MODA - TASARIMCILAR

Bu çantayı istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz!

Salvatore Ferragamo’nun piyasaya sürdüğü yeni çanta modeli Cage Bag, sürekli değişen ihtiyaçlara uyum sağlamak için tasarlanmış. Çantanın farklı renklerdeki iç kesesi istendiği zaman değiştirilebiliyor

Bu çantayı istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz!

İtalyan moda markası Salvatore Ferragamo, yeni çanta modeli Cage Bag ile, sürekli değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan klasik bir aksesuara yatırım yapmanıza olanak sağlıyor. Deri kova çanta yapısı, değiştirilebilir kese ile birleşen Cage Bag, son dönemin en çok beğenilen modellerinden biri oldu.

Cage çanta, Ferragamo arşivlerinden beğenilen bir tasarıma saygı duruşunda bulunuyor: Ünlü Kimo sandaletleri. İlk olarak 1951'de Salvatore Ferragamo tarafından yaratılan bu sandalet, türünün ilk örneğiydi. Dokuma deriden yapılan bu ayakkabının içinde istenilen renkte değiştirilebilen bir çorap yer alıyordu. Ferragamo, bu ayakkabıyla kadınların çoraplarını elbiseleriyle eşleştirmelerine olanak sağlıyordu.

Son derece hafif olacak şekilde tasarlanan Cage çanta da tıpkı Kimo ayakkabı gibi kişiselleştirilebiliyor. Çantayı, farklı renklerdeki doğal keseler ve ipek eşarp baskılı torbalarla kullanabiliyorsunuz.

Önceki ve Sonraki
Haberler