MODA - TASARIMCILAR

Amerika Açık’ın resmi giyim sponsoru 17. kez Ralph Lauren oldu

2005’ten bu yana Amerika Açık tenis turnuvasının resmi giyim sponsoru olan Ralph Lauren, bu yıl da bu görevini devam ettiriyor. Markanın 2022 Amerika Açık için hazırladığı koleksiyonda 250'den fazla saha görevlisi ve 400 top toplayıcı için tasarladığı formalar yer alıyor. Ralph Lauren ayrıca turnuvaya özel hatıra amaçlı bir koleksiyon da hazırladı

Amerika Açık’ın resmi giyim sponsoru 17. kez Ralph Lauren oldu

Amerikan markası Ralph Lauren, ABD Açık Tenis Şampiyonası için hazırladığı 2022 formalarını tanıttı. 2005'ten bu yana şampiyonanın resmi giyim sponsoru olan ünlü moda markası, bu yıl 250'den fazla saha görevlisi ve 400 top toplayıcı için tasarladığı formaların yanı sıra hatıra amaçlı bir giyim koleksiyonu da çıkarıyor.

2022 Amerika Açık koleksiyonu, performanstan ödün vermeyen modern ve şık siluetler formunda cesur ve parlak renkler sunuyor. Tenis kortundan ilham alan Ralph Lauren; top toplayıcılar için lacivert, turuncu ve yeşil renklerde hazırladığı giysileri beyaz çizgilerle süslemiş. Krem rengindeki örgülü kazaklar, v yakalı, turuncu ayrıntılı lacivert süveterler de dikkat çeken parçalar arasında yer alıyor. Spordan ilham alan koleksiyonu aksesuarlar tamamlıyor. Koleksiyonla uyumlu sırt çantaları ve şapkalar, turnuvada görevli olanların baştan ayağa bir profesyonel gibi giyinmelerini sağlıyor.

Koleksiyon, aynı zamanda Ralph Lauren'in sürdürülebilirliğe olan bağlılığını da güçlendiriyor çünkü top ekibi için tasarlanan polo yaka tişörtler, bir kez daha geri dönüştürülmüş plastik şişelerden elde edilen iplikten üretilecek. Ralph Lauren ve Wilson, gelecekteki kumaş üretimi için turnuva boyunca Wilson plastik tenis topu kutularını toplamak için iş birliği yapmaya devam edecekler. Bu yıl, Ralph Lauren aynı zamanda resmi güneş gözlüğü sponsoru olarak da görev yapacak ve turnuva için iki model hazırlayacak.

Ralph Lauren'in hazırladığı 2022 Amerika Açık koleksiyonu, turnuvalar sırasında markanın web sitesinden satın alınabilecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog