MODA - TASARIMCILAR

Bottega Veneta Yaz 2024 kampanyası: Modanın oyun alanı

Bottega Veneta, kreatif direktör Matthieu Blazy’nin hazırladığı 2024 yaz koleksiyonunu, ünlü modellerin tanıttığı bir kampanyayla tanıttı. Kampanya fotoğrafları, renkli heykellerin süslediği bir oyun alanında çekildi

profil
BT Ekip
10.04.2024
Bottega Veneta Yaz 2024 kampanyası: Modanın oyun alanı

Bottega Veneta, şıklık ve zarafeti canlı bir şekilde bir araya getirdiği 2024 yaz kampanyasını tanıttı. Kreatif direktör Matthieu Blazy’nin sofistike tasarımları kampanyada; arka planında eğlenceli heykellerin yer aldığı bir oyun alanında çekilen görsellerle sunuluyor.

Fotoğrafçı Alec Soth'un belgesel tarzındaki bakış açısıyla çekilen kampanya görselleri, hayal dokusunun gerçeklik dokusuyla buluştuğu bir hikayeyi gözler önüne seriyor. Kampanyada Diane Chiu, Imaan Hammam, Lara Menezes, Awar Odhiang, Penelope Ternes ve Haojie Qi gibi modellerin tanıttığı önemli yaz parçaları öne çıkıyor.

Penelope Ternes’in tuhaf bir kırmızı mantar heykelinin üzerinde verdiği poz, onu saran trençkot kadar çarpıcı. Awar Odhiang’in giydiği canlı nane yeşili elbise, oyun alanının canlılığını yansıtıyor. Haojie Qi, soyut oyun alanı merdivenlerinde görülüyor.

Kampanya, çizgili takım elbiselerden iddialı çantalara ve sofistike örgü parçalara kadar tuhaf unsurları yüksek modanın ağırlığıyla karşılaştırıyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler