İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (14 Mart-20 Mart)

18 Mart’ta saat 10.17’de, 27 derece Başak burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu enerji ile birlikte Ay’ın Aslan burcundaki seyri, sezgilerimiz ve yaratıcı yönümüzün güçlenerek ortaya çıkmasına vesile olabilir. Güneş-Neptün etkileşim enerjisinin altında başladığımız hafta genelinde, yoğun yağışları ve deniz kaynaklı depremlere açık bir zamanı deneyimleyebiliriz.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
14.03.2022
Haftalık burç yorumları (14 Mart-20 Mart)
 • 14 Mart Pazartesi; Ay’ın önce Mars, ardından Venüs ile arasında gerçekleşecek zorlayıcı enerjide, ikili ilişkilerimizde zihinsel çatışmadan kaynaklı gergin, kazalara açık bir zamanı deneyimleyebiliriz. İkili ve sosyal ilişkilerimizde şartlarımızı gereğinden fazla zorlamamak, dürtüsel davranışlar sergilememek, içsel dengemizi korumak daha faydalı olabilir. Fazla duygusal olmamamız gereken bir günde olabiliriz. Akşam saat 20.31’de gerçekleşecek Ay ve Chiron uyumlu enerjisini zihinsel şifa ve maneviyat içeren çalışmalarla birlikte, yardımımıza ihtiyacı olanların yanında yer alarak değerlendirebiliriz. Kısa sürecek bu şifa enerjisinin ardından saat 22.00’de enerjimiz dengesizleşerek, tuhaf şoke edici ve beklemediğimiz yönde gelişmeleri deneyimlememize neden olabilir.
 • 15 Mart Salı gününe, kendimizi rahat ifade edebileceğimiz ve yaşamımızdaki otoriter figürlerden beklediğimiz desteği bulabileceğimiz bir enerjiyle başlayabiliriz. Günün ilk yarısını önemli iş ve görüşmelerimiz için değerlendirebiliriz. Günün ikinci yarısında saat 13.53’den sonraki zaman diliminde ikili ilişkilerimizde beklentilerimizi yüksek tutmamamız gereken kısıtlayıcı, zihinsel olarak karamsar olabileceğimiz bir enerjiyi deneyimleyebiliriz. Mars enerjisinin altında olacağımız salı gününde, Ay saat 13.55’ten 16 Mart sabah 07.58’e kadar boşlukta seyrine devam edecek. Günün ikinci yarısından itibaren kendimizi agrasif bir şekilde ortaya koymamak, enerjimizi doğru kullanmak; ilişkilerimizde krizlere yer vermemek adına daha faydalı olabilir.
 • 16 Mart Çarşamba sabah saatlerinde Ay’ın Başak burcu seyrine Regulas yıldızının etkileşimi ile başlayacağız. Egomuza yenik düşmemeye, ben değil biz diyebilmeye özen göstermeli ve günün ilk yarısını zihinsel enerjimizi doğru kullanarak, stabil kalarak değerlendirmeye özen göstermeliyiz. İrademizi doğru kullanarak, inattan uzak durarak, günün enerjisini yaşamımızda düzen gerektiğini düşündüğümüz alanlara yönelterek, yeni başlangıçlar yerine yarım bıraktığımız işlerimizde değerlendirebiliriz.
 • 17 Mart Perşembe günü Ay ve Merkür arasında gerçekleşecek zorlayıcı enerji içinde zihinsel olarak odaklanmada zorlanma yaşayabileceğimiz dengesiz bir ruh hali içinde olabiliriz. Dikkat gerektiren işlere yönelmemek ve evden çıkmadan önce son bir kez daha günün programını kontrol etmek faydalı olabilir. Dolunay enerjisini derinden hissetmeye başlayacağımız gün genelinde zihinsel ve bedensel olarak kendimizi dinlendirmeye özen gösterebiliriz. Günün ikinci yarısını önemli görüşmelerimiz, bankacılık işlemlerimiz ve kişisel bakımımız için tercih edebiliriz.
 • 18 Mart Cuma günü, Ay’ın Başak burcundaki seyri ve saat 10.17’de deneyimleyeceğimiz 27 Derece Başak Dolunayı enerjisi ile iç huzurumuzu yakalamakta, ayrıca zihnimiz ve ruhumuz arasındaki frekansı dengede tutmakta zorlanabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz.
 • Balık burcunda yer alan Güneş ile Dolunay’ın etkin oyuncusu Neptün kavuşumunda ve Ay karşıtlığında gerçekleşecek olan Dolunay an haritasındaki göksel kombinasyon; yaşamımızda hayal kırıklıkları ve duygusal iniş çıkışları deneyimlememize sebebiyet verebilir.
 • Dolunay esnasında Plüton’un da destekleyici yönde enerjisini sunması; irademizi doğru kullandığımız taktirde yaşamımızdaki krizleri etkin yönetebilmemize, kendimizi dönüştürebilmemize ve her şeye sıfırdan, yeniden güçlenerek başlayabilmemize, krizlerimizi yarara çevirebilme konusunda fırsatlarla karşılaşmamıza olanak sağlayabilir.
 • +14 günlük süreç içerisinde; hayatın detaylarına fazlası ile yoğunlaşma, başkalarına hizmet etme iç güdüsüne mükemmele ulaşma arzumuz da eklenince stres kaynaklı ankisiyetelerde artış yaşayabiliriz. Bağışıklık sistemimizi korumakta zorlanabilir ve sindirim sistemimizde hassasiyet içeren karın bölgesi ağrılarla karşılaşabiliriz. Sindirim sistemimize ekstra olarak dikkat etmemiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz.
 • Bu süreç içinde Dünya’yı yöneten liderler, halkı büyük güç gösterileri ile zor olabilecek gündemler içine sürüklenebilir.
 • Enerjimizin şekli biraz daha değişerek fikir ve düşünce ayrılıklarının bizi sarsabileceği bir zamanı deneyimleyebiliriz.
 • Güneş ve Neptün kavuşumu hayallerimize kavuşmamıza, içimizdeki yaratıcı ışığı ortaya çıkarmamıza olanak sağlayabilir.
 • Kaçmak, mücadeleden uzaklaşmak; davranış biçimimiz haline gelebilir. Teslim olmakla iktidarı bırakmak arasındaki dengeyi oturtmaya çalışmak iyi bir fikir olabilir.
 • Dolunay enerjisini derinden hissedebileceğimiz hafta genelinde ve önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayat yolculuğumuzdaki dengelerimizi korumaya, yaşamımızdaki fazlalıklardan ve bize hizmet etmeyen her duygumuzdan arınmaya niyetlenelim. Kendimizi gereğinden fazla yormak ya da kendimiz dışında başkalarını düşünmek konusunda fazla ısrarcı olmamak faydalı olabilir.
 • Kolektif adına hepimizin en güzel şekli ile hayatlarımızda tamamlanmalar yaşayabileceği bir Dolunay döngüsünü huzurla deneyimleyebilmemiz dileğiyle…

Yeni haftaya yaşamın daha çok keyifli yanlarına çekilebileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz.  Haftanın ilk günlerinde çocuklarımızla ilgili gündemlerimize daha çok odaklanabilir ve beklettiğimiz ailevi konularımızı rahatlıkla bir sonuca ulaştırabiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisi ile önümüzdeki +14günlük süreç içinde sağlığımızla ilgili uzun süredir devam eden gündemlerimiz var ise beklediğimiz yönde olumlu bir tamamlanma yaşayabiliriz. Kariyer alanlarımızda beklediğimiz hak edişlerle ve üstlerimizden olumlu yönde desteklerle karşılaşabiliriz. Madde aleminden daha çok mana alemine huzurlu bir yolculuk yapmayı önemseyebileceğimiz Dolunay enerjisi içinde ruhsal şifa içeren çalışmalara yönelerek, bol sıvı tüketerek, daha çok soft renkli kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, deniz kıyısı yerlerde uzun yürüyüşler yaparak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya daha çok ailevi gündemlerimize odaklanarak ve beklemediğimiz haberlerle, zihinsel enerjimizi dengede tutmakta zorlanabileceğimiz konularla hızlı bir başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde çalışma arkadaşlarımızla aramızda anlaşmazlıklara sebebiyet verebilecek bir enerji içinde olabiliriz. Kendimizi net ifade etmekte zorlanabileceğimiz bu süreci mümkün olduğunca sakin kalarak geçirmek daha faydalı olabilir. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisi ile önümüzdeki+14 günlük süreç içinde hayatın keyifli ve eğlenceli yanlarına çekilebilir ve çocuklarımızla ilgili gündemler içinde olabiliriz. Var olan özel bir ilişkimizde kadersel bir tamamlanma yaşayabilir ve hayatımıza yeni bir yön verebiliriz. Bekar olan sevgili Boğa burçlarının, sosyal çevreleri vesilesiyle yeni bir aşk kapılarını çalabilir. Kadersel yeniliklere açık Dolunay’ın tamamlanma enerjisini; sosyal yardımlaşma derneklerinde gönüllü olarak yer alarak, hayvan barınaklarına bağış yaparak, kafein alımını azaltarak, mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, açık hava yürüyüşleri yaparak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya yakın çevre ilişkilerimizde oluşabilecek yoğun bir iletişim trafiği içinde başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde sevdiklerimize fikirlerimizle yol göstermek durumunda kalabilir ve lider yönümüzün önemsendiğini hissedebiliriz. Var olan bir borcumuzu yeniden yapılandırmak adına oldukça destekleyici bir haftada olabiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki +14 günlük süreç içinde yer değişikliği, taşınma gibi gündemler içinde olurken, kariyerimiz ve aile yaşantımız arasında dengeyi kurmakta zorlanabiliriz. Ailevi yaşantımızı tehlikeye atmadan kariyer alanlarımızda yakalayabileceğimiz yükseliş fırsatlarını kontrollü bir şekilde yürütmek, daha iyi olabilir. Ani bir şekilde iş değişikliği düşünmemize sebebiyet verebilecek şanslı fırsatlar gündemimizde yerini alırken, aile büyüklerimizin sağlığında değişimler yaşanabilir. Alabileceğimiz radikal kararlar ile yeni başlangıçlara açık olabilecek bir Dolunay döngüsünü deneyimleyebiliriz. Hayallerimizin peşinden gitmek isteyebileceğimiz bu süreç içinde sabırlı olarak, karşımızdaki kişilerden beklentilerimizi yüksek tutmayarak, ihtiyacımız var ise bir danışmanlık alarak, bolca suyla temas ederek, kırmızı tonlarda kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya finansal gelir ve giderlerimize odaklanarak ve yeni yatırım fırsatları ile karşılaşabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Kredi başvurusu yapmayı planlıyorsak, haftanın ilk günlerini rahatlıkla tercih edebiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki +14 günlük süreç içinde yakın çevremizle ilgili konularda bir tamamlanma yaşayabilir ve çevremizde, aldığımız radikal kararlarla değişimler yapmak isteyebiliriz. Yurt dışı, eğitim ya da hukuksal konularda ve yurt dışı bağlantılı işlerimiz adına şanslı bir döngüde olurken, beklettiğimiz başvurularımız için de Dolunay döngüsünü rahatlıkla değerlendirebiliriz. Kadersel karşılaşmalarla yaşamımızda yeni deneyimlere açık olabileceğimiz bu süreç içinde; kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, toprağın ve suyun şifasından faydalanarak, tabiat anaya ufak bir tohum hediye ederek, yabancı ve farklı kültürlere ait filmler izleyerek enerjimizi olumlu yönde dengeleyebiliriz.


Yeni haftaya duygusal olarak kararsızlık yaşayabileceğimiz ve daha çok kendi isteklerimize odaklanmak isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Kendi fikirlerimizin doğruluğuna daha çok inanabileceğimiz haftanın ilk günlerinde yakın çevre ilişkilerimizde gergin bir enerji içinde olabiliriz. Bu enerjinin farkında olarak sakin kalmak; ikili ilişkilerimizde beklenmedik gelişmeler yaşamamamız adına daha doğru olabilir. Finansal gelirlerimizde beklediğimiz yönde bir denge yakalayabilir ve alternatif gelir kaynakları yakalayabiliriz. Önemli iş ve görüşmelerimiz için haftanın ilk günleri, bizi olumlu yönde destekleyebilir. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki +14 günlük süreç içinde çalışma arkadaşlarımızla aramızda gerginlik içeren durumlar söz konusu olabilir. Bu enerjinin farkında olarak gereksiz olabilecek krizlerden uzak durmayı denemeliyiz. İşimizde olabilecek bir değişim isteğini ve yaşamımızda oluşabilecek hızlı gelişmeleri deneyimleyebiliriz. Haftanın son günlerini kişisel bakım ve önemli işlerimiz için rahatlıkla tercih edebiliriz. İkili ilişkilerimizde daha çok önemsenmek isteyebileceğimiz Dolunay döngüsünde; dürtüsel davranışlardan uzak durarak, kahve ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bol sıvı tüketerek, toprakla temas ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya kendimizi zihinsel olarak dinlendirmek isteyebileceğimiz, enerjimizin düşük olabileceği ve yalnız kalmaktan keyif alabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde uzun zamandır üzerinde yoğunlaştığımız programlarımıza yönelebiliriz. Yarım bıraktığımız hayallerimiz adına yeni bir plan oluşturabileceğimiz şanslı bir enerji içinde olurken yeni bir iş ortaklığı teklifi gündeme gelebilir. Özel ve iş hayatımızla ilgili kararlarımızı bu süreç içinde bekletmek ve keskin kararlar vermemek bizler için daha doğru olabilir. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki+14 günlük süreç içinde dış görünüşümüzde ufak değişimler yapmak isteyebilir ve yeni aydınlanmalarla yakın çevre ilişkilerimizde tamamlanmalar yaşayabiliriz. Miras, nafaka, prim ya da kredi gibi borçlarımızı yeniden yapılandırma gibi beklentilerimizde var olan bir sorunumuz, Dolunay döngüsünde çözüme kavuşabilir ve rahat bir nefes alabiliriz. Spriltüel konulara odaklanmak ve astroloji eğitimine başlamak için de oldukça ideal bir zaman olabilir. Bekar olan sevgili Başak burçlarının kapısını yeni bir aşk çalabilir. Bereketli ve şanslı fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bu süreç içinde toprakla bolca temas ederek, bol sıvı tüketerek, deniz kenarı yerlerde yürüyüşler yaparak, mavi ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya sosyal çevremiz vesilesiyle yeni ve şanslı fırsatlarla karşılaşabileceğimiz huzurlu bir enerji içinde başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde, zihinsel enerjimizi doğru yönetmemiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yeni bir beslenme şekline geçmek ve spora başlamak için de oldukça ideal bir zaman içinde olabiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki +14 günlük süreç içinde ikili ilişkilerimizde tamamlanma yaşayabilir ve uzun süredir devam eden birlikteliğimizi evlilikle taçlandırmaya karar verebiliriz. Zihinsel ve ruhsal sağlığımızı korumamız gereken bir dönem içinde olabiliriz. Gayrimenkul alım satım fırsatları ile karşılaşabilir, beklemediğimiz sürpriz bir miras haberi alabilir ve beklettiğimiz bir kredi başvurumuz ya da var olan borçlarımızı yapılandırmak adına şanslı olabileceğimiz Dolunay döngüsünü deneyimleyebiliriz. Yoğun gündemler içinde olabileceğimiz bu süreç içinde enerjimizi; krem ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bol sıvı tüketerek, kafein alımını azaltarak, bağışıklığımızı yüksek tutarak, nefes, yoga ve meditasyon gibi çalışmalara yönelerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya, kariyer alanlarımıza odaklanırken beklemediğimiz yönde zihinsel bütünlüğümüzü korumakta zorlanabileceğimiz hızlı bir enerji içinde başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde yakın çevremizdeki arkadaşlarımızın yanında fikirlerimizle yer almak zorunda kalabilir, sevginin gücüyle onların karşılaşabileceği zorluklarda onlara yardımcı olmak isteyebiliriz. Ev içi küçük kazalara ve ailemizle olan iletişimimizde yanlış anlaşılmalara açık bir enerji içinde olabiliriz. Empati duygumuzu yüksek tutmamız gereken bir haftada olabiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki +14 günlük süreç içinde kimin dost kimin düşman olduğunu fark edebilir ve arkadaşlık ilişkilerimizi mercek altına alarak bazı tamamlanmalar yaşayabiliriz. Cesaretimizin yüksek olabileceği Dolunay döngüsünde şehir değişikliği yapabilir ya da bir anlık kararla taşınmaya karar verebilir ve ufak yatırımlarımızdan finansal olarak kazanç elde edebileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Değişim enerjileri içeren bu süreçte; kırmızı renkli gıdalar tüketerek, kontrolümüz dışında gelişen olaylara teslimiyet göstererek, değişime direnmeyerek, akışta kalarak, kırmızı ve pembe tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya uzaklardan beklediğimiz haberleri alarak ve son anda beklenmedik gündemlerimizle değişebilecek programlarımıza yönelerek başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde kendi isteklerimize daha çok odaklanabilir, içsel olarak huzursuzluk hissedebilir ve yeni kariyer fırsatları ile karşılaşabiliriz. Salı ve çarşamba günleri yakın çevre ve aile ilişkilerimizde dürtüsel davranışlar sergilemekten, kontrolsüz söylemler içinde olmaktan uzak durmamız gerekebilir. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki+14 günlük süreç içinde iş ve ailemiz arasındaki dengeyi kurabilir ve kariyer alanlarımızda beklediğimiz hak edişlerimizle birlikte tamamlanmalar yaşayabiliriz. İş gelirlerimizde artış yaşayabileceğimiz şanslı fırsatlar da önümüze gelebilir. Yaşamımızda yeniye yer açmak, bize hizmet etmeyen eski duygularımızdan arınmak ve cesaretimizle gelecek hayallerimize ulaşabilmek için de oldukça destekleyici bir enerji frekansı içinde olabiliriz. Psikolojik sağlığımıza özen göstererek, Dolunay döngüsünde suyun şifasından faydalanarak, sauna, hamam, havuz gibi ortamlarda kendimizi dinlendirerek, manevi şifa içeren çalışmalara yönelerek, yeni beslenme alışkanlıkları tercih ederek, krem, toprak rengi ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengeleyebiliriz.


Yeni haftaya ortak gelir ve giderlerimize daha çok odaklanmak isteyebileceğimiz ve kontörlümüz dışında gerçekleşebilecek giderlerle karşılaşabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde unuttuğumuz ödemeler aniden gündemimizde yerini alabilir. İkili ilişkilerimiz ve kadersel yol arkadaşlarımızın bizi zihinsel olarak daha çok yorabileceği bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yaşamımızı paylaştığımız kişilerle aramızdaki dengeyi korumamız gereken bir haftada olabiliriz. Pazartesi gününü finansal başvurularımız için değerlendirebiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayatımız adına cesaret içeren kararlar alabilir ve kendi işimizin patronu olmak isteyebiliriz. İş ve kariyer alanlarımızda dengesiz durumlar ve söylemlerle karşılaşabileceğimiz bu enerjide ruhsal olarak yara almamaya özen göstererek akışta kalmayı ihmal etmeyelim. Aile içi kırgınlıklarımızı sonlandırmak adına da oldukça şanslı ve dengeli bir zaman içinde olabiliriz. Hayatımızda büyüme, ilerleme ve tamamlanmalar yaşayabileceğimiz Dolunay döngüsünde kırmızı, pembe ve mavi tonlarında kıyafet aksesuarlar tercih ederek, deniz kenarlarında yürüyüşler yaparak, kafein alımını azaltıp bol sıvı tüketerek, nefes çalışmalarını tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya ikili ilişkilerimizdeki var olan sorunlarımıza odaklanarak başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde hayatımızda yeni sözleşmeler ve görüşmeler yer alabilir. Yeni radikal kararlarımızın haftanın ilk günlerinde vermek adına çok uygun bir enerji içinde olmayabiliriz. Yoğun ve hızlı bir enerji içinde olabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Pazartesi ve salı günlerini beklettiğimiz rutin sağlık kontrollerimiz için değerlendirebiliriz. Zihinsel ve ruhsal enerjimizi dengede tutabilmek adına stres içeren ortamlardan ve enerjimizi aşağıya çeken kişilerden uzak durmaya özen göstermeliyiz. Finansal işlemlerimiz ve önemli görüşmelerimiz için perşembe gününü rahatlıkla tercih edebiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki+14 günlük süreç içinde finansal olarak gelir ve giderlerimize yönelebilir ve şanslı yatırım fırsatları ile karşılaşabiliriz. Radikal fikirlerimizle kariyer alanlarımızda, çalışma ortamlarımızda olumlu sonuçlarla birlikte tamamlanmalar yaşayabiliriz. Zihinsel enerjimizin artabileceği ve bereketli fırsatlarla karşılaşabileceğimiz Dolunay döngüsünde kırmızı renkli gıdalar tüketerek, mavi, lacivert ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bol sıvı tüketerek, zihinsel enerjimizi rahat akışta kullanabileceğimiz aktivitelere yönelerek, yabancı bir parayı cüzdanımızda saklayarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya daha çok günlük rutin işlerimize odaklanabileceğimiz, memnun olmadığımız yaşam alanlarımızda yeni düzenlemeler ve programlar oluşturabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde alabileceğimiz ani haberler üzerimizde stres oluşturabilir. Bu enerji içinde kalp ve damar sağlığımız adına akışta kalmaya ve enerji alanımızı korumaya çok dikkat etmeliyiz. Yaşamın detaylarına çok yoğunlaşmadan, mükemmeliyetçi yanımıza yenik düşmeden ilerlememiz gereken bir zaman içinde olabiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki+14 günlük süreç içinde ikili ilişkilerimizde kadersel tamamlanmalar yaşayabiliriz. Bu enerjinin farkında olarak, yaşamımıza değişim getirebilecek kararlarımızı son bir kez daha gözden geçirmeyi ihmal etmeyelim. Bireysel olarak yanılma payımız yüksek olabilir ve aynı zamanda karşımızdaki kişiler üzerinde de hayal kırıklığı oluşturabiliriz. Kadersel tamamlanmalara açık Dolunay döngüsünde krem, kahve, mavi ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, suyun şifasına yönelerek, deniz kenarı yerlerde yürüyüşler yaparak, kalabalıklar içinde kendimizi biraz inzivaya çekerek, kafein tüketimini azaltarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog