İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (5 Şubat – 11 Şubat)

Oldukça hareketli bir aya başladık. Bu ayın diğer Şubatlardan bir farkı daha var: 2024 yılı olarak artık yıl yaşıyoruz ve Şubat ayı 29 gün çekiyor... Bu aya kış mevsiminin sabit burcu Kova ile başlıyoruz. Ardından değişken burç Balık ile bahara hazırlanacağız... Dolayısıyla bu ayın nasıl geçeceği, diğer ayların da kaderini belirleyecek! Şubat ayı bereketli/verimli geçerse diğer aylar da bereketli geçecektir. Şubat ayı daha uzun ve soğuk geçerse, sonraki aylar da sıkıntılı geçecektir! Geçtiğimiz yıl Şubat ayında o büyük felaketi hep birlikte yaşadık... Bu hafta transitlerin de etkisiyle tutacağımız yas süreci, hepimizi farklı hayat planlarımızdan silkeleyecek. Sabırlar diliyorum…

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
05.02.2024
Haftalık burç yorumları (5 Şubat – 11 Şubat)

Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Sosyal ortamlarda dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz, aynı zamanda etkili söylemlerinizle başkalarına ilham verebilirsiniz. Merkür'ün Kova burcuna girişi; iletişim, düşünce ve bilgi akışını yoğun yaşayabileceğinizi gösteriyor. Yeni Ay, umutlarınızı yeşertirken aynı zamanda yeni hedeflere odaklanmak ve sosyal ilişkileri güçlendirmek için olumlu zamanları işaret ediyor.


Yaratıcı enerjinizi, seyahat, öğrenme ve felsefi konularla ilgili projelerde başarı elde etmek için kullanabilirsiniz. Merkür'ün Kova burcuna geçişiyle tecrübelerinizi etrafınızla daha fazla paylaşabilirsiniz. Becerilerinizi birçok alanda gösterebilirsiniz. Yeni Ay’la yepyeni başlangıçlar, projeler veya hedefleri oluşturma zamanı. Yeni bir döneme adım atabilir veya hedeflerinizi yeniden gözden geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Başarıya giden yolda ilk adım sizi bekliyor.


Kişisel gelişiminize önem vereceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Pazartesi, sevdiğiniz kişilerin ihtiyacını karşılamak önceliğiniz haline gelebilir. Hafta ortasında ise günlük işlerinize odaklanacaksınız. Merkür'ün Kova burcuna geçişiyle, düşünce ve iletişim alanında farklı bakış açılarına açık olabilirsiniz. Yeni Ay enerjisi; yeni başlangıçlar, seyahat planları veya öğrenimle ilgili projeler için harekete geçmenizi sağlayacak.


Değişen sorumluluklarınızı yerine getirmek adına çaba harcayabilirsiniz. Merkür'ün Kova burcuna geçişi, düşüncelerinizi daha derin ve gizemli alanlarla ilişkilendirmenize yardımcı olabilir. Giderlerinizin zekice üstesinden gelmek adına akılcı atılımlar yapabilirsiniz. Yeni Ay’ın etkisi ile sinirsel gerilimleriniz artabilir. Maddi açıdan sizi zorlayan birçok konu gün yüzüne çıkabilir. Hayatınızı toparlamak adına girişimlerde bulunabilirsiniz.


Yakın ilişkilerinizde derinlemesine anlayış ve etkileşim sağlama potansiyelinizin artacağı bir hafta olacak sizler için. Merkür’ün Kova burcuna geçişiyle düşünce ve iletişim konularında, ilişkilerde şeffaf olmanızı sağlayacak ve söylemek istediklerinizi doğrudan söyleme cesareti yaratacak. Yeni Ay enerjisi, ilişkilerde yeni başlangıçlar, anlayış ve iş birliği için olumlu bir zamanı temsil ediyor. Aynı zamanda yürümeyen çürümüş ilişkiler hayatınızdan çıkabilir.


Analitik yeteneklerinizi güçlendireceksiniz. Hafta başında; ev, aile, yuva konuları gündeminizde olacak. Yaratıcı projelerde başarı elde etmek mümkün olacak, romantik ilişkilerde anlayışlı ve duyarlı davranabilirsiniz. Merkür'ün Kova burcuna geçişiyle ruh, beden ve zihin dengenizi oturtabileceksiniz. Yeni Ay enerjisi, sağlık ve günlük rutinlerle ilgili yeni düzenlemeler yapmanız açısından sizleri motive edecek.


Bu hafta sanat ve romantizmle dolu. Sanatsal ifade ve romantik ilişkilerde, derin bir anlayış ve enerjiye sahip olabilirsiniz. Yaratıcı ve huzur getiren çözümlerle ev ve aile ile ilgili konularda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Merkür'ün Kova burcuna geçişiyle bağımsız düşünme, yenilikçi fikirler üretme becerinizi ve yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Yeni Ay enerjisi ise aşk, yaratıcılık ve eğlence alanlarında yeni başlangıçlara adım attıracak.


Aile ilişkilerinizi güçlendirmek için fırsatlar sunan bir hafta… Gelirlerinizi artırmak adına farklı bakış açısı geliştirebilir ve alıştığınız kazancın dışına çıkabilirsiniz. Merkür'ün Kova burcuna geçişiyle aile içinde kimseden bir şey saklamayacak, her şeyi olduğu gibi konuşacaksınız. Yeni Ay enerjisi; ev, aile ve büyüklerinizle ilgili yoğun bir gündem yaşayacağınıza işaret ediyor. Bazılarınız yeni bir yere taşınma, ev değişimi gibi atılımlarda bulunabilir.


Haftaya başlarken motivasyonunuzu artıracak konulara yönelebilirsiniz. Maddi konularda disiplinli bir yaklaşım benimseyerek kazancınızı artırabilirsiniz. Merkür'ün Kova burcuna geçişi, düşünce ve iletişim konularını daha bağımsız, yenilikçi ve toplumsal hedeflere yönelik bir şekilde ele almanıza olanak tanıyacak. Yeni Ay enerjisi; iletişim, kısa seyahatler ve öğrenimle ilgili yeni başlangıçlar için olumlu bir zamanı temsil ediyor.


Bu hafta finansal konular gündeminizde. Kişisel kaynaklarınızı daha iyi anlama fırsatı bulacaksınız. Kişisel hedeflerinize odaklanarak yaratıcı projelerde başarılı olabilir ve düşünce tarzınızı güçlendirebilirsiniz. Merkür'ün Kova burcuna geçişiyle bağımsız düşünmeye başlayabilir, yenilikçi fikirler üretebilir ve finansal konularda açık iletişim kurabilirsiniz. Yeni Ay enerjisi; maddi konular, değerler ve kişisel kaynaklarla ilgili yeni başlangıçlar ve yeni projeler getirebilir.


Bu hafta, kişisel bir yeniden doğuş ve güçlü bir ifade potansiyeli taşıyorsunuz. Maddi konularda disiplinli bir yaklaşım benimseyerek ruhsal yönlerinizi güçlendirebilirsiniz. Ev ve aile konularında dikkatli olmak, aşırılıklardan kaçınmak haftayı güzel geçirmek adına fayda sağlayacaktır. Merkür'ün Kova burcuna geçişi, düşünce ve iletişimde fark yaratacağınızı gösteriyor. Yeni Ay enerjisiyle kendinizi motive edecek yeni isteklere odaklanabilirsiniz.


Bu hafta, bilinçaltınızın derinliklerine inebilir ve içsel dönüşümle ilgili potansiyelleri keşfedebilirsiniz. Toplumsal ilişkilerde etkili olabilir ve yaratıcı enerjinizi kullanarak sosyal hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Merkür'ün Kova burcuna geçişiyle, düşüncelerinizi toplumsal ve kolektif alanlarla ilişkilendirebilirsiniz. Yeni Ay enerjisi içsel keşif, rüyalar ve zihinsel dinlenmeniz adına fırsatlar sunabilir. Arkanızdan dönen işler açığa çıkabilir.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog