MODA - TASARIMCILAR

Dua Lipa ve Donatella Versace birlikte koleksiyon hazırladı

Ünlü şarkıcı Dua Lipa ile modacı Donatella Versace, bir araya gelerek Versace için ‘La Vacanza’ adını verdikleri bir yaz kadın giyim koleksiyonu hazırladı. Koleksiyon, 23 Mayıs'ta Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleşecek defileyle tanıtılacak

Dua Lipa ve Donatella Versace birlikte koleksiyon hazırladı

Versace; ünlü şarkıcı Dua Lipa’nın, yakında çıkacak olan ‘La Vacanza’ adlı yaz kadın giyim koleksiyonunun tasarımında Donatella Versace ile birlikte çalıştığını açıkladı. Ortak tasarlanan koleksiyon, bu ay düzenlenecek Cannes Film Festivali sırasında Cannes’da gerçekleştirilecek bir defileyle tanıtılacak.

Donatella Versace, konuyla ilgili yaptığı basın açıklamasında "İş birlikçi bir tasarım sürecinden her zaman ilham almışımdır" deyip devam etti: "Bu koleksiyon üzerinde Dua ile çalışmak çok heyecan vericiydi, aramızdaki dinamiği seviyorum. Dua güçlü, korkusuz ve özgür, ayrıca yaratıcı vizyonu olağanüstü. Yaz büyülü bir zamandır. Cannes'da gerçekten özel ve samimi bir defile ile bu duyguyu ve yılın o zamanının renklerini yakalayacağız.”

Dua Lipa ise şunları söyledi: "Versace için kadın 'La Vacanza' koleksiyonunu Donatella ile birlikte tasarladığım için kesinlikle çok heyecanlıyım. Yıllar içinde Donatella ile çok güçlü bir bağ kurduk ve kariyerimin en başından beri ondan ve tüm ekipten aldığım destek için çok minnettarım. Bana bu koleksiyonu birlikte tasarlama ve tüm yaz ilhamlarımın çıldırmasına izin verme onurunu vermesi bir rüyaydı. Bu koleksiyonla çok gurur duyuyorum ve onu Cannes'da sergilemek için sabırsızlanıyorum.”

Versace ‘La Vacanza’ defilesi, 23 Mayıs'ta Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleşecek ve defilenin ardından koleksiyon mağazalarda ve internette satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog