MODA - ALIŞ - VERİŞ

Converse, DUNGEONS & DRAGONS’un 50. yılını kutluyor

Converse, rol yapma oyunu DUNGEONS & DRAGONS fanlarını mutlu eden özel bir koleksiyon hazırladı. Oyunun 50. yılını kutlayan koleksiyon; özel tasarlanan ayakkabıların yanı sıra tişört, şort ve şapkadan oluşan bir giyim seçkisi de içeriyor

profil
BT Ekip
23.05.2024
Converse, DUNGEONS & DRAGONS’un 50. yılını kutluyor

Converse, DUNGEONS & DRAGONS iş birliğiyle dünyanın en çok oynanan rol yapma oyununun 50. yılını kutlamak için özel bir ayakkabı ve giyim koleksiyonu hazırladı. 

Koleksiyonda öne çıkan iki Chuck 70 tasarımı, D&D’nin temel kurallar kitabı olan ‘Oyuncular Kılavuzu’, ‘Dungeon Master’ın Rehberi’ ve "’Canavarlar El Kitabı’ içindeki resimlere, grafiklere ve karakterlere odaklanarak büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralıyor. Koleksiyon, ayakkabıların yanı sıra tişört, şort ve şapkadan oluşan bir giyim seçkisi de içeriyor.

Maceraperest oyun severlerin gözünden tasarlanan Converse x DUNGEONS & DRAGONS koleksiyonu; ‘Dungeon Master’ tarafından yaratılan iyiler ve kötüler arasındaki ilişkiyi tasarımlarda vurgularken nostaljik tarzı ve ince detaylarıyla dikkat çekiyor.

Oyunda yer alan 20 kenarlı D20 zarlarına atıfta bulunarak tasarlanan Chuck 70 siluetleri, Chuck yamasında yer alan yıldız deseniyle ön plana çıkıyor ve tüm ayakkabı modelleri, oyuna göndermeler yapan ikonik tasarımlarla buluşuyor. Tüm ayakkabı stilleri, dilin iç kısmında oyunun tarihine göndermeler içeriyor. 

D&D fanlarını onurlandıran bu özel koleksiyon, ‘Canavarlar El Kitabı’nda tanıtılan ve popüler film ‘DUNGEONS & DRAGONS: Honor Among Thieves’te yer alan ikonik Mimic canavarına ithafen tasarlanan bir ayakkabı kutusuyla satışa sunuluyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog