MODA - TASARIMCILAR

Bulgari, Cenevre Saat Günleri’nden iki ödülle döndü

2022 Cenevre Saat Günleri’ne katılan saat markaları, Grand Prix d'horlogerie de Genève'de Aiguille d'Or da dahil olmak üzere saatçilere verilen 19 ödülden yedisini kazandı. Bulgari de Serpenti Misteriosi Piccolissimo ile Jewelry Watch kategorisinde ödüllendiriliken, Octo Finissimo Ultra ile de Audacity Prize’ı kazandı

Bulgari, Cenevre Saat Günleri’nden iki ödülle döndü

Cenevre Saat Günleri, yeni nesil saatçilik şovu olarak en köklü, umut veren ve yenilikçi markaları bir araya getirmeye devam ediyor. Prestijli Grand Prix d'horlogerie de Genève (GPHG) jürisi bu yıl dinamik, yaratıcı, cüretkar ve serbest saat markalarını ödüllendirerek onurlandırdı.

Enerji, rekabet, girişimcilik ve iş birliğini buluşturan Cenevre Saat Günleri, gerçek ve önemli bir başarı kriteri olarak kabul ediliyor. Grand Prix d'Horlogerie de Genève ödüllerinden aralarında en önemli Aiguille d'Or, Petite Aiguille ve Audacity Ödülü’nün bulunduğu 19 ödülden yedisini, Cenevre Saat Günleri’ni organize eden ve katılan markalar kazandı.

GPHG Akademi tarafından bu yıl seçilen 90 saatin en az 25'i (% 28’i) Cenevre Saat Günleri 2022 sırasında bayilere, halka ve dünya basınına tanıtıldı ve sergilendi.

Geçen yıl Aiguille d'Or'u kazanan Bulgari, bu yıl Serpenti Misteriosi Piccolissimo ile Jewelry Watch kategorisinde ödüllendirildi ve Octo Finissimo Ultra ile Audacity Prize’ı kazandı. Diğer kazananlar arasında Tourbillon kategorisinde Pioneer Cylindrical Tourbillon Skeleton ile H. Moser & Cie; Anywhere için Calendar and Astronomy kategorisinde Krayon ve son olarak Petite Aiguille ile Nuit Fantastique Dune Edition’ın kazananı Trilobe yer aldı.

Cenevre Saat Günleri'nin kurucu ortağı ve Bulgari Group CEO'su Jean-Christophe Babin, düşüncelerini şöyle anlattı: “Cenevre Saat Günleri’ni birlikte organize ettiğimiz, cesaret ve yaratıcılıklarıyla bir kez daha parıldayan en küçük kuruluşlardan en büyük markalara kadar tüm saat ustalarını yürekten kutluyorum. Coşku, tutku, girişimci ruhu ve başarı arzusu bulaşıcıdır. Bu değerlerin tümü, bizi Cenevre Saat Günleri'nin başlangıcından bugüne getirdi ve Grand Prix d'horlogerie de Genève'in büyük törenine coşku ve neşeyle yansıdılar. GPHG 2022 Jürisi’ne, tüm organizasyon ekibine, Başkan Raymond Loretan'a ve her yıl tüm saatçilik endüstrisini anma törenleri, ödüller ve kutlamalardan oluşan eşsiz bir gecede bir araya getirmek gibi harika bir iş çıkaran GPHG Vakfı Direktörü Carine Maillard'a teşekkür etmek istiyorum. Tabii ki Canton'a, Cenevre şehrine ve Devlet Üyeleri Bayan Fisher ve Bay Poggia'ya Cenevre Saat Günleri'ne ilk günden itibaren koşulsuz destekleri için teşekkür ediyorum. Halka açık, keyifli, tematik ve fiziksel etkinliğin dördüncüsü olacak Cenevre Saat Günleri 2023'ün tarihlerini yakında açıklayacağız. 2022'de mevcut olan 32 markaya ek olarak yeni markaların da yer almasını umuyoruz.”

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog