MODA - TASARIMCILAR

Balenciaga, Sonbahar 2023 koleksiyonunu deneme kabininde tanıttı

Ünlü Fransız markası Balenciaga, Sonbahar 2023 koleksiyonu için hazırladığı kampanyada modelleri deneme kabinine soktu ve onları, üzerlerinde koleksiyondan parçalarla selfie çekerken görüntüledi

Balenciaga, Sonbahar 2023 koleksiyonunu deneme kabininde tanıttı

Balenciaga’nın, sürdürülebilirlik üzerine bir çalışma sunan Sonbahar 2023 koleksiyonundaki mücevherlerin, gözlüklerin ve kıyafetlerin çoğu geri dönüştürülmüş ögelerle üretilmiş. Kampanyası için modellerin deneme kabininde selfie çekerken görüntülendiği koleksiyondan öne çıkan parçalar arasında, bisikletçi ve kolej ceketleri yer alıyor. Yeniden yapılanma, katlama ve illüzyon fikriyle hazırlanan koleksiyon; ağartılmış molleton, kauçuklaştırılmış ağ ve sıvı kadife gibi farklı malzemeler içeriyor.

BB Soft Çanta, esnek malzemesiyle merkezde dururken, sert metalden Hourglass Çanta, onunla tam bir kontrast sunuyor. Diğer yanda Plaj Çantası ve Le Cagole gibi rahat aksesuarlar yeni versiyonlarıyla karşımıza çıkıyor. Koleksiyonun ayakkabı bölümünde yer alan Anatomik ayakkabı, Home Slide ve Defender, yeni doku ve boyutlarıyla şaşırtmaya devam ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog