İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (21-27 Haziran)

Güven, aidiyet arayışımızın güçleneceği, duygusallığın, romantizmin, şefkat ve merhametin artacağı bir döneme giriyoruz. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftalık burç yorumlarını paylaştı.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
20.06.2021
Haftalık burç yorumları (21-27 Haziran)

21 Haziran Pazartesi Güneş saat 06:32’de Yengeç Burcu’na geçiyor. 

  • Güven, aidiyet arayışımızın güçleneceği, duygusallığın,romantizmin, şefkat ve merhametin artacağı bir döneme giriyoruz. Sevdiklerimize karşı daha koruyucu kollayıcı yaklaşımlar göstereceğimiz.hassas, ılımlı, ilgiyi daha çok üzerimizde isteyeceğimiz bir süreç geçirebiliriz. 

22 Haziran Salı günü saat 01:00 itibari ile iki gün Merkür Durağan pozisyonda olacak. 

  • İletişim gerektiren her türlü konu için biraz geri plana çekilme zamanı. Doğru kararlar almakta zorlanabiliriz. Yanlış adımlar atabiliriz. Önemli görüşmeler, anlaşmalar, kendimizi ifade etmek istediğimiz konuları birkaç gün ertelemek fayda sağlayabilir. 

Çarşamba günü Venüs, Plüton arasında sert bir etkileşim meydana gelecek. 

  • Özel hayatımızda, dış görünüşümüzde, değişime ihtiyaç duyabiliriz. Maddi konularda sahip olma arzusu tetiklenebilir ve hırslı yaklaşımlar bulunabiliriz. Gerginlik yaşayabileceğimiz, baskılanmış hissedebileceğimiz durumlar karşımıza çıkabilir. 

24 Haziran Perşembe günü gerçekleşecek Oğlak Burcu’ndaki Dolunay; 

  • Göz ardı ettiğimiz konu ve olayları daha iyi fark edeceğimiz ve bizleri değişime sürükleyecek bir sürece işaret edebilir.

Pazar günü Venüs’ün Aslan Burcu’na geçişi;

  • İlişkilerde cesur, coşkulu, tutkulu, keyifli günler bizi bekleyebilir. Beğenilme ve onaylanma arzumuz artabilir. Kendimizi göstermek, ben buradayım demek her zamankinden daha kolay gerçekleştireceğimiz temalar arasında yer alabilir. Hem özel hayatımızda, hem de maddi konularda daha cömert davranacağımız bir süreç geçirebiliriz.

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


Haftaya Güneş’in Yengeç Burcu geçişi ile başlıyoruz. Ev, aile, yuva temalarının ön plana çıkacağı bir döneme girebiliriz. Salı günü Merkür’ün durağan pozisyonu iletişim konularında aksaklıklara sebep olabilir. Kendimizi ifade etmekte zorlanabiliriz. Önemli görüşmeleri, anlaşmaları ertelememiz fayda sağlayabilir. Unutkanlıklara, dalgınlıklara dikkat! Çarşamba günü ev, aile kavramlarını ve maddi konuları ele alacağımız gerginlikler, güçlü tutkulu yaklaşımlar söz konusu olabilir. Perşembe günü gerçekleşecek Oğlak Burcu’ndaki Dolunay ile iş ve kariyer durumumuzu ilgilendiren farkındalıklar, gelişmeler gündemlerimize yerleşebilir. Topluma kendimizi gösterdiğimiz alanlarda tecrübelerimizi ortaya çıkaracak fırsatlarla karşılaşabiliriz. Ev ile iş arasındaki dengeyi kurabilmek bu süreçte önem taşıyabilir. Sosyal çevremizi ilgilendiren yeni deneyimler elde edebiliriz. Yöneticilerimiz ile aramızda önemli gündemler, değişimler yaşanabilir. Cuma günü Neptün’ün Retro hareketine geçişi ile manevi duygular, hayaller, idealler ön plana yerleşebilir ve geleceğimize dair istek ve hayallerimizle ilgili içimizde değerlendirmeler yapabiliriz. Pazar günü Venüs’ün Aslan Burcu’na geçişi ile aşk, flört, ilişkiler alanında şanslı ve keyifli bir sürece girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya Güneş’in Yengeç Burcu geçişi ile başlıyoruz. İletişimin önem kazanacağı, anlaşma, sözleşme, medya, tanıtım vs. gibi kavramların daha fazla gündemimizde yer alacağı ve kendimizi bu alanlarda parlatacağımız bir dönem geçirebiliriz. Salı günü Merkür’ün durağan pozisyonu parasal konularda risk almamamız gerektiğini, yeni atılımlarda bulunmaktan uzak durmamızın fayda sağlayacağını bizlere vurguluyor. Çarşamba günü yakın çevremizde bulunan kadın figürleri ile aramızda gerginlikler yaşayabiliriz. Güç çekişmelerinden kaçınarak, karşımıza çıkabilecek fırsatları iyi değerlendirmemiz gereken şanslı bir gün olabilir. Perşembe günü gerçekleşecek Oğlak Burcu’ndaki Dolunay; eğitim, ticaret, hukuk, yurt dışı ile ilgili konuları ön plana taşıyabilir. Bu alanlarda geleceğimize ve hedeflerimize dair yakın çevremizden güzel destekler alabileceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Pazar günü Venüs’ün Aslan Burcu’na geçişi ile ev, aile, yuva temaları ön plana çıkabilir. Evimizi güzelleştirmek için harcamalara yönelebiliriz. Aile içi ilişkilerimizi daha sıcak, samimi ve keyifli geçireceğimiz bir dönem olabilir.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya Güneş’in Yengeç Burcu geçişi ile başlıyoruz. Maddi konular, gelir gider dengemiz, değerlerimiz ön planda olabilir. Bu alanlarda kendimiz ve ailemiz için yapacağımız girişimleri daha fazla önemseyebiliriz. Kendimizi maddi koşullarda güvende hissetme arzumuz artabilir. Sahip olduklarımızı koruyarak, kazançlarımızı arttıracak yeni yollar belirlemeye yönelebiliriz. Salı günü Merkür’ün durağan pozisyonu ile, zihnimiz biraz dağınık ve karışık olabilir. Hayatımızla ilgili belirsizlikler veya kararsızlıklar yaşayabiliriz. Beklenmedik haberler gelebilir. Alacağımız kararlarda temkinli olmamız, önemli görüşmeleri ise birkaç gün sonraya ertelememiz gerekebilir. Çarşamba günü parasal konularda güçlü girişimler yapma arzumuz tetiklenebilir, karşımıza çıkabilecek önemli fırsatlar olabilir. Ancak fazla hırslı yaklaşımlarda bulunmak zarar getirebilir. Akışta kalmayı tercih etmeliyiz. Perşembe günü gerçekleşecek Oğlak Burcu’ndaki Dolunay ile finansal kaynaklarımız, ortak gelirlerimizi ilgilendiren konular ön plana çıkarken, bu alanda karşımıza çıkacak fırsatları ve alacağımız kararları doğru yönetebilmek önemli olacak. Pazar günü Venüs’ün Aslan Burcu’na geçişi yakın çevremizle olan ilişkilerimiz daha sıcak, samimi ve keyifli hale gelebilir. Kısa seyahat planlamaları yapabiliriz. Yakınlarımızın vesile olacağı bir ilişki gündemimize gelebilir.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Mutlu yıllar, mutlu yaşlar Yengeçler! Haftaya Güneş’in burcumuza geçişi ile başlıyoruz. Kendimize, hayatımıza, ilişkilerimize, geleceğimize yönelik önemli gündemlerimizin olacağı bir döneme giriyoruz. Kendimizi ortaya koyma, parlatma zamanı! Salı günü Merkür’ün durağan pozisyonu bizi biraz içe dönüp kararlarımızı, fikirlerimizi tartmaya itebilir. Bizden gizlenen bazı durumları gün yüzüne çıkarabilir. Yaşamımıza dair belirsizliklerimiz, kararsızlıklarımız var ise, en derinimizden gelen hisse kulak vermek yön gösterici olabilir. Gerçekleştirmek istediklerimiz için destekleneceğimiz ve fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bir hafta geçirebiliriz. Çarşamba günü ikili ilişkilerimizde, ortaklıklarımızda gerginlikler gündemimize gelebilir. İlişkilerde tutku artabilir ancak bu duygu kıskançlık ve baskıyı da beraberinde getirebilir. Güç çekişmeleri içine girmemeye özen göstermemiz gerekebilir. Yolunda gitmeyen ilişkilerde ise kopuşlar yaşanabilir. Perşembe günü gerçekleşecek Oğlak Burcu’ndaki Dolunay ile yine ikili ilişkiler ön plana çıkabilir. İlişkimizin, evliliğimizin veya ortaklığımızın hayatımıza kattıklarını değerlendirerek, yaşayacağımız önemli farkındalıklar ile ilişkinin gidişatını belirleyebiliriz. Pazar günü Venüs’ün Aslan Burcu’na geçişi parasal konuları ön plana çıkarabilir. Yeteneklerimizi kazanca çevirebileceğimiz yeni yollar belirleyebiliriz. Maddi konularda cesur adımlar atabiliriz, keyfi ve lüks harcamalarımız artabilir.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya Güneş’in Yengeç Burcu geçişi ile başlıyoruz. Biraz içe dönüp geleceğimize dair kendimizi güvende hissedeceğimiz yolları değerlendirmek isteyebiliriz. Geçmiş konuları ele alarak doğruyu yanlışı gözlemleyeceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Salı günü Merkür’ün durağan pozisyonu sosyal çevremiz ile aramızda yaşanabilecek beklenmedik durumlar karşımıza çıkarabilir. Yanlış anlaşılmalara dikkat! Önemli görüşmeler için beklemekte fayda var. Çarşamba günü ruhsal veya fiziksel olarak kendimizi gergin, baskılanmış hissedebiliriz. Perşembe günü gerçekleşecek Oğlak Burcu’ndaki Dolunay’ı sorumluluk alanımızda deneyimleyeceğiz. Hayatımıza disiplin getirecek konu ve kavramlarla karşılaşabiliriz. Çalışma ortamımız, çalışma koşullarımız veya sağlığımızı ilgilendiren konularda beklediğimiz tamamlanmaların gerçekleşeceği bir dönem diyebiliriz.  Pazar günü Venüs’ün Aslan Burcu’na geçişi ile dış görünüşümüze daha fazla önem verebilir, imajımızda değişiklikler yapabiliriz. Keyif odaklı harcamalarımızda artış olabilir. Girdiğimiz alanlarda ilgiyi üzerimizde toplayacağımız keyifli, coşkulu bir süreç geçirebiliriz.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya Güneş’in Yengeç Burcu geçişi ile başlıyoruz. Sosyal çevremiz, dostluklarımız, arkadaşlıklarımız ön plana çıkabilir. Yaşam enerjimizi daha çok sosyalleşmeye ve yanında huzurlu ve güvende hissettiğimiz dostlarımız ile geçireceğimiz keyifli zamanlara yöneltebiliriz. Salı günü Merkür’ün durağan pozisyonu kariyerimizi ilgilendiren belirsizlikler, kararsızlıklar getirebilir. Önemli kararları ertelemek fayda sağlayacaktır. Çarşamba günü ilişkilerle ilgili güçlü ve derin duygulara çekilebiliriz. Partnerimizle aramızda bizi baskılayan durumlar olsa bile günün sonunda orta yolda buluşmayı başarabiliriz. Perşembe günü gerçekleşecek Oğlak Burcu’ndaki Dolunay’ı aşk, ilişkiler, çocuklar ile ilgili alanda deneyimleyeceğiz. Bir flört ilişkiye dönüşebilir, çocuklarımızla ilgili alacağımız önemli kararlar gündeme gelebilir, hayattan keyif aldığımız alanlara daha fazla yönelmek isteyebiliriz. Pazar günü Venüs’ün Aslan Burcu’na geçişi ile biraz içe dönüp ilişkilerimizi, maddi durumumuzu değerlendirmek isteyeceğimiz bir dönem geçirebiliriz. Aşk, ilişkiler ve maddi konuları ilgilendiren kayıplarımızı, geçmiş konuları ele alabilir, önemli farkındalıklar kazanabiliriz. Kimilerimiz içinse gizli, platonik aşklar gündemde olabilir.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya Güneş’in Yengeç Burcu geçişi ile başlıyoruz. İşimiz, kariyerimiz önceliğimiz olabilir. İş hayatımızda kendimizi daha görünür hale getirmek isteyeceğimiz bir dönem geçirebiliriz. Yöneticilerimiz ile aramızdaki ilişkileri daha sıcak, samimi ve keyifli hale getirmek isteyebiliriz. Kendimizi güvende ve huzurda hissettirecek alanları belirleyerek geleceğimize yönler belirleyebiliriz. Salı günü Merkür’ün durağan pozisyonu eğitim, hukuk, ticaret, yurt dışı ile ilgili konularda kafa karışıklıkları yaşayabileceğimizi ve ani gelişebilecek şartlarda önemli adımlar atmamamız gerektiğini bizlere vurguluyor. Çarşamba günü ev ve iş arasında bizi baskılayan durumlarla karşılaşabiliriz.  Perşembe günü gerçekleşecek Oğlak burcundaki Dolunay; ev, aile yuva ve kariyer temalarını ön plana çıkarabilir. Bu alanlarda alacağımız kararları, yaşanabilecek düzen değişikliklerini beraberinde getirebilir. Pazar günü Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile sosyalleşeceğimiz, dostlarımızla keyifli, eğlenceli, neşeli organizasyonlar yapacağımız bir süreç geçirebiliriz. Hedeflerimize yönelik dostlarımızdan güzel destekler alabiliriz. Yeni çevrelere girebiliriz. Katılacağımız bir davette heyecan duyacağımız yeni bir ilişki gündemimize gelebilir.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?

 


Haftaya Güneş’in Yengeç Burcu’na geçişi ile başlıyoruz. Hayata bakış açımız, hedeflerimiz, yurtdışını ilgilendiren konular, hukuk, eğitim gibi konularda destekleneceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Hedeflerimiz doğrultusunda duygularımızla karar almaya eğilimli, sık seyahatler edeceğimiz bir dönem olabilir. Salı günü Merkür’ün durağan pozisyonu; finansal kaynaklarımızı ilgilendiren konularda önemli kararlar almak için beklememiz gerektiğini ve bazı pürüzlerin karşımıza çıkma ihtimalini ortaya çıkarabilir. Derinimizdeki endişeleri, karışıklıklarımızı da tetikleyebilir. Çarşamba günü, eğitim, seyahat, hukuk ve ticaret gibi konularda fırsatlarla karşılaşabiliriz. Önemli anlaşma ve görüşmelerde ise gerginliklerden kaçınmaya, güç savaşı içine girmekten uzak durmaya özen göstermemiz gerekebilir. Perşembe günü gerçekleşecek Oğlak burcundaki Dolunay; düşüncelerimizi, fikirlerimizi daha kurallı ve disiplinli ortaya koymamıza etki edebilir. Bir süredir beklediğimiz, yapmak istediğimiz konuları artık gerçekleştirebilir, tamamlanma yaşayabiliriz. Pazar günü Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile kariyerimize daha fazla odaklanacağımız, yaptığımız işlerde kendimizi daha net ortaya koyabileceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Hırsımız, cesaretimiz, özgüvenimiz ile dikkatleri üzerimize çekebiliriz.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya Güneş’in Yengeç burcuna geçişi ile başlıyoruz. Finansal kaynaklarımız, ortak gelirlerimiz, borç ve ödemeler ile ilgilenmemiz gereken bir süreç geçirebiliriz. Derinimizdeki krizleri, endişeleri, korkuları tetikleyen, hassaslaşacağımız bir zaman dilimi olabilir. Bu alanlarda yapacağımız girişimlerde ailemizden destekler alabiliriz. Salı günü Merkür’ün durağan pozisyonu; ikili ilişkiler, ortaklıklar ile ilgili önemli kararları gündemimize getirebilir ancak doğru karar vermekte zorlanabiliriz. İlişkilere yönelik adımlarımızı birkaç gün ertelemek iyi olabilir. Çarşamba günü, parasal konularda hırslı yaklaşımlar gösterebiliriz ancak risk almaktan uzak durmamız gerekebilir. Maddi konularda karşımıza çıkacak pürüzlerle ilgilenmek durumunda kalabiliriz, kimseyle bu konuda güç savaşı içine girmemeye özen göstermemiz gerekebilir. Perşembe günü gerçekleşecek Oğlak burcundaki Dolunay ile maddi konular, gelir gider dengemiz, varlıklarımız, sahip olduğumuz değerlerle ilgili netleşmesini beklediğimiz durumların artık görünür hale geldiğine aldığımız kararların ise tamamlanmasına tanık olabiliriz. Yeni kazanç yolları belirleyebiliriz ve kendi özgüvenimiz ve değerimizi de ortaya çıkaracağımız bir süreç olabilir. Pazar günü Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile ticaret, eğitim, hukuk temalarında fırsatlar karşımıza çıkarabilir. Planlayacağımız seyahatlerde keyifli zamanlar geçirebiliriz. Hayatımızda kimse yoksa, yeni tanışacağımız biriyle tutkulu bir aşk gündemimize gelebilir.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya Güneş’in Yengeç burcuna geçişi ile başlıyoruz. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler mercek altında olacak. Yaşam enerjimizi daha çok bu alanlara odaklayabiliriz. Birlikte alacağımız kararlar, yeni bir düzen oluşturmak, yeni birliktelikler gündemlerimizde olabilir. Salı günü Merkür’ün durağan pozisyonu; günlük rutinlerimizi, çalışma ortamımızı ilgilendiren kararlar üzerinde durmamıza etki edebilir. Doğru karar vermekte zorlanabilir, kararsızlıklar yaşayabiliriz. Yapacağımız iş bağlantılarında aksaklıklar gündemimize gelebilir. Çarşamba günü ilişkilerde tutkular artabilir, duygular derinleşebilir. Ancak kıskançlık ve baskı altında hissetme durumları da söz konusu olabilir. Güç savaşına girmekten, tartışmalardan uzak durmak fayda sağlayabilir. Perşembe günü burcumuzda gerçekleşecek Dolunay, kendi yaşam önceliklerimiz ile ilgili yeni kararlar almamıza vesile olabilir. İmajımız, dış görüntümüz, ilişkilerimiz, yaşamımıza dair planladığımız kavramlarda tamamlanmalar yaşayabiliriz. Hayatımızı değiştirebilmek için fırsatlar bizimle olabilir. Pazar günü Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile parasal konularda destekleneceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Dış kaynaklardan elimize geçecek maddi koşullardan yana fırsatları, şansları görüp değerlendirmemiz gereken bir zaman dilimi... Yatırımlara yönelebiliriz, keyfi harcamalarımız ise artabilir.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya Güneş’in Yengeç burcuna geçişi ile başlıyoruz. İş hayatımız, çalışma koşullarımız, günlük rutinlerimiz, sağlığımız ön plana çıkabilir. Bu alanlarda karşımıza çıkacak fırsatlar olabilir. Yeni bir düzene, kendimizi daha huzurlu hissedebileceğimiz şartlar yaratmaya ihtiyaç duyabiliriz. Salı günü Merkür’ün durağan pozisyonu; aşk, ilişkiler, flörtler ile ilgili önemli konuşmaları, görüşmeleri, fikir değişikliklerini, kararsızlıkları gündemimize getirebilir. Bu konularda karar almadan önce gözlemlemekte fayda var. Çarşamba günü, yoğun çalışma temposu üzerimizde baskı yaratabilir. Ruhsal olarak gergin ve sıkışık hissetmemize neden olacak durumlar karşımıza çıkabilir. Perşembe günü burcumuzda gerçekleşecek Dolunay, kendi içimize dönerek, içimizde parlatacağımız ışığın tetikleyicisi olabilir. İnzivaya geçerek kendimizle ilgili önemli farkındalıklar kazanabilir, geleceğimize dair doğru kararları belirleyebiliriz. Pazar günü Venüs’ün Aslan Burcu’na geçişi ile ikili ilişkiler, aşk, evlilikler ön plana çıkıyor. İlişkilerimizde keyifli, coşkulu, tutkulu bir zaman dilimi olabilir. Yeni başlangıçlar, fırsatlar karşımıza çıkabilir. Kendimizi duruşumuzla, görünüşümüzle, davranışlarımızla ortaya koyabileceğimiz, ilgiyi üzerimize çekebileceğimiz bir dönem geçirebiliriz.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya Güneş’in Yengeç burcuna geçişi ile başlıyoruz. İlişkiler, flörtler, çocuklar, yetenekler, hobiler, spor, sanatsal faaliyetler gibi birçok alanda kendimizi keyifli ve huzurlu hissedeceğimiz bir dönem geçirebiliriz. İlişkilerden yana şanslı, yeteneklerimizi ortaya koyabilmek adına ise bizleri destekleyici bir zaman dilimi olabilir. Salı günü Merkür’ün durağan pozisyonu; ev, aile, yuva ile ilgili kararsızlıklarımız, karşımıza çıkan pürüzler veya aksaklıklar söz konusu olabilir. Önemli kararlar vermek için beklemek fayda sağlayabilir. Çarşamba günü, ikili ilişkilerimizden yana bizleri destekleyici ancak bazı gerginlikleri de beraberinde getirebilecek durumlar olabilir. Hedeflerimize yönelik ilerlemekte de zorlanabiliriz. Tutkuyla hareket edeceğimiz 1-2 gün geçirebiliriz. Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunay, sosyal çevremiz, arkadaşlarımız hedeflerimize yönelik bizleri destekleyebilir. Hayallerimizi somutlaştırabileceğimiz, kararlarımızı ortaya koyabileceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Değişim istediğimiz konularla ilgili karşımıza çıkabilecek fırsatlar söz konusu olabilir. Bu Dolunay ile keyifli başlangıçlara ilerleyebiliriz. Pazar günü Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile iş hayatımız, çalışma koşullarımız, günlük rutinlerimiz ile ilgili keyifli bir sürece girebiliriz. Yeni iş fırsatları karşımıza çıkabilir. Günlük rutinlerimizi keyifli hale getirecek, kendimiz ruhsal olarak daha coşkulu ve motivasyonu yüksek hissedeceğimiz bir zaman dilimi olabilir. 

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Önceki ve Sonraki
Haberler