MODA - TASARIMCILAR

Balenciaga’nın Triple S spor ayakkabısına Adidas yorumu

Lüks İspanyol markası Balenciaga ile spor giyimin devlerinden adidas’ın iş birliği yaptığı haberleri iddia ediliyor. Henüz her iki marka tarafından da doğrulanmayan iddiaya göre Adidas, Balenciaga’nın Triple S spor ayakkabısını yeniden yorumladı. Resmi açıklama yapılmasa da, ayakkabının görselleri internete düştü bile

Balenciaga’nın Triple S spor ayakkabısına Adidas yorumu

Adidas ve Balenciaga yeni bir iş birliğiyle gündemde. İki ünlü marka, Balenciaga’nın Triple S spor ayakkabısının yeniden yorumlanması için bir araya geldiği haberleri interneti kasıp kavuruyor. Spor ayakkabı sektöründen son haberleri paylaşan bir platform olan Sneaker Bar Detroit; Paris merkezli Balenciaga ile spor giyim devi Adidas’ın potansiyel iş birliğinin ilk fotoğrafını yayınladı. Ama hem bu fotoğraflar, hem de iş birliği haberleri henüz her iki şirket tarafından da onaylanmadı. Yine de, daha önce Prada, Gucci ve Swarovski gibi markalarla da iş birliği yapan adidas’ın bu kez Balenciaga’yla çalışarak, lüks moda evleriyle iş birliklerine devam ettiği söyleniyor.

İş birliğiyle ilgili paylaşılan ilk görselde; adidas'ın, beyaz deri saya ve Triple S taban üzerindeki üçlü siyah çizgileri dikkat çekiyor. Balenciaga logosu ise ayakkabının yanlarında ve arkasında konumlandırılmış olarak görülüyor. İki renkli spor ayakkabının bu yıl içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Her ne kadar şu an için iş birliğiyle ilgili bir açıklama gelmemiş olsa da; dünyanın her yerinden spor ayakkabı meraklıları, koleksiyoncular ve satıcılar, daha şimdiden ayakkabının satışa sunulmasını sabırsızlıkla beklemeye başladı bile.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog