MODA - TASARIMCILAR

Balenciaga’nın 51. couture koleksiyonunu yıldızlar tanıttı

Balenciaga, 51. couture koleksiyonunu dün Paris’te düzenlediği bir defileyle tanıttı. Defilede yürüyenler arasında Kim Kardashian, Dua Lipa, Nicole Kidman, Bella Hadid, Naomi Campbell gibi ünlü isimler vardı

Balenciaga’nın 51. couture koleksiyonunu yıldızlar tanıttı

Lüks giyim markası Balenciaga; pop yıldızı Dua Lipa, aktris Nicole Kidman ve süper model Naomi Campbell ile birlikte Demna Gvasalia'nın en yeni ilham perisi Kim Kardashian'ın da aralarında bulunduğu yıldızlarla dolu bir kadroyla birlikte 51. couture koleksiyonunu tanıttı. Lüks markanın kendine özgü stilinde tasarlanan bir dizi esrarengiz tasarımı sunan 51. couture koleksiyonda, keskin vampir yakalarıyla süslenmiş parlak kırmızı önlüklerin yanı sıra eldivenlerle tamamlanan lateks catsuit'ler yer alıyor.

Koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında; 200 metreden fazla tül, 70.000 kristal, 80.000 gümüş yaprak ve 200.000 payet ile yapılmış romantik bir gelinlik yer alıyor.

Koleksiyonun tanıtımında Bella Hadid, yakası büyük boy bir fiyonk ile süslenmiş zümrüt yeşili bir elbise giyerken, Naomi Campbell ise ihtişamlı bir siyah elbise içinde ışıldıyor. Ayrıca ‘Selling Sunset' programından Christine Quinn de göz kamaştırıcı bir tüvit mini elbise ve arkasından uzanan atkısıyla dikkat çekiyor. Dar bel kesimli, iddialı omuzları ve abartılı kalçaları olan obsidyen etekli takımlarla koleksiyon, daha sade bir estetiğe doğru yola çıkıyor.

Aksesuarlara gelince… Birçok model Mercedes-AMG F1 Applied Science tarafından tasarlanan ve Balenciaga'nın en son teknolojiyle olan ilişkisine gönderme yapan yüz siperleri takıyor. Ayrıca hoparlör çantalar; hareket halindeki bir parti için son teknoloji ses sistemlerine sahip çok işlevli el çantaları olarak karşımıza çıkıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog