İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 12-18 Temmuz )

Haftaya Yeniay'ın yaydığı yenilenme enerjileri ile başlıyoruz. Adeta havada aşk kokusu var. Mars ve Venüs'ün birlikteliği bizlere ikili ilişkilerimizde heyecan ve hatta aradığımız ruh eşini sürpriz bir şekilde sunabilir. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı haftalık burç yorumlarını paylaştı.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
12.07.2021
Haftalık burç yorumları ( 12-18 Temmuz )

 Hafta ortasında kesinleşen Güneş ve Neptün uyumlu birlikteliği bizlere;

  • Hayatlarımızda yaşadığımız olumsuz olaylara karşı olumlu bir bakış açısı,
  • Ruhsal olarak daha rahat akışta kalmayı,
  • İçsel huzurumuza ulaşmayı,
  • Pozitif düşünce gücüne inanıp olumsuzu olumluya çevirebilmeyi sunabilir.

15 Temmuz Perşembe günü çoğu kez bireysel haritalarımızda ayrı bir önemi olan konumu ve açılarıyla hayatımızdaki yaralarımızı ifade eden gökyüzünün ölümsüz bebeği sevgili yaralı şifacı Chiron Retro hareketine başlıyor olacak.

  • Bu dönem içinde kendi bireyselliğimizi daha fazla önemseyebilir, hayatlarımızda oluşan bilinçaltı yaralarımızı ön plana çıkarabiliriz. Özellikle son bir yıllık döngümüzde bize sıkıntı veren olayların cevabını bulabilir kendimizi ruhsal yönde rahatlatacak aktiviteler içinde bulunabiliriz. 
  • Yengeç Yeniayı'nın ve Merkür Yengeç seyrinin enerjisinde hiçbir sebebi yokken kendimizi daha hassas ve gereksiz ağlama krizleri ile ifade etmek isteyebiliriz. Bu enerjinin farkında olalım ve mümkün olduğunca kendimizi ruhsal olarak yıpratmayalım.
  • Cumartesi günü Güneş ve Plüton arasında yayılan sert enerji Pazar günü hayatlarımıza damgasını vurabilir. Bu sert atmosferin kendimizi ortaya koymak isteyeceğimiz alanlarda gerginliklere, krizlere sebebiyet verebileceğini unutmayalım. Önce düşünmemizi sonra konuşmamızı istiyor, unutmayalım!

Gökyüzünün bizlere akıttığı olumlu yöndeki enerjileri, sevdiklerimizle birlikte keyifle paylaşmamız dileğiyle...

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


Haftaya olumlu ve pozitif yöndeki enerjilerle başlayabiliriz. Gündemimizde daha çok aşk ve çocuklarımız yer alabilir. Hayattan daha çok keyif alacağımız bu dönem çocuklarımızın geleceğine yönelik yeni kararlar alabiliriz. Emlak alım ve satımlarıyla ilgilenebilirsiniz. Özellikle gökyüzü içimizde sakladığımız yaratıcılığı ön plana çıkarabilir, beklemediğiniz şans ve fırsatları önünüze sunabilir. Sevdiklerimizle değerlendirebileceğimiz olumlu bir hafta bizleri beliyor. Özellikle hafta sonu yakınlarımızla fikir ayrılıklarına düşmemeye, orta yolu bulmaya dikkat edebiliriz.

Göklerin mesajı: Kalp sesinin peşinden git.

Bonus: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta gündemimizde ev ve aile ile ilgili konular olabilir. Çekirdek ailemizle birlikte sürpriz organizasyonlar düzenleyebiliriz. Aile büyüklerimiz ile ilgili yeni haberler alabiliriz. Rutin sağlık kontrollerimizi bu dönemde yaptırabiliriz. Sosyal çevremizden bolca destek görebiliriz. Gökyüzü bizlere bu dönem ailemizle birlikte değerlendirebileceğimiz huzurlu bir atmosfer sunuyor. Özelikle hafta sonu yakın çevremizle güç ve çıkar çatışmalarına girmemeli yayılan sert enerjinin farkında olarak sakinliğimizi korumalıyız.

Göklerin mesajı: Yeni sürprizlere hazır mısın?

Bonus: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta gündemimizde kardeş, kuzen ve yakın çevremiz ile ilgili yeni gelişmelere, beklenmeyen değişimlere şahit olabiliriz. Hayatımızda iletişimin hız ve önem kazanacağı bu dönem kişisel gelişimimiz için bir şeyler öğrenmek isteyebiliriz. Geleceğimiz ile ilgili yeni kararlar alabiliriz. Maddi konularda güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Kendimizi alışveriş yaparak mutlu etmek isteyebiliriz. Özellikle hafta sonu hayatımıza ortak ettiğimiz sevdiklerimiz ile parasal konularda güç ve çekişmelere, gereksiz kırgınlıklara girmekten uzak durmalıyız.

Göklerin mesajı: Tasarrufu elden bırakma.

Bonus: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta genelinde duygularımız ve mantığımız arasında kalabiliriz. Önemli işlerimizin sonuçlarını istediğimiz şekilde alabiliriz. Hayallerimizi gerçeğe dönüştürebiliriz. Yeni bir eğitime başlayabiliriz. Maddi konularla ilgili yeni planlar içinde olabiliriz. Ticaretle uğraşıyorsak bu hafta içinde güzel para akışımız olabilir. Sürpriz haberler alabiliriz. Özellikle hafta sonu sevdiklerimizin baskısını yoğun bir şekilde üzerimizde hissedebiliriz. Yanlış karar almaktan ve sevdiklerimiz ile aramızda gereksiz kriz ortamı oluşturmaktan uzak durmalıyız.

Göklerin mesajı: Hayat sevdiklerinle güzel.

Bonus: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta hayatın sahnesi bizlere ait. Bütün gözler üzerimizde olabilir. Aşk ve iş hayatımız hareketlenebilir. Kendimizi daha çok önemseyebiliriz. Dış görünüşümüzde ufak değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Etrafımıza liderlik özelliklerimizle ışık tutup fikirlerimizle yardıma ihtiyacı olanları şifalandırabiliriz. Bu dönem yeni projelerimizi önce biz değerlendirelim sonra çevremizle paylaşalım. Yalnızken üretmek bizler için daha faydalı olabilir. Sağlığımızı da ihmal etmemeliyiz. Özellikle hafta sonu hiç tahmin etmeyeceğimiz kişiler bizleri tartışmalı ortamlara çekebilir, bu enerjinin farkında olalım ve akışta sakin kalalım.

Göklerin mesajı: Her duyduğuna inanma akışta kal.

Bonus: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya belki biraz içimize kapanmış olarak başlayabiliriz. Hayatın içinde çok kendimizi göstermek istemeyeceğimiz enerjiler olabilir. Biraz yalnız kalmak isteyebiliriz. Kendimizi yalnızken güçlü ve daha huzurlu hissedebiliriz. Etrafımızda olan olayları bir kenara çekilip izlemek isteyebiliriz. Gökyüzü bize kabuğumuza çekildiğimiz bu dönemde güzel fırsatlar sunabilir. Uzun süredir içimizde büyüttüğümüz bir sevgi var ise aşkımızı dile getirebileceğimiz enerjileri değerlendirebiliriz. Sezgilerimizin peşinden gidebilir ve hafta sonu açığa çıkabilecek gizli kalmış olayların etkisiyle ikili ilişkilerimize zarar verebiliriz dikkat edelim.

Göklerin mesajı: Hayatın içinde her şey var bunu unutma.

Bonus: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya biraz iç sesimizi dinleyerek başlayabiliriz. Hayatımız ile ilgili yeni kararlar almak isteyebiliriz. Hayatımıza yeni insanlar çekebiliriz. Ani, beklenmedik aşk haberleri alabiliriz. Bu dönemde bekar olan Teraziler ani bir şekilde evlenmeye karar verebilir. Yeni bir hayat deneyimine yelken açabiliriz. Sosyal hayatımızın hareketleneceği bu hafta bolca kısa seyahatlere çıkabiliriz. Hafta içi beklediğimiz haberleri alabiliriz. Elektronik eşyalarımızda beklemediğimiz arızalar yaşayabiliriz. Hafta sonu özellikle ev ve ailemizle ilgili konularda ani, beklenmedik durumlar meydana gelebilir. Bu enerjinin farkında olarak hayatımızdaki otorite figürlerimizi manipüle etmemeye özen gösterelim.

Göklerin mesajı: Duygularını değil mantığını dinle.

Bonus: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya iş ve kariyer konularını istediğimiz gibi değerlendirebileceğimiz olumlu enerjilerle başlayabiliriz. Hayatın sahnesinde olarak, çevremizin ilgi odağı haline gelebilir bolca alkışlanabiliriz. İş arayan Akrep burçları için bu dönem beklenen fırsatlar çıkabilir. Sevdiğimiz insanı ailemizle tanıştırabiliriz. Gelecek planlarımızı olumlu yönde hayata geçirebiliriz. Özel ve iş hayatımız için gökyüzü bize bütün olumlu enerjilerini sunabilir. Hafta sonu özellikle sosyal çevremizin baskısı altında kalarak kendimize gereksiz stresli durumlar oluşturabiliriz.  Mümkün olduğunca uzak durmaya özen gösterelim.

Göklerin mesajı: Kendine sor; sezgilerin seni hangi yöne götürüyor?

Bonus: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya biraz daha ani ve plansız gelişen olaylarla başlayabiliriz. Yaşamdan daha fazla keyif alacağımız bu dönem, yeni, farklı kültürler keşfetmek isteyebiliriz. Uzak yerden ani, beklenmedik haberler alabiliriz. Bekar olan Yay Burçları gökyüzü bize birlikte yaşamın huzurunu bulabileceğimiz bir aşk hediye edebilir. Daha çok okumak araştırmak isteyebilir, kendimize kişisel gelişim anlamında yeni eğitimler organize edebiliriz. Çevremizde değer verdiğimiz kişilerin bu dönem sorumluluklarını daha fazla almak isteyebiliriz. Hafta sonu uzaklardan ani, beklenmedik haberlere açık. Sert enerjilerin farkında olalım. Yakın çevremiz ile gereksiz tartışmalara girmemek ve dikkatli olmak bizler için faydalı olabilir.

Göklerin mesajı: Bazen arkana bakmadan gitmen gerekir.

Bonus: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya ikili ilişkilerimizde ve iş ortaklarımızda ani, beklenmedik durum ve gelişmelerle başlayabiliriz. Maddi manevi güzel haberler alacağımız bu dönem yeni ortaklık kararları alabiliriz. Sevdiklerimizle birlikte seyahat planları yapabiliriz. Kısa seyahatlerde ruhlarımızı olumlu enerjilerle dinlendirebiliriz. Beklediğimiz önemli evraklar elimize ulaşabilir. Güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Sağlığımızı da ihmal etmememiz gereken bir dönemdeyiz. Özellikle hafta sonu hayatımıza ortak olarak aldığımız yoldaşlarımızla aramızda ufacık bir bakışın bile farklı yönde tartışmalara sebebiyet verebileceğini dikkate alalım ve sakin kalarak huzurlu bir atmosfer oluşturalım sevdiklerimizle.

Göklerin mesajı: Sevgi en büyük ilaçtır.

Bonus: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya özel hayatımızda olumlu yönde ilerleyeceğimiz güzel haberlerle başlayabiliriz. Sevdiklerimizle aramızda adeta huzur ve bolluk zamanı olabilir. Şehir değiştirmek isteyebiliriz. Çevremizden gelen yardım taleplerine yoğunlaşabiliriz. Daha çok maddi konuların gündemimizde olacağı bu hafta gördüğümüz rüyalar bizler için haberci olabilir. Hayatı ertelemeden yaşamamız gereken bir hafta. Özellikle hafta sonu yakın çevremizle gereksiz alınganlıklara sebebiyet verebilecek enerjilerin farkında olalım. Sakin kalmak önemli olabilir. Sağlığımıza da ekstra dikkat etmemiz geren bir dönemdeyiz.

Göklerin mesajı: Sağlık beden değil, kafa meselesidir.

Bonus: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya iş ve ikili ilişkilerimizde yoğun ve yorucu olabilecek enerjilerle başlayabiliriz. İş ortamlarımızda ani, beklenmedik birliktelik haberleri alabiliriz. Gündemimizde çocuklarımızla ilgili yeni fikirler, hayaller olabilir. Birlikte kısa seyahatler planlayabiliriz. Yeni yatırım kararları alabiliriz. Fazla duygusal davranmamamız gereken bu dönem gökyüzü bizlere bolca müjdeli haberler gönderiyor. Sezgilerimizle hareket etmek isteyeceğimiz bu hafta, şans bizden ve çocuklarımızdan yana olabilir. Hafta sonu yayılacak sert enerjilerin farkında olalım. Çocuklarımız ve sevdiklerimize baskıcı tutum sergilemeyelim.

Göklerin mesajı: Dünyayı çocuklara verelim.

Bonus: Temmuz ayında burçları neler bekliyor?


Önceki ve Sonraki
Haberler