İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (20-26 Kasım)

Güneş'in bu hafta Yay burcuna geçmesi burçları nasıl etkiliyor? Dolunay Karaca her hafta olduğu gibi haftalık burç yorumları ile karşınızda!

profil
Dolunay Karaca
20.11.2017
Haftalık burç yorumları (20-26 Kasım)

Sevgili Koçlar, haftaya Ay Yay burcunda başlıyoruz. Güneş ise bu hafta yine Yay burcuna geçiş yapacak. Alışkın olduğunuz bir enerji bu… Bu hafta dikkatli olmanız gereken konu sabırsızlık! Bu size odaklanma sorunu getiriyor, çok fazla refleks içeren harekette bulunmanıza sebep olabiliyor. Bu hafta kendinize vakit ayırmalı ve yapacaklar listenizi gözden geçirmelisiniz. İletişiminiz yoğun olacak. Aşk ve flört konularında ise ilişkisini ciddiye taşımak isteyen Koçlar, aile büyüklerinizden birileri buna engel olmak isteyebilir. Size uygun olmadığını düşünebilirler. Biraz çekişme olacaktır aranızda fakat siz kararlısınız, kimseyi dinlemeyeceksiniz. Perşembe ve Cuma günleri Ay Kova burcunda ilerleyecek, keyfinize düşkünlüğünüz artarken maddi planlamalar içine gireceksiniz. Hafta sonu Pazar ise Balık burcundaki Ay, sizleri dinlenmeye ve evinizde vakit geçirmeye ikna edebilir.

Haftalık burç yorumları (20-26 Kasım)

Sevgili Boğalar, Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle, geçmişle yüzleşme hesaplaşma, biraz izole olma durumlarınız artacak. Yani güzel sandığınız şeyler bir anda değişebilir veya iyi sandığınız işin arkasından hiç de iyi bir şey çıkmayabilir. Her hayırda bir şer vardır veya tam tersi her şer de bir hayır vardır misali bir hafta sizler için. Haftaya başlarken toplumsal meselelerden tutun da arkadaşlık çevrenizde, konuşkan ve sözü geçen bir çehreye sahipsiniz. Hafta ortası Ay Kova burcuna geçiş yaparak her anlamda sizleri destekliyor olacak. Kişisel gelişiminizle ilgili kararlar alacak ve yeni hedefler belirleyeceksiniz. Bekar olan Boğalar için ummadıkları bir yerde tanışacakları biriyle bir gönül ilişkisi görünüyor. Tüm bunların yanı sıra bu hafta sonu Pazar günü Ay Balık burcuna geçiş yapacak. Yeni bir şeylere girişirken, çok boyutlu düşünmekte ve farkındalığınızı arttırmakta yarar var. Özellikle arkadaş çevrenizde bir takım değişiklikler olabilir.

Haftalık burç yorumları (20-26 Kasım)

Sevgili İkizler, Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle birlikte iletişiminiz ikili ilişkilerinize yöneliyor. Arkadaşlık haneniz genişliyor. Aşk, sevgi, estetik, güzellik adına ne varsa adımlar atabilir bu konularda şanslı olduğunuzu gözlemleyebilirsiniz. Bazı İkizler, aşk ve iş konularını birbirine karıştırabilir. Gerçekler ve hayaller çakışabilir. Sizleri arkadaşlık, sosyal ortamlarınız veya projelerinizle ilgilenmeye davet edecek. Ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya sıra dışı kişilerle karşılaşma tanışma ve çılgın insanlarla bir arada olma durumunuz var. Bu da size zevkli geliyor, değişikliklerden hoşlanan İkizler insanı için sıradanlık ve süreklilik yorucu olabiliyor bazen değişiklik ve esneklik sizler için ara ara iyi sonuçlar veriyor. Hafta sonu kendinize olan güvenininiz ve neşeniz ayın sizin burcunuzda harekete geçmesiyle tetikleniyor fakat Pazar günü Ay Balık burcunda olacak. İş konularınıza daha fazla zaman ayırmanız bazı planları ve toplantıları iyi idare etmeniz gerekmekte. Yeni oluşumlar, planlar ve projeler için uygun zamanlar fakat sizler için bu hafta evdeki hesap çarşıya uymuyor sanki… Özellikle aşk konularında dikkatli olmanızı, ortaklık ve ikili ilişkilerde sağlamlığını iyice kontrol etmeden, arkasını deşmeden bir işe başlamayın derim.

Haftalık burç yorumları (20-26 Kasım)

Sevgili Yengeçler, yurtdışı ve yurtiçi seyahat planlarınızı yaparak haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Yalnız bu hafta düşmanlarınız çok onu belirtmek zorundayım. Arkanızdan iş çeviren kişiler bir bir ortaya çıkıyorlar. Bu hafta biraz düşünceli biraz da hayal kırıklığına uğramış bir ruh haliniz olabilir. Hafta ortasında iş konularında ivme kazanacak ve kendinizi işinize verebileceksiniz. Güneşin Yay burcuna geçmesiyle birlikte günlük işlerinizde yapmanız gerekenleri büyük bir sorumluluk ve sabırla tamamlayacak, iş ortamlarında, çevrenizdeki kişilerle diyaloğunuzda tutarlı ve sözü geçen bir yapıda olacaksınız. Hafta sonu Ay Balık burcuna geçiş yapacak, ruhsal olarak gergin ve sinirli olabilirsiniz. Kendinizi bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz. Bilinçaltınıza, içinize yönelmeniz gereken bir süreç… Nerde hata yapıyorum, neyi yanlış yapıyorum demeniz lazım kendi kendinize… Eski ve kötü bir alışkanlığınızı bırakmanız ve yeni bir sayfa açmanız gerekecek. Çok kolay olmayacak belki sizler için ama yapmalısınız. Aşk hayatınızda yalnız olan Yengeçler, sizin için mücadele eden biri var. Bir kahramanınız var, tüm kötülüklere savaş açmış biri bu, sizi korumaya çalışan. İşte o kişi her şeyi hak ediyor.

Haftalık burç yorumları (20-26 Kasım)

Sevgili Aslanlar, Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle ödemeleriniz ve harcamalarınız baya bir artışa geçti. Hobileriniz, zevke ve sefaya düşkünlüğünüz artış gösteriyor. Fakat bu hafta bazı uyumlu açılar sizleri özellikle para kazanma koşullarında destekleyecek. Fikirleriniz şahane, zihniniz açık… Bu şartlarda en azından bir yandan geliyor bir yandan gidiyor ve dengede kalabiliyorsunuz.  Aşk konularınıza baktığımda arkadaşlarınız sizin yeni sevgilinizden pek hoşnut değiller bence… Ya zevkleriniz ayrı, ya hobileriniz yani sevdiğiniz hoşlandığınız kişiyle arkadaşlarınız arasında bir gerginlik var hafta boyunca… Sizde aynı şekilde karşıtsınız sevdiğinize karşı yani belki o size karşıt… Seçim ve tercih sizin.  Gezmek eğlenmek istemeniz siz sosyal Aslanlar için daha cazip gelebilir. Baskınlığınızı konuşturun, sizin dediğiniz olur nasılsa… Bu arada sağlık konusunda sorun yaşayan Aslan burçları için başka bir doktora başvurmaları veya tedavi yöntemlerini değiştirmelerini öneriyorum.

Haftalık burç yorumları (20-26 Kasım)

Sevgili Başaklar, evet Güneş bu hafta Yay burcuna geçiş yapıyor. Eviniz, aileniz, yeni işler sizin için daha fazla önem taşımaya başlıyor. Biraz daha rahatsınız sanki geçmiş dönemlere nazaran, hayata daha olumlu ve daha pozitif yaklaşıyorsunuz. Bu hafta kısa vadeli şanslar yakalayacaksınız, hemen değerlendirmeniz gereken olaylar ve konular var. Bunu dikkate alın ve değerlendirin, çok düşünmeyin detaya takılmayın. Elinize geçen fırsatları değerlendirdiğiniz takdirde, verimli bir hafta sizler için… İş ve kariyer alanınızda yapmanız gereken şeyleri yapın, elinizdeki işlere odaklanın ve yeni bir işe başlamadan önce iki kere düşünün derim… Bu hafta Ay Mars’la da gergin açıda, yaptığımız işlerde acelecilik ve stres ön planda… Buna dikkat etmekte fayda var. Aşk hayatınız olumlu gidecek, yalnız eskiye takılı kalmamanızı öneriyorum. İnatçı eski bir aşık, kafanızı çelebilir. Çocuk bekleyen Başaklar ise sürpriz gelişmeler yaşanacak. Hem işte hem de aşkta çifte sürprizlerin olacağı bir süreçtesiniz. 

Haftalık burç yorumları (20-26 Kasım)

Sevgili Teraziler, Güneş’in Yay burcunda hareket etmesiyle birlikte yakın çevre ilişkileri, komşular, kardeşler öne geçiyor. Diyaloglarınız ve ilişkiniz bir nevi üst basamağa geçiş yapıyor. Yalnız olan Teraziler için güzel ve güçlü bir arkadaşlık hikayesine başlıyor da diyebilirim. Yeni haftaya Ay Yay burcunda başlıyoruz. Kardeşlerinizle miras konularının konuşulduğu belki mal paylaşımları yapmanız gereken bir dönemden geçtiğiniz bir hafta… Ailevi temalar ön planda eski defterler, anılar hatıralar sizler için değer kazanıyor. Haftanın ortalarına doğru iş seyahatleri, yabancılarla diyaloglarınız, yatırımlar, uzak yerler ilginizi çekecek… Genel güzellikler olduğu kadar içimizi acıtan, kanatan şeyler var sanki… Sevdiğiniz kişiyle birbirinizi duymuyor, görmüyorsanız birbiriniz tamir etmek için ideal bir haftadasınız. Hafta sonunda Ay Balık burcunda olacak. Oldukça neşeleniyoruz, merakımız artıyor, her şeye samimi ve sıcak bakıyoruz biraz da duygusallaşıyoruz tabii ki.

Haftalık burç yorumları (20-26 Kasım)

Sevgili Akrepler, Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle birlikte parasal işlerinizde hareketlilik ön plana çıkıyor. Koşturmalarınız artarken organizasyonlar ve iş grupları, sağlık konuları gündeminize giriyor.  Haftaya Ay Yay burcunda başlıyoruz. Hobileriniz, kişisel bakımlarınız ve zevk aldığınız şeylerle ilgilenmek, maddi kapılar aralamak, iş imkanlarınızı arttırmak yerinde olacaktır. Çocuk bekleyen Akrepler için olumlu cevaplar olabilir. Bazı Akrepler ise aşk yönünden şanslı olacaklar, Akrepler aslında hep şanslıdır aşktan yana şansını zorlar sadece! Akrep insanlarının ilginç bir havası vardır, karşındakini kolay etkisi altına almayı becerir. Fakat sonra nasıl oluyorsa biraz fazla takıntılı ve derine inen, kıskanç ve sahiplenici bir tavır takınıp karşısındaki kişiyi yoruyorlar ve uzaklaştırıyorlar. Bunu alışkanlığınızdan vazgeçmeniz gerekiyor sevgili Akrepler… Bu sayede problemlerde azalacak. Gündelik işlerinizi hallettiğiniz, işleri yoluna koymaya çalıştığınız bir hafta sizler için sıra dışı bir takım şaşırtıcı ani beklenmedik durumlarında olacağı bir hafta… İş yerinizde belli bir rutinde değilsiniz, ekstra işler var, yapmanız gerekenler ve sizden beklentiler büyük. Para konusunda geçmiş haftalara oranla daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

 

 

Haftalık burç yorumları (20-26 Kasım)

Sevgili Yaylar, Güneş’in sizin burcunuza geçmesiyle kendinizle ve hayatla barışarak başlayabilirsiniz haftaya. Ay da Yay burcunda olacak haftanın başında daha yapıcı ve uyumlu bir atmosferde olacaksınız. Bu enerjiyi değerlendirip, küslükleri, yanlış anlaşılmaları sonlandırabilirsiniz. Hafta ortasında önce Oğlak sonra Kova burcunu geziyor Ay, aşk ve flörtler, tanışmalar, günlük işlerinizi planlamalar, iletişim, kardeşler devreye giriyor olacak.  Patronlarınız, astlarınız, üstleriniz veya sizin yanınızda çalışanlarınız varsa fikir ayrılıkları, ikilemler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda talipleriniz artıyor, etrafınızı bir sürü insan sarmış, aralarında rekabet ediyorlar. Bu konuda bir bolluk bereket var, fakat seçim yapmanız zor olabilir. Hafta sonunda Balık burcundaki Ay sizin ev ve aile hanenizde olacak, yeni bir ilişkiye başlamadan önce gerçekten size uygun mu değil mi, iyice öğrenmelisiniz. Beğenmediğiniz birisi size çok iyi ve farklı gelebilir, beğendiğiniz ise çok itici ve umursamaz olabilir.

Haftalık burç yorumları (20-26 Kasım)

Sevgili Oğlaklar, Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle geçmiş konuları önemsediğiniz biraz dalgın bir pazartesiyle haftaya başlıyorsunuz.  Ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya, sizler için yorucu ve arka plan işlerin yapılmasını hatırlatan bir enerji, eski arkadaşlarınız veya hayatınızdaki eski tanıdığınız kişilerle ilgilenip beraber bir fikre sahip olabilirsiniz. Hafta ortasında ani bir şekilde ev değiştirme kararı alabilir, taşınma fikri gündeminize oturabilir. Yurt dışı ve yurt içi gezi planları yapabilirsiniz daha doğrusu yapmak istiyorsunuz fakat bazı engelleriniz var. Bu hafta aslında idealleriniz var. Fakat bunu gerçekleştirmekten korkuyor, gerçekleştiremeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Sizler güçlü ve hedefine adım adım ilerleyen sebatkar insanlarsınız, bence doğru bir karar ve yapılanmayla aşamayacağınız şey olamaz. Her şeyin altından kalkmayı becerebilecek insanlarsınız. Ama hedefe giderken geçmiş tecrübelerden ders çıkararak, ayıklaya ayıklaya gitmenizde fayda var. Hafta sonu Ay Balık burcunda kısa seyahatler, küçük aile ziyaretleri, gezmeler sizleri bekliyor.

Haftalık burç yorumları (20-26 Kasım)

Sevgili Kovalar, Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle, kendinizi enerjik hissetmeye başlıyorsunuz. İfade etme tarzınız değişiyor, daha atak ve ilişkilerinizde daha canlı hale geliyorsunuz. Haftaya Ay Yay burcundayken başlıyoruz. Sizlere biraz farklı bir enerji bu aslında, mantık ve duygularınız çakışabilir, romantik olmakla olmamak arasında git geller yaşayabilirsiniz. Aslında sizler romantik yaklaşımlardan pek hoşlanmazsınız, daha çok akılcı ve rasyonel bakan realist bir yapıya sahipsiniz. Bilinçaltınıza attığınız konular devreye girebilir. Bu hafta para konularında adımlar atmaktan geri kalmayacaksınız, işlerinizi yoluna koymak ve sosyal çevre ilişkilerinizi düzenlemek isteyeceksiniz. Fakat zorlu açıların olduğu bir haftadayız, bu pek de göründüğü kadar kolay olmayabilir. Özellikle ev ve iş konularını organize etmek zorlayıcı olacaktır. Aşk hayatınız eğlenceli ve hareketli geçiyor bu hafta, pek çok olay ve konu var, yetişemiyorsunuz. Hafta ortasında Ay sizin burcunuzda olacak, yeni kararlar almak için ideal gün Perşembe olabilir. Hafta sonu Ay Balık burcunda ve sizleri para meseleleriyle baş başa bırakıyor. İş tekliflerine de açıksınız.

Haftalık burç yorumları (20-26 Kasım)

Sevgili Balıklar, Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle maddi anlamda rahatlıyor ve elinizdekileri değerlendirebiliyorsunuz. Bu hafta aile büyüklerinizden belki babanızdan veya size yakın birinden destek alabilirsiniz. Elinize para geçebilir ve yapmak istedikleriniz için koşullar oluşabilir. Haftaya Yay burcunda bulunan ayın size vermiş olduğu güç ile başladınız. Moralinizi ve enerjinizi yüksek tutmaya çalışıyorsunuz fakat iş konularınızla başınız dertte, otorite figürleri ve üstlerinizle çatışmanız devam ediyor. Sevdiğiniz kişi de her ne kadar sizi tutsa da eleştirmek ve haksız olduğunuz yanlarınızı söylemek durumunda kalıyor. Hafta ortasında para konularınız, kardeşleriniz ve yakın çevre ilişkileriniz önem taşıyacak. İlginç bir hafta aslında sizler için ani fikir değişikleri ve planlarla dolu… Bunu yaparken de keyif alabileceksiniz. Değişikliklerden hoşlanıyorsunuz, esnek ve yön değiştirebilen, girdiği ortamlara çabuk adapte olan yönününüz size ivme kazandırıyor. Yalnız ailevi meselelerde fevri davranan kişilere karşı tutumunuzu bozmayın ve sessizliğinizi koruyun. Hafta sonu Ay Balık burcunda sizinle birlikte, yumuşak ve şefkatli tutumunuz size kazandıracak.

 

Haftalık burç yorumları (20-26 Kasım)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog