İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (6-12 Mart)

Haftaya Ay İkizler burcunda başlıyoruz. 12 Mart'ta ise Başak burcunda bir doluna meydana geliyor. Tüm bu gelişmeleri Astrolog yazarımız Dolunay Karaca haftalık yazısında değerlendiriyor.

profil
Dolunay Karaca
06.03.2017
Haftalık burç yorumları (6-12 Mart)
Haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar, haftaya iletişim konularıyla başlıyorsunuz. Ay İkizler burcunda olacak fakat açıları biraz sert, dolayısıyla bir takım içinize sinmeyen durumlar da söz konusu. 10 Mart’ta Mars, yönetici gezegeniniz Boğa burcuna geçiş yapıyor, maddi alanda daha çok çalışmak ve para kazanmak için hırslanacaksınız. Bu etki para harcamaya da meyil verir, maddi alanınız baya hareketleniyor. 12 Mart’ta ise Başak burcunda bir dolunay meydana gelecek, iş arkadaşlarınızla birlik olup, ofisinizde veya çalışmıyorsanız evinizde bir takım düzenlemeler, işleri sıraya koymalar ve organizasyonlar yapmalısınız. Aşk konularında Venüs Retro olduğu için eski aşklar gündemde, gizli bir hayranınız da olabilir.

Haftalık burç yorumları (6-12 Mart)

Sevgili Boğalar, haftaya maddi manevi dinlenmiş olarak başlıyorsunuz, bazı değişiklikleri yapmalısınız, inadınızı kırmalı ve neyin sizler için daha iyi olduğuna karar vermelisiniz. Bu bağlamda yaptığınız çalışmalar daha verimli olacaktır. 10 Mart’ta Mars sizin burcunuza geçiş yapıyor. Burada çok da rahat etmediği bir alanda aslında ama sizleri sabır taşı yapmaya geliyor. Sabredip sabredip, bir anda öfke patlamalarına karşı dikkatli olmalısınız. Mars sizin burcunuzdayken ayrıca cinsellik ve aşk ekstra önem kazanır, daha tutkulu ve cazibeli olabilirsiniz. Hafta sonunda 12 Mart’ta Başak burcunda dolunay meydana gelecek, istemediğiniz içinize sinmeyen kişileri hayatınızdan çıkarıyorsunuz.

Haftalık burç yorumları (6-12 Mart)

Sevgili İkizler, Ay sizin burcunuzda başlıyoruz haftaya, gayet motive ve enerjiksiniz, yapmak istediğiniz çok şey var, hangisi yapacağınıza karar veremez bir haldesiniz. Ay, haftanın başında biraz sert açılara maruz kalacak, yapacaklarınıza engeller gelebilir, bir takım kısıtlanmalar olabilir, belki maddi yetersizlik veya diğer insanların olaylara sizin kadar değer vermemesi yüzünden gerilebilirsiniz. 10 Mart’ta Mars Boğa burcuna geçiş yapıyor. Geri planda yazı yazmak, günlük tutmak, içinize bastırdığınız öfkeyi dua ederek çıkarırsanız faydasını görürsünüz. Uyku düzensizlikleri bu hafta baya sizi yoracak. 12 Mart’ta ise Başak burcunda bir dolunay meydana geliyor, ev ve aile alanınızda gerçekleşiyor, sinirli kişilere dikkat. Aşk hayatınız inişli çıkışlı.

Haftalık burç yorumları (6-12 Mart)

Sevgili Yengeçler, bu hafta Salı günü hariç diğer günlerde moraliniz iyi olacak, Salı günü Ay sizin burcunuzda fakat Plüton’la karşıt açıda, eskiye dair hatıralar hatırlamak istemediklerinizi hatırlamak yıpratıcı olabilir. 10 Mart’ta Mars boğa burcuna geçiş yapıyor, arkadaşlık ve sosyal hanenizi canlandırmaya geliyor, farklı arkadaş grupları, farklı aktiviteler içerisinde olmak isteyeceksiniz. Kendinizi artık yormayın ve hayatı akışına bırakın. 12 Mart’ta bir dolunay gerçekleşiyor Başak burcunda kardeşlerinizle aranızda bir gerilim yaşanabilir. Birbirinizi anlamadığınızı hissedebilirsiniz. Aşk konularında sevdiğiniz kişiyi ne kadar özgür bırakırsanız, o kadar size geri döndüğünü hissedeceksiniz.

 

Haftalık burç yorumları (6-12 Mart)

Sevgili Aslanlar, sosyal ve projelerinizi hayata geçirmekle meşgulsünüz bu hafta. Organizasyonlar, davetler sıraya girmişler sanki… Pek çok alternatifiniz var, birine katılırken diğerine katılamamak sizi yoruyor. Hani hiçbir şey olmaz, ya da olur olur hepsi üst üste biner… Öyle bir hafta işte! 10 Mart’ta Mars Boğa burcuna geçiş yapıyor. Kariyerinizde bazı sağlam adımlar atacaksınız, üstleriniz varsa onlara kafa tutacağınız, liderlik vasıflarınızı insanlara hatırlatacağınız bir dönem başlıyor. Çalışma koşullarınız hareketleniyor, aksiyon ve atak davranılması gereken bir süreç, ekmek aslanın ağzında olacak tabir yerindeyse. 12 Mart’ta Başak burcundaki dolunay maddi alanınızda bazı şeyleri elinizden çıkartmanıza neden olabilir, bir satış işleminiz gerçekleşebilir.

Haftalık burç yorumları (6-12 Mart)

Sevgili Başaklar, ikili ilişkilerden yana şansınız artarken, sevdiğiniz kişiden gördüğünüz destek hoşunuza gidecek. Kariyer ve iş konularında bazı değişikliklere gitmenizde fayda var, monotonluk size göre değil, acil karar almalı ve ufak detaylara takılmamalısınız. 12 Mart’ta sizin burcunuzda gerçekleşecek dolunay, sizleri biraz gergin ve agresif yapabilir, bu dönemde çevrenizle anlaşamadığınızı hissedebilirsiniz. 10 Mart’ta Mars Boğa burcuna geçiş yapıyor, hukuki konularınız hız kazanabilir, seyahatler ve uluslararası işler konularında bir takım planlama hataları olabilir, bir ortağınızla yeni bir proje için bir araya gelebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (6-12 Mart)

Sevgili Teraziler, hayata başka bir pencereden bakmak ve vizyonunuzu genişletmek istiyorsunuz, yeni perspektifler edinerek, insanlarla kaynaşarak bunu yapabilirsiniz. Eğitim için destek kampanyaları başlatabilir, yarım kalmış bir eğitimizin desteklendiğini görebilirsiniz. 10 Mart’ta Mars Boğa burcuna geçiş yapacak, ortaklaşa faaliyetleriniz artıyor, borçlanma veya kredi çekme durumları söz konusu, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. 12 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay var, bu dolunay sizin geçmişle bağınızı kopartıyor artık ve kendinizi yeniliyorsunuz. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz bu dönemde.

Haftalık burç yorumları (6-12 Mart)

Sevgili Akrepler, miras konularınızı baya kafanıza taktınız bu ara, bu işlerle ilgilenmek ve olup bitenleri araştırmak en büyük keyfiniz bu hafta, araştırmacı yanınız açığa çıkarken, olayların iç yüzünü bulmak hoşunuza gidiyor. Yeme içme konularında yeni bir diyete başlamak için de uygun bir haftadasınız. 10 Mart’ta Mars Boğa burcuna geçiş yapıyor, sevdiğiniz kişiye verdiğiniz değer artarken, aranızdaki çekim gücü hissedilir şekilde artacak, ama bu çekim hem iyi hem de çekişmeli olabilir. 12 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor; sizleri bazı durumlarda özellikle maaş veya terfi konularında etkileyebilir.

Haftalık burç yorumları (6-12 Mart)

Sevgili Yaylar, işiniz ve hayata baktığınız pencere genişliyor, yeni iş sahaları bulmak ve çalışmalarınızı daha verimli hale getirmek elinizde, bazı sıkıntılar çekmeniz aslında daha da hırslanmanıza sebep oldu ve size iyilik olarak geri dönecek merak etmeyin. 10 Mart’ta Mars Boğa burcuna geçiş yapacak, sağlık konularında ertelediğiniz bir doktor randevusu varsa onu ihmal etmeyin ve kontrolden geçin, yapılması gereken kurallara uyun, iş koşuşturmanız ve günlük yoğunluğunuz artıyor. Aşk konusunda 12 Mart’ta bir dolunay meydana gelecek ve evde sizinle anlaşamayan birileri olacak. Biraz sabır gerekebilir.

Haftalık burç yorumları (6-12 Mart)

Sevgili Oğlaklar, ilgilenecek çok fazla konunuz var, iletişiminiz artıyor, sevdiğiniz kişiyle aranız iyiye gidiyor, sizler için her ne kadar iş ve kariyer önemli gibi görünse de; aslında aşka en çok ihtiyacı olan, sevilmeye, değer görülmeye ihtiyacı olan burç sizlersiniz. Mesafeli duruşunuzun arkasında bu gizli. Bu hafta sevildiğinizi hissedeceksiniz. 10 Mart’ta Mars Boğa burcuna geçiş yapacak, sizleri çocuk konusunda teşvik edecek, aşk hayatınız canlanırken, yeni hobiler keşfedeceksiniz, bazı sinirli ve tansiyonlu ortamlara da dikkat etmeniz yerinde olacaktır. 12 Mart’ta Başak burcunda dolunay meydana geliyor, yüksek eğitim, seyahatler ve hukuksal konularda sorunlar meydana gelebilir.

Haftalık burç yorumları (6-12 Mart)

Sevgili Kovalar, haftaya yeni planlar ve dahi fikirlerle giriyorsunuz; bunları gerçekleştirmek isterken bazı otorite figürlerine takılmanız olası. Ay sert açılar alıyor olacak haftanın başında; haftanı ortalarında ise sevdiğiniz kişiye açılmak ve aranızda her hangi bir sürtüşme varsa bunu ortadan kaldırmak için kolları sıvayacaksınız. Sizler genelde egonuza yenik düşebiliyorsunuz ve her şeyi karşıdan bekliyorsunuz, bunu aşmalı ve biraz adımlarınıza kendiniz dikkat etmelisiniz. 10 Mart’ta Mars Boğa burcuna geçiş yapıyor, ev değişikliği düşünen Kovalar için ideal bir süreç olurken, 12 Mart’taki dolunay sizleri bir ortaklıktan caydıracak, para alışveriş durumlarında gerilimler olabilir.

Haftalık burç yorumları (6-12 Mart)

Sevgili Balıklar, ev haneniz kalabalıklaşıyor, evde daha fazla vakit geçirmek durumunda kalabilir, çeşitli organizasyonlar ve kutlamalar için plan program yapabilirsiniz. 10 Mart’ta Mars Boğa burcuna geçiyor ve sizlerin yakın çevre ilişkilerini hareketlendiriyor, daha aktif, konuşkan ama bu arada da fazlasıyla yorgun bir Balık olacaksınız. Kardeşlerinizle ilgili bir takım sıkıntılı haberler alabilirsiniz. 12 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, evli olan Balıklar eşleriyle aralarındaki diyaloglara dikkat etmeliler, söz ağızdan çıkınca geriye dönüşü kolay almayabiliyor. İkili ilişkiler için genel anlamda bu üç günlük süreç biraz sıkıntılı geçebilir.

 

Haftalık burç yorumları (6-12 Mart)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog