YAŞAM - HABER

Pınar Deniz, Magnum’un onur konuğu olarak Cannes’a gidiyor

Güzel oyuncu Pınar Deniz, 77. Uluslararası Cannes Film Festivali çerçevesinde gerçekleştirilecek Magnum etkinliğine, Türkiye’nin onur konuğu olarak katılacak

profil
BT Ekip
13.05.2024
Pınar Deniz, Magnum’un onur konuğu olarak Cannes’a gidiyor

Pınar Deniz, Cannes Film Festivali çerçevesinde, 16 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek Magnum partisine katılmak üzere, Türkiye’nin onur konuğu olarak Cannes’a gidiyor. 

Cannes Croisette'deki Magnum Evi’nde kırmızı halı seremonisi ile başlayacak partiye katılacak olan Pınar Deniz, "Magnum’un onur konuğu olarak Cannes’a gidiyor olmaktan çok mutluyum. Cannes her yıl bu mevsimde büyülü bir kimliğe bürünüyor, bu yıl ise benim için çok özel. Magnum ile haz dolu bir yolculuğa çıkacağım için çok heyecanlıyım” dedi.

16 Mayıs gecesi, dünyaca ünlü birçok yıldızın katılacağı partide ayrıca; bol ödüllü, aynı zamanda Grammy adayı olan Avustralyalı şarkıcı, söz yazarı ve aktör Troye Sivan’ın ‘Honey’ parçasının, yeni Magnum Euphoria ve Magnum Chill ürünlerinin iki farklı modundan ilham alan özel remiks versiyonları da canlı performansla sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog