İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (13 Mayıs – 19 Mayıs)

Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
13.05.2024
Haftalık burç yorumları (13 Mayıs – 19 Mayıs)

Bu hafta maddi ve manevi değerleriniz ön plana çıkabilir. Gelirinizi artırmak adına riskli yatırımlar içine girebilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var. Hafta ortasında günlük işlerinize odaklanabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle yeni bir sertifika programı için para harcayabilirsiniz. İletişim alanında yapacağınız görüşmelerle finansal bütçenizi artırabilirsiniz. Hafta sonu ise ikili ilişkiler gündeminizde olabilir.


Bu hafta kendinize özgü yeteneklerinizi göstermeye odaklanabilirsiniz. Hayatınızdaki her türlü şeyden özgürleşebilme potansiyeliniz artabilir. Hafta ortasında ise boş vakitlerinizi size fayda sağlayacak yeni bir hobiye başlayarak geçirmek isteyebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle söylemlerinizle daha aktif olabilir, kendinizi daha aktif bir şekilde ifade edebilirsiniz. Hafta sonu ise günlük yaşamınızda ev işlerinizi düzenlerken estetik kaygılarınız artabilir.


Bu hafta ani değişen ruh halinize siz dahi şaşırabilirsiniz. İç dünyanızda oluşturduğunuz dengenin bozulduğunu hissedebilirsiniz. Parasız kalma korkunuz açığa çıkabilir. Güven duygunuzu sorgulayabilirsiniz. Yönsüzlük duygusu sizi iyice tedirgin edebilir. Olayları zihninizde büyütmek yerine akışa bırakmayı deneyebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle vesveseleriniz artabilir. Söylemek istediklerinizi söylemekten çekinebilirsiniz.


Bu hafta sosyal arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirebilirsiniz. Ani değişen arkadaşlık ilişkilerinize şaşırabilirsiniz. Kendinizi radikal guruplar içinde bulabilirsiniz. Sıra dışı ilişkiler içinde bulunabilir, aşka yelken açabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle yaşıtlarınız arasında söylemlerinizle göz doldurabilirsiniz. Güven verici iletişiminizle etrafınızın güvenini kazanabilirsiniz. Birçok kişinin sırrına vakıf olabilirsiniz.


Bu hafta toplumsal baskılardan sıyrılıp özgürce yapmak istediklerinize odaklanabilirsiniz. İçinizde kalan ve daha önceden yapamadıklarınızı yapmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında ise maddi koşullarınızı düzene sokmak isteyebilirsiniz. Zihniniz gereksiz gördüğünüz harcamalarınıza yönelebilir. Merkür’ün burç geçişiyle kendinizi topluma sunabilme yeteneğinizle takdirleri toplayabilirsiniz.  Kararlı, net ve sağlam konuşmalar yapabilirsiniz. 


Bu hafta bulunduğunuz kültürün geleneklerinden özgürleşmek isteyebilirsiniz. Odağınız farklı bir ülkeye yerleşmek olabilir. Hukuksal konularda bir süreciniz varsa bu konuda beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle yurt dışı başvurularınızı yapabilirsiniz. Hafta sonu ise maddi manevi değerlerinize odaklanabilirsiniz. Kişisel bakım ürünlerine harcamalar yapabilirsiniz; aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz!


Bu hafta giderleriniz konusuna odaklanabilirsiniz. Başkasına bağlı bir maddi kaynağınız varsa kendi kaynağınızı yaratma isteğiniz artabilir. Korkularınızdan özgürleşebilirsiniz. Hafta ortasında ise tedirgin bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle iletişimsel olarak korktuğunuz her şeyi söylemlerinizle açığa çıkarabilirsiniz. Sigorta ya da banka ile yaptığınız işlemler bu dönem artabilir. Hafta sonu ise kendi zevklerinizle ilgilenebilirsiniz.


Bu hafta her türlü ikili ilişkilerden özgürleşmek isteyebilirsiniz. Ani gelişen olaylarla geri dönülmez kararlar alabilirsiniz. Bazı kişiler için ise bu, sıra dışı ilişkilere başlamak olarak görülebilir. Hafta ortasında sosyalleşebilirsiniz. Akranlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle sizinle denk olan kişilerle iletişiminiz artabilir. Hafta sonu ise yalnızlaşmak isteyebilirsiniz. Sizden saklanan olayların üzerine hislerinizle gidebilirsiniz.


Bu hafta günlük yaşamınızda ani gelişen olaylara odaklanabilirsiniz. Çalışma hanenizde değişimler yapabilirsiniz. Boğaz ağrısı, ses kısıklığı yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında ise tecrübelerinizi ayrıntılı bir şekilde etrafınıza aktarabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle günlük problemlerinizi iletişim yoluyla çözüme ulaştırabilirsiniz. Hafta sonu ise yakınlarınız arasında köprü görevi görebilirsiniz.


Bu hafta aşk hayatınızda fırtınalı gündemler söz konusu olabilir. Yeni bir aşk başlangıcı olabileceği gibi, bitişler de olabilir. Karşınızdaki kişiye ‘Ben sende özgürleşmeyi sevdim’ diyebilirsiniz. Hafta ortasında ise ruhsal rehberlerinizle karşılaşabilir, ayrıntılara takılmak yerine bütüne odaklanmayı öğrenebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle boş vakitlerinizde el becerilerinizi artırıcı faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz.


Bu hafta ev, aile, yuva konularında beklenmeyen, sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Taşınma, ev alma gibi gündeminizde olmayan konular birden açığa çıkabilir. Bilinçaltınızın derinliklerinde kalan çocukluk travmalarınızdan özgürleşebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle aile içi iletişiminiz daha sakin ve sabırlı olabilir. Hafta sonu ise farklı kültürlerle iletişim kurma isteğiniz artabilir. Adaletsiz tavırlara tahammülünüz azalabilir.


Bu hafta zihninizin derinliklerinde yatan özgürleşme temasına odaklanabilirsiniz. İletişim kazalarına maruz kalabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Hafta ortasında ikili ilişkiler gündeminizi meşgul edebilir. Hayatınızdaki kişinin tavırlarına takıntı geliştirebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle kısa süreli seyahat planları yapabilirsiniz. Hafta sonu ise yaptığınız alışverişlerin aşırılığına takılabilir, bu konuda düzenlemelere gidebilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler