EĞLENCE - ÜNLÜLER

Ben Affleck ve Mat Damon, yeni film için kolları sıvadı

Ben Affleck ve Matt Damon, Nike yöneticisi Sonny Vaccaro'dan uyarlanan biyografik film için yeniden bir araya geliyor. Senaryosunu Affleck ile Damon’ın birlikte yazacağı film, Vaccaro’nun efsanevi basketbolcu Michael Jordan ile yaptığı, o döneme kadarki en büyük sponsorluk anlaşmasını anlatacak. Ben Affleck’in yöneteceği filmde başrolü Matt Damon oynayacak

Ben Affleck ve Mat Damon, yeni film için kolları sıvadı

İki yakın arkadaş olan ünlü oyuncular Ben Affleck ve Matt Damon, Nike’ın eski yöneticilerinden Sonny Vaccaro hakkında çekilecek biyografik film için bir araya geliyor. Hollywood Reporter'a göre 49 yaşındaki Affleck ile 51 yaşındaki Damon, filmi birlikte yazacaklar. Filmin yapımcılığını da birlikte üstlenecek olan iki yakın arkadaştan Affleck, yönetmenliği üstlenecek. Amazon Studios ve Skydance Sports tarafından çekilecek olan filmde Matt Damon, Sony Vaccaro'yu canlandırırken, Ben Affleck de Nike'ın kurucu ortağı Phil Knight'ı oynayacak.

Film, Vaccaro'nun 80'lerin ortalarında o dönemin basketbol yıldızlarından Michael Jordan ile imzaladığı sponsorluk anlaşmasını konu alacak.

1997 yılında senaryosunu birlikte yazdıkları ‘Good Will Hunting’ ile Oscar kazanan Ben Affleck ile Mat Damon, geçtiğimiz yıl da yine senaryosunu birlikte yazdıkları tarihi drama ‘The Last Duel’de birlikte oynadılar.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog