular nedeniyle bir miktar daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. 23 Mayıs sonrası aşk ve ilişkiler adına oldukça şanslı bir dönem sevgili Kovalar. Uzun zamandan beri beklediğiniz aşk bu ay kapınızı çalabilir. Yine bebek haberi bekleyen Kova burçları ay sonuna doğru bu güzel haberi sevdikleri ile paylaşabilirler. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, bu ay bir miktar aksaklıklar, ertelemeler olası; geçici bir süreç olduğunu bilip sakin kalmanızı tavsiye ederim. Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter bireysel doğum haritanızda, 26 Mayıs itibariyle bir yıl boyunca kalmak üzere aşk, çocuklar ve hobiler ile ilgili gelişmelerin olacağı alana dikkat çekiyor. Yeni bir hobiye başlayabilir ya da çocuklarınıza dair güzel haberler ve gelişmelere şahit olabilirsiniz. 

8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile önümüzdeki dönemde ev ve yerleşime dair yeni kararlar alabilirsiniz; bu ani bir ev değişikliği olabilir. 23 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile önümüzdeki dönemde sosyal çevreniz ile ilgili bir değişikliğe gitme kararı verebilir ve bazı arkadaşlıklarınızı, artık size hizmet etmediğini düşünüyorsanız sonlandırabilirsiniz. Şansınız bol olsun, güzel bir ay geçirmenizi dilerim sevgili Kovalar.


Sevgili Balıklar,

Mayıs ayı, özellikle 20 Mayıs’a kadar ticari hayatınız ile ilgili güzel gelişmeleri beraberinde getirecek. İşinizin yapısı uygun ise bu ay sosyal medya ve online iletişim kanallarını daha fazla kullanmanızı tavsiye ederim. Bunun yanında yine bu ay kardeşiniz ya da çok yakın çevrenizdeki arkadaşınız ile yeni bir iş modeli geliştirme fikri doğabilir ve hayata geçirebilirsiniz. 23 Mayıs sonrası yine ev ve yatırımlarınıza dair güzel gelişmelere gebe. Bir satın alma konusu gündeminize gelebilir. Bu ay en büyük uyarıyı maddi kaynaklarınız ile ilgili yapacağım zira hesapta olmayan bazı harcamalar olası; dolayısıyla Mayıs ayı boyunca para harcama kontrolünüze dikkat edin derim. Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter bireysel doğum haritanızda, 26 Mayıs tarihi itibariyle bir yıl boyunca kalmak üzere ev, yerleşim, toprak ve yatırımlar ile ilgili oldukça güzel gelişmelerin olacağı alana dikkat çekiyor. Hayalini kurduğunuz bir eve bu süreçte taşınabilir, hatta bir şehir ya da ülke değişikliğine de gidebilirsiniz. 

8 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile önümüzdeki dönemde ticari hayatınız ve kardeşleriniz ile ilgili yeni gelişmeler yaşamanız olası. 23 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile önümüzdeki dönemde kariyeriniz ve hayattaki hedefleriniz ile ilgili birçok konuda karar değişiklikleri yapabilirsiniz. Şansınız bol olsun, güzel bir ay geçirmenizi dilerim sevgili Balıklar.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog