MODA - TASARIMCILAR

Bulgari ve Gerald Genta’dan gülümseyen Mickey saati!

Bulgari Group bünyesinde yer alan Gerald Genta; Arena Retrogate koleksiyonunda, ikonik bir tasarım olan Smiling Disney Mickey Mouse saatine yeniden hayat verdi

Bulgari ve Gerald Genta’dan gülümseyen Mickey saati!

Bulgari, Disney’in Mickey Mouse karakteriyle süslenmiş ve 1980’li yıllara damgasını vuran Gerald Genta modeline yeniden hayat veriyor. 2000 yılından bu yana Bulgari Group bünyesinde yer alan dünyaca ünlü saat gurusu Gerald Genta; 20 Aralık Pazartesi günü yenilenmiş içerik ve ara yüzüyle yayına girecek web sitesinde, markaya dair yenilikleri paylaşacak ve dünya çapındaki Gerald Genta hayranları ile buluşacak. Aynı gün, sınırlı sayıda üretilen Gerald Genta Retrograde koleksiyonundan Smiling Disney Mickey Mouse modeli de satışa sunulacak.

Gerald Genta'nın üstün tasarım gücü ve Disney dünyasının ikonik sembolüyle birleşen saat, uzun bir bekleyişin ardından ilk olarak Eylül 2021'deki Cenevre Saat Günleri’nde tanıtılmıştı. Klasik saat tasarımına neşeli ve eğlenceli bir bakış açısı sunan model, Disney'in ikonik faresinden ilham alıyor. Smiling Disney Mickey Mouse, her yönüyle markanın ruhuna sadık kalıyor. Rodyum kaplama güneş ışını desenli mono-retrograde özellikli modelin kadranında Jumping Hour prensibiyle çalışan Mickey Mouse illüstrasyonu yer alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler