İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (8-14 Haziran)

Bu hafta tutulmanın etkilerini hissetmeye devam ederken Cumartesi netleşecek Mars-Neptün kavuşumunun da devreye girmesiyle hayatımızda bitmesi gereken ama bırakamadığımız temalarla yüzleşebiliriz. Ataleti kırmakta zorluk çekilebilecek bir dönem olmanın yanında, gizli skandalların ortaya döküldüğü, dünya basınında okuyup şaşırabileceğimiz haberlerin servis edileceği bir haftadan geçeceğiz. Bu haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
08.06.2020
Haftalık burç yorumları (8-14 Haziran)

Koç burçları lütfen hayattaki bazı inatlarınızdan vazgeçin. Karakterinize ters  bile olsa bazen savaşmayı bırakıp kabule geçtiğinizde rahat edersiniz. Bu hafta böyle bir haftadan geçeceksiniz diyebiliriz. Zamanında her şey için elinizden geleni yaptınız, bu hafta beklemeyi ve oluruna bırakmayı deneyimleme zamanlarınız olacak. 


Boğa burçlarının belirsiz olan gelecek hedefleri yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. Aşk hayatınızda sürekli kandırıldığınızı düşünüyor fakat kendinizin hep kanmak isteyen hallerini hiç görmüyorsunuz. Bu hafta arkadaş çevrelerinizden birileri ile bir anlaşmazlığa düşebilir, yollarınızı ayırabilirsiniz.


Geçen haftayı çok zor geçiren ikizler için nefes alınabilir bir hafta olacak. İkizler burçları da yine iş konusunda kafası karışık ve ne yönde ilerleyeceği konusunda belirsizlikler ile uğraşıyor olabilir fakat bu hafta gelen haberler ile merakınız tatmin olacak, kafanızda bir şeyleri oturtacaksınız.


Yengeç burçları bu hafta uzak akrabaları özellikle eşlerinin akrabaları ile görüşebilirler. İş için seyahat etmek ya da bir eğitimi tamamlamak zorunda kalabilirsiniz. Kendi işine sahip yengeçler reklam ve pazarlama işlerini bu dönemde daha kolay halledebilirler.


Aslan burçları para konusunda çok eli açık olabilirler fakat bu hafta hesap işlerinde biraz dikkatli olmalarını tavsiye edebiliriz. Banka işleri, ortak hesaplar ve alacak/verecek konularında kafa karışıklıklarına müsait bir zaman dilimi, hesaplarınızı doğru yapın.


Başak burçları için ilişkilerde kendini kandırmaktan vazgeçme zamanı geldi. İlişkiniz ya da evliliğiniz karmaşık gibi görünüyor ama aslında çözülmesi de entrikaya alışmış bünyenize biraz sıkıcı gelecek olabilir. Bu hafta anlaşma/sözleşme imzalayacak olan başaklar olabilir, kurulacak ortaklık size uzun vadede kazanç sağlayacak.


Teraziler bu hafta çalışma hayatına bir es verip biraz istirahat edebilir. Sağlığınızın önem kazandığı bu hafta vücut farkındalığınız artacaktır. Diyet, detoks ve rejim uygulamalarına başlamak için ideal günler olacak. Çalışanlarınız ve çalışma ortamınız ile ilgili belirsizliklerin sonlanmasına az kaldı.


Akrep burçları aşk hayatlarındaki belirsizlikten sıkılmış bir çıkış arıyor olabilirler fakat eskiye geri dönmenin aradığınız çözüm olmadığını söylemekte fayda var. Çocuklarınız ile ilgili sorumluluklara bir es verip, bu konuda iş paylaşımı yapacak ve biraz rahatlayacaksınız.


Yay burçları aile ve ev konularında ne yöne ilerleyeceklerine karar verecek, geçmişten gelen hareket kabiliyetlerini sınırlayan olaylar ve durumlar için artık daha fazla fedakârlık yapmak zorunda kalmayacaklar. Hayatı değişen ve uzun çalışmalarının karşılığını alan bu burç için bu hafta da atlatılınca güzel günler kapıda olacak.


Oğlak burçları ekonomik dalgalanmalar yaşadı fakat bunun üstesinden gelecek. Bu hafta yazışma ve sözleşmeler ile geleceğin altyapısını oluşturuyor olabilirsiniz, ancak bazı şeyler göründüğü gibi olmayabilir neye evet dediğinize dikkat etmelisiniz. Seyahat edecek ve akrabalarınızı göreceksiniz.


Kova burçları bu dönemde ekonomik anlamda açıldığını geç fark etmiş olabilir. Hesaplama hatalarından mustarip olmamak için dikkat etmesi gereken bir diğer burç sizsiniz. Bu hafta kendinizi fazla abarttığınızı fark edebilirsiniz. Aşırı koşturmaca bünyenize zarar veriyor biraz sakinleşmenin zamanı gelmiş görünüyor.


Balık burçları için ataletin kırıldığı bir hafta olacak. Genelde başlangıçlar konusunda çekingen kalıyorsanız bu hafta daha dinamik ve girişken olduğunuzu fark edebilirsiniz. İş hayatınızda atmak istediğiniz adımlar için bulamadığınız cesaret bu hafta fazlasıyla size gelecek.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog