MODA - TASARIMCILAR

Calvin Klein Monochromatic Summer koleksiyonunu Micheal Ward ve Vittoria Ceretti ile tanıtıyor

Calvin Klein, kampanyasında aktör Micheal Ward ve model Vittoria Ceretti’nin yer aldığı, kadın ve erkek seçkilerinden özenle oluşturduğu yeni Monochromatic Summer koleksiyonunu duyurdu

profil
BT Ekip
30.05.2024
Calvin Klein Monochromatic Summer koleksiyonunu Micheal Ward ve Vittoria Ceretti ile tanıtıyor

Monochromatic Summer koleksiyonu, Calvin Klein'ın çağdaş minimalizmini temsil ediyor. Monochromatic Summer, beyaz ve tonlarından oluşan giyim ve iç giyim seçkisini bir araya getiriyor. Kadın ve erkek seçkilerinden özenle oluşturulan koleksiyonda Calvin Klein’ın ikonik kesimlerine yeni bir soluk getiriliyor. Beyaz denimler, ton sür son stili benimseyenler için mükemmel bir seçenek oluyor. Calvin Klein’ın ikonik iç çamaşırları, yazın enerjisini ve ferahlığını yansıtan, nefes alabilen pamuklu kumaşlar ve açık tonlarda dantel detaylar içeriyor. Her tarza uyum sağlayabilen koleksiyon, sade ama çarpıcı bir görünümün sunuyor. Monochromatic Summer rahat kesimleri ve açık renklerin konforunu ön plana çıkarıyor. 

Josh Olins tarafından fotoğraflanan kampanya, yazın canlılığını Micheal Ward ve Vittoria Ceretti üzerinden aktarıyor. Koleksiyonun beyaz paletini, New York dokularıyla bir araya getiren kampanya, şehrin yaz aylarındaki haline gönderme yapıyor. Gün ışığında çekilen kampanya kareleri, küçük ışık oyunlarıyla yazın sıcaklığını ve enerjisini aktarırken, zahmetsiz şıklığın cazibesini gözler önüne seriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler