MODA - TASARIMCILAR

ASICS ve TASAKI tarihteki en lüks iş birliğine imza attı

Spor ayakkabı markası Asics ile Japon lüks mücevher markası Tasaki iş birliğinden doğan ASICS GT-2160 ayakkabı koleksiyonu, değerli incilerle süslenen modellerden oluşuyor. Koleksiyondaki modellerin fiyatı, kullanılan inci adetine göre 30 bin dolara kadar ulaşıyor!

profil
BT Ekip
10.04.2024
ASICS ve TASAKI tarihteki en lüks iş birliğine imza attı

Japon lüks mücevher üreticisi Tasaki, zarif inci ve pırlanta kreasyonlarıyla tanınıyor ve şimdi GT-2160'ın incilerle süslenmiş bir seti için ASICS ile iş birliği yapıyor. Bir dizi standartlaştırılmış stilin üretildiği çoğu ayakkabı iş birliğinin aksine, Tasaki x ASICS iş birliğinden doğan GT-2160 ayakkabının her bir çifti benzersiz olma özelliğine sahip. Ayrıca koleksiyonun en süslü modelleri neredeyse 30.000 dolara satılıyor!

Koleksiyondaki GT-2160 ayakkabılar için kullanılan renk grubu; beyaz, krem ​​ve ten rengi tonlarının, zarafet katmak için bir miktar gümüş vurgu ve sedefli kaplamalarla buluşmasından oluşuyor. Koleksiyonun gerçek yıldızları elbette Tasaki'nin incileri. Bunlar, tatlı su incilerinden daha nadir bulunmaları ve daha zarif olmalarıyla bilinen bir inci türü olan Akoya incileri... Koleksiyonun daha yüksek fiyatlı modellerinde, ayakkabının üst kısmına tığ işi bir ağ şeklinde yayılıyor, yan taraftan kolye gibi sallanıyor veya bağcıkların üzerine yığılıyorlar. Daha düşük fiyatlı modellerde ise küçük altın dokunuşlarla vurgulanan dantel olarak hizmet ediyorlar.

Tasaki x ASICS GT-2160 koleksiyonunun 26 Nisan'da Tokyo'daki Tasaki'nin FLOATING SHELL fuarında resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Koleksiyondaki modellerin fiyatları ise 1.100 dolar ile 30.000 dolar arasında değişiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler