MODA - ÜNLÜLER

Zendaya, Lancôme Teint Idole fondöten reklamında kusursuz görünüyor

Son dönemin en çok konuşulan oyuncularından Zendaya, Lancôme Teint Idole fondöten için hazırlanan kampanyanın yıldızı olarak karşımızda. Güzel oyuncu, kampanya görsellerinde sofistike ve kusursuz bir güzellik sergiliyor

profil
BT Ekip
09.04.2024
Zendaya, Lancôme Teint Idole fondöten reklamında kusursuz görünüyor

Lancôme, Teint Idole Ultra Wear fondöten için hazırladığı ve marka elçisi Zendaya'nın yer aldığı yeni kampanyasını yayınladı. 24 saat kalıcı özelliğe sahip fondöten, muhteşem bir görünüm arayanlara sesleniyor.

Oyunculuğu kadar moda dünyasında üstlendiği rollerle de adından söz ettiren Zendaya, markanın güzel bir ten vaadinin bir örneği olarak karşımıza çıkıyor. Ünlü oyuncu, kampanya için çekilen bir karede, dumanlı göz makyajı ve parlak şeftali rengi dudaklarını ön plana çıkaran fondötenin canlı bir görünüm yaratma kapasitesini yansıtıyor.

Arkadan at kuyruğu şeklinde toplanan saçları, siyah askılı elbisesi ve altın halka küpeleriyle sofistike bir sadelik sergileyen Zendaya, fondötenin her türlü kıyafet veya etkinlik için çok yönlülüğünü vurguluyor.

Kampanyaya eşlik eden reklam, Zendaya'nın güven ve tarzı temsil etmesiyle güç ve güzellik anlatımını daha da güçlendiriyor. Reklam filminde hızlı hareket eden kamera çekimleri ve büyüleyici müzikler dikkat çekiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog