İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (18-24 Mayıs)

18 Mayıs haftası Güneş’in İkizler burcuna girdiği keyifli ve eğlenceli bir hafta olacak. Cuma günü güzel bir Yeniay gerçekleşiyor, hayatlarımıza başlangıçlar sunacak bu Yeniay’ı haritalarımızda İkizler burcunun yerleştiği alanlarda yaşayacağız. Bilgi ve iletişim konularının, seyahatlerin başladığı zamanları gösteren bu Yeniay 2 hafta sonra gerçekleşecek Ay Tutulması’nın da habercisi olacak. Haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
18.05.2020
Haftalık burç yorumları (18-24 Mayıs)

Seyahatler ve yakın çevre/akrabalar ile görüşmeler başlıyor. Beklenilen haberleri alabileceğiniz ve yazışma/mail/evrak işlerinizi yürütmeye başlayabileceğiniz bir hafta olacak. Önemli işler için imza atmanız gerekiyorsa Cuma ve sonrası daha uygun olacaktır.


Boğaların ekonomik süreçleri bu hafta ile başlayan Yeniay’la başlangıçlar yaşayacak. Kurduğunuz bir düzenden gelir elde etmeye başladığınız ya da bu düzeni kurmanın adımlarını atmak istediğiniz bir hafta olabilir. Bir yeteneğinizin farkına varmak için hiç geç değil, özellikle kelimelerle ve iletişimle ilgili olanın...


Bu hafta Yeniay burcunuzda gerçekleşirken, hayati meselelerde durağan olan enerji hareketlenmeye başlayacak. Bir rüzgâr arkanızdan esebilir sizi istenilen hedefe sürüklemek üzere, Cuma gününden sonra ileride gerçekleşmesini istediğiniz büyük işleriniz için küçük de olsa bir adım atın. Kişisel imajınızda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.


Bu hafta Güneş bilinçaltının derinliklerini aydınlatıyor ve Cuma günü burada bir Yeniay oluşuyor. Çok korkulan şeyler aslında bilinmezlikten korkutucudur, bazı korkularınızın arkasında geçerli bir sebep olmadığını fark edebilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki geçici gibi görünen değişiklikler, kalıcı hale gelebilir ve bu sandığınız kadar kötü sonuçlanmayabilir.


Aslan burçları bir sosyal kelebeğe dönüşmeye doğru ilerlerken  sosyal mesafe kurallarını unutmamalı çünkü bu hafta sizi aramayan, görüşmek istemeyen kalmayabilir. Aslanların arkadaşları vesilesi ile yeni bir projeye başlamaları ya da yeni bir çevreye girmeleri söz konusu olabilir.


Başak burçlarının uzun bekleyişleri bitiyor, iş hayatlarındaki belirsizliği bitirecek başlangıçlar Cuma gününden sonra gerçekleşebilir. Bir işveren ya da sorumluluk ile tanışma, işte yeni görevlere soyunma söz konusu olabilir. Dışarıdaki imajınızı değiştirmek/şekillendirmek için fırsatlar sunacak bir dönem başlıyor.


Terazi burçları seyahat izni çıkan burçlardan. Bu dönemde mecburi ya da keyfi seyahate çıkabilir, eşinizin akrabaları ile görüşebilirsiniz. Basın/yayın, eğitim konuları çok etkin olacak bir dönemden geçecek, belki öğrenmek istediğiniz bir konuda sizi bilgilendirecek bir kişi ile karşılaşacaksınız.


Değişim çanları Akrep burçları için çalıyor. Haritanızın değişim evine giren Güneş ve ardından orada oluşan Yeniay ile bu dönem değiştirmek istediğiniz şeyler için fırsatlar bulacaksınız. Ortak hesaplarınız ve çevrenizden gelen ekonomik kaynaklarınız konusunda gelişmeler var, bu dönemde ihtiyaçlarınızı karşılayacak kimselerle buluşacaksınız.


Yaylar ilişkilerini hızlandıracak gökyüzü transitleri alıyorlar. Güneş ve sonrasında Yeniay belirsizlikler ile dolu bir ilişkiyi netleştirip, başlatacak enerjiyi etkinleştirebilir. Yeni kimselerin hayatınıza girebileceği, bir konuda  ortaklık yapmaya başlayabileceğiniz bir dönem başlıyor.


Oğlak burçları için çalışma hayatını şekillendiren zamanlar başlıyor. Çalışanlarınızı değiştirebilir ya da beraber çalıştığınız kimselerle yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda düzensiz olarak tekrarlanan bir şeyi rutine sokup, günlük hayatınıza oturtabilmek için ideal zamanlar, spora/diyete başlamak kolay olacak.


Kova burçları için görünür olmanın ve risk almanın zamanı geldi. Gökyüzü sizi daha cesaretli kılacak, bu dönemde aşk hayatınızda da yeni başlangıçlar gerçekleşebilir. Venüs’ün Retro olduğunu unutmamalı, yeni yeşeren flörtlere karşı temkinli davranmalısınız. Çocuk sahibi Kovalar bu dönemde çocuklarının hayatlarında yenilikler gözlemleyecekler.


Balık burçlarının aidiyet hisleri güçlenecek, evle ve yaşam alanı ile ilgili yenilikler ve başlangıçlar yaşayabilirler. Aile bireylerinizle var olan kopukluklar bu dönemde onarılabilir. İş hayatınızla ilgili beklenen bir sonucu almak için önce sizin bir adım atmanız bir şeyi gerçekleştirmeniz gerekiyor, bu hafta buna odaklanmayı seçebilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog