İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (27 Kasım-3 Aralık)

Gökyüzü bu hafta çok hareketli. Ay Balık burcunda başlıyoruz haftaya. Neptün -Şiron kavuşumda ve Jüpiter’le üçgen açıda yer alıyor. Yaralarımızı sarma zamanı! Pazar günü ise İkizler burcunda dolunay meydana geliyor. Burçlara etkisini Dolunay Karaca yazdı.

profil
Dolunay Karaca
27.11.2017
Haftalık burç yorumları (27 Kasım-3 Aralık)
Haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar, arkadaş hanenizde oluşan gerginlikler yerini barışa ve huzura bırakacak bu hafta. Daha rahat ve sakin kalabileceksiniz. Maddi anlamda güzel gelişmeleriniz var. İş potansiyelleriniz artarken, yeni kazanç kapıları aralanıyor. Pazar günü İkizler burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Biliyorsunuz dolunaylar birer sonlanma, kopuş ve bitişleri simgeler, içsel bir gerginlik huzursuzluk verebilir. Bu hafta komşularınız, yakın akrabalarınızla diyaloglarınızda bir takım sürtüşmeler olabilir. Medya ve basın yayın konularında bir projeyi tamamlamanın mutluluğunu duyabilirsiniz. Aşk adına ise keyifli bir haftadasınız. Güzel bir hafta olsun, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Kasım-3 Aralık)

Sevgili Boğalar, kendinizi gösterebildiğiniz, sesinizi duyurabildiğiniz verimli bir hafta sizler için. Gerek iş konularında gerekse gündelik yaşantınızda dengede olmak ve iş arkadaşlarınızla diyaloglarınızda sakinliği koruyarak organizasyonlar yapabileceksiniz. Pazar günü İkizler burcundaki dolunay, maddi alanınızda gerçekleşiyor.     Bu alanda ödemelerde sorunlar oluşabilir, satmak istediğiniz bir araba veya eşya her ne ise bu, son anda ertelenebilir. Genel anlamda yakınlarınızdan destek bulacaksınız ve bu haftayı sorunsuz geçirebileceksiniz. Pazar hariç! Aşk için sevdiğiniz kişinin içinde bulunduğu sorunlar varsa şimdi destek sırası bu hafta sizde diyorum. Sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Kasım-3 Aralık)

Sevgili İkizler, seyahatlerinizin hız kazandığı bir hafta, daha önce ertelenen veya sorun yaşayanlar varsa bu konuda bu hafta rayına giriyor diyebilirim. 3 Aralık‘ta sizin burcunuzda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunayda içinizde bir şeyler bitecek, bunu hissedebileceksiniz, uzun zamandır bastırdığınız bir duygu açığa çıkıyor sanki ve bitirme kararı alıyorsunuz artık. Dolunaylarda daha önceden attığımız adımların sonucunu alırız, ektiklerimizi biçeriz aslında. Kendinizle, ilişkinizle, ortaklarınızla aranızdaki bir bağı kesiyorsunuz bu dolunayda. Tamamlanma hissini ve evet bitti böylesi daha iyi oldu hissini yaşayacaksınız. Haftanın diğer yarısında iş girişimleriniz devam ediyor olacak. Mantıktan çok duygusallık ağır basmaya başlayacak sizler için. Güzel bir hafta olsun, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Kasım-3 Aralık)

Sevgili Yengeçler, haftaya biraz dalgın ve yorgun başlayabilirsiniz ama tatlı bir yorgunluk bu, başarmanın ve bir şeyleri kendi tırnağınızla kazımanın yorgunluğu. Pazar günü İkizler burcundaki dolunayda bazı içsel kararlar alacaksınız kendinizle ilgili, eskiye artık tamamen sünger çekmenin vakti geldi. Bilinçaltınızda var olan şeyler açığa çıkabilir ve duygularınızı bastırırken aslında kendinize zarar verdiğinizi fark edebilirsiniz. Bunun yerinde farkındalığınızı ve maneviyatınızı arttırmanın yollarını keşfetmelisiniz. Gündelik hayatınızda oluşan gerilimlerden de uzak kalmaya gayret etmelisiniz. Sevdiğiniz kişinin baskın konuşmaları ve mesafeli duruşu, bu hafta sizi yoracak bir diğer konu diyebilirim. Kendinize iyi bakın, sevgiyle.

Haftalık burç yorumları (27 Kasım-3 Aralık)

Sevgili Aslanlar, sevdiğiniz kişiyle bir dargın bir barışık giden ilişkiniz bu hafta daha rahatlamış birbirini en azından anlayabilmiş ve duygularda daha sakinleşmiş bir atmosfere bırakıyor. Özellikle çocuk konusunda tartışan çiftler varsa, aynı noktada birleşebilecekler ve karara varabilecekler. Pazar günü İkizler burcunda bir dolunay meydana gelecek bu hafta, bu dolunayda sosyal sorumluluk içeren bir projenizin tamamlandığını ve sonuca vardığını göreceksiniz. Arkadaşlarınız arasında veya organizasyon esnasında gerginliklerden uzak durmakta fayda var, biliyorsunuz dolunaylarda içsel gerginlik ve stres en çok öne çıkan tema oluyor. Bu konuda dikkatli davranmanızı önerebilirim. Haftanın bazı günleri sevdiklerinizle yalnız kalmak ve deşarj olmak için fırsatlarınız görünüyor. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

 

Haftalık burç yorumları (27 Kasım-3 Aralık)

Sevgili Başaklar, günlük koşuşturmalarınız esnasında bunaldığınız konularda Venüs’ün bu haneye girmesiyle rahatlama ve işlerin yoluna girmesi muhtemel olacak. Bu hafta oldukça stratejik ve biraz da manipülatif tutumlar içerisindesiniz. Sağ gösterip sol vurarak sanki farklı manevralarla iş konusunda bir çıkış yapmaya çalışıyorsunuz. İkizler burcundaki dolunay sizi bu konuda destekliyor olacak. Pazar günü meydana gelecek olan dolunay, sizleri iş kariyer veya toplum önündeki duruşunuzla ilgili farklı bir boyuta taşıyacak. Bu hafta para ve maddi açılardan destek görmeniz muhtemel. Çalışan Başaklar için üstleri patronları ile ilgili yaşadıkları stresler, her şer de bir hayır vardır dedirtecek. Güzel bir hafta olsun, sevgiler.

 

Haftalık burç yorumları (27 Kasım-3 Aralık)

Sevgili Teraziler, aşk ve flörtleriniz konusunda şaşırtıcı bir hafta sizin için, şoke olduğunuz durumlar tatlıya bağlanacak. Venüs’ün bu alanda hareket ediyor oluşu hem karşı tarafı hem de sizi yumuşatıyor ve konuşmalarına ahenk katıyor. Bu hafta İkizler burcunda dolunay meydana geliyor ve sizlerin medya, basın, yayın, eğitim gibi konulardaki bir projenizi sonlandırıyor. Şehir dışı seyahatler açısından da uygun bir süreç, yeni bir proje için tekrar kolları sıvayabilirsiniz. Veya sizi yoran bir konu için bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Hayata farklı bir pencereden gelmek size iyi gelecektir, yönünüzü değiştirin, aynı yolu denemeyin diyorum. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (27 Kasım-3 Aralık)

Sevgili Akrepler, barışmanın tam zamanı sizler için. Etrafınızda, hanenizde kırgın olduğunuz birisi varsa, bunun için adımlar atılıyor ve olay tatlıya bağlanıyor, çevrenizden alacağınız destekler de işe yarayacak ve sorununuz çözülecek. İkili ilişkilerinizde kafa yapısı olarak zıtlaştığınız birisi sizinle bir konuda anlaşma yapabilir. Bu hafta İkizler burcundaki dolunay ortaklık hanenize denk düşüyor. Bir ortağınızla aranız açılabilir veya iş değişikliği yapabilirsiniz. Tabii herkesin ortağı olmayabilir. Bunu şu şekilde ele alabilirsiniz, aynı konuda fikir birliği yaptığınız biriyle ters düşmek ve projeyi sonlandırmak mesela. Ödemeler tamamlanabilir bu hafta, bunun için beklemediğiniz yerlerden para gelebilir, Uranüs ve Satürn üçgen açıdalar bu da sizin işinize yarıyor merak etmeyin. Sevgiyle kalın.

 

Haftalık burç yorumları (27 Kasım-3 Aralık)

Sevgili Yaylar, ev hanenizde bir takım gerginlikler yaşamanız muhtemel bu hafta, ebeveynlerle ilgili sorunlar gündeme gelebilir, iletişiminiz artıyor bu da size yarayacak, kısa bir seyahate çıkabilir biraz kafa dağıtmak isteyebilirsiniz. İkizler burcunda bir dolunay meydana geliyor, sizin ilişki evlilik hanenize denk düşüyor, bu alanda yaşanacak gerginliklere streslere açıksınız. Bir ayrılık yaşamanız ihtimaline karşı tedbirli olun, iki tarafında sinirleri gerilebilir ve geri dönülmez bir sonuca varabilir konuşmalarınız. Bu hafta yatırım yapmak açısından uygun bir haftada değilsiniz. Burcunuzda Merkür ve Satürn kavuşumu mevcut, arka planda iş çeviren insanlara karşı dikkatli olunması gereken bir süreç, baskıcı insanlar devredeler, kolay gelsin diyorum. Sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Kasım-3 Aralık)

Sevgili Oğlaklar, sözünüzü esirgemeyeceğiniz bir hafta bu hafta sizler için. Radikal sözler verebilir, güçlü olduğunuz farkındalığı ile davranabilirsiniz. Satürn ve Merkür kavuşumu 12. hanenize yani arka plan dönen işler alanınıza denk düşüyor. Bu bağlamda, çevrenizden size karşı biraz manipülatif ve kontrollü tavırlarda bulunanlar olabilir. Konuşmalarınızda inatçılık ve sözüm sözdür tarzı net konuşmalarınız var. Bu hafta Pazar günü İkizler burcundaki dolunayda farkındalığınız her konuda artıyor ve geçmişle artık bağınızı koparma kararı alıyorsunuz. Arka plandaki konular bilinçaltına bastırdıklarınız önünüze serilebilir. Arınma çalışmaları ve artıklardan eskilerden kurtulma yenilenme süreci bu hafta sizler için. Sevgiyle olsun. İyi haftalar.

Haftalık burç yorumları (27 Kasım-3 Aralık)

Sevgili Kovalar, çekiciliğinizin arttığı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Herkes tarafından fark edilir bir enerjiniz var bu hafta. Venüs Yay burcunda ve size hem özgürlük hem de barış getiriyor, özgüven veriyor. Ev ve ya ofis içi dekor değişikliği, tarz olarak belki kendi kişisel tarzınızın biraz dışına çıkmak bu haftanın teması sizler için. Pazar günü İkizler burcunda dolunay meydana gelecek, kendinizi göstermeniz için size bir fırsat sunacak. Artık yapmak istedikleriniz konusunda atağa geçebilecek ve ayağınıza takılan taşlardan kurtulacaksınız. Aşk ve sevgi konularında ise gerginlikler var, bu bağlamda karşı taraf artık sizden bir netlik bekliyor belki beklemekten yoruldu ve cevap bekliyor. Bu konuda bir şeyler yapmanızın zamanı gelmedi mi sizce de? Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Kasım-3 Aralık)

Sevgili Balıklar, evet bazı balıklar iş konularında bu hafta yorgunlar veya gündelik işlerinde koşturmalardan kendilerine vakit ayıramadılar. Arkadaşlık hanenizde biraz dedikodunuz yapılıyor bence. Ama sevdiğiniz kişi her konuda size tam destek bu hafta, hatta aileniz de aynı şekilde destek veriyor ve sizi silkeliyor, rahatlatıyorlar belki. Pazar günü İkizler burcunda dolunay meydana gelecek ve bu dolunayda geçmişe bir sünger çekeceksiniz. Ev ve aile konularında önemli karar aşamalarında olan Balıklar bu süreci değerlendirmeli, ev değiştirmek için de oldukça uygun bir zaman dilimi sizler için. Bu hafta söyleyeceklerim bunlar, haftaya görüşünceye kadar kendinize iyi bakın, sevgiler.

Haftalık burç yorumları (27 Kasım-3 Aralık)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog