MODA - TASARIMCILAR

H&M, Innovation Circular Design Story için görkemli bir lansman partisi düzenledi

H&M, sürdürülebilirlik ve eğlenceye odaklanan Innovation Circular Design Story için Boğaz’da görkemli bir lansman partisi düzenledi. Sınırlı sayıda misafirin davet edildiği ve H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran’ın ev sahipliğinde gerçekleşen lansman partisi, şehrin en sevilen mekanlarından biri olan Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirildi

H&M, Innovation Circular Design Story için görkemli bir lansman partisi düzenledi

H&M, yenilikçi kumaşlar ve çığır açan materyaller ile benzersiz bir parti koleksiyonu hazırladı: H&M Innovation Circular Design Story! Innovation Circular Design Story koleksiyonu, H&M’in ileriye dönük fikirlere ve yenilikçi üretimlere odaklanan çığır açıcı sürdürülebilirlik girişimi olan H&M Innovation Stories'in en sonuncusu. Innovation Circular Design Story iki temaya odaklanıyor; sürdürülebilirlik ve eğlence. Koleksiyon, denemeyi ve kendini ifade etmeyi sevenler için yapıldı ve bu coşkulu ruh hali öncü fotoğrafçı Rafael Pavarotti tarafından çekilen ‘Parti başlamadan hemen önce’ başlıklı kampanyaya da yansıdı. Koleksiyon, H&M tasarım ekibi ve koleksiyona kreatif danışman olarak katkıda bulunarak kampanyanın stilini oluşturan stilist Ib Kamara ile birlikte oluşturuldu.

H&M Türkiye bu çok özel koleksiyon için unutulmaz bir lansman partisi organize etti. Sınırlı sayıda misafirin davet edildiği lansman partisi şehrin en sevilen mekanlarından biri olan Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirildi. H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran’ın ev sahipliğinde gerçekleşen lansmana; Tülin Şahin, Begüm Kütük, Ece Sükan, Ahu Yağtu, Şirin Ediger, Müge-Caner Erdeniz, Gamze Erçel, Caner Yıldırım, Rachel Araz Kiresepi, Nil Ninat ve Hande Can gibi tarzlarıyla ilham veren pek çok seçkin isim katıldı.

H&M Innovation Circular Design Story koleksiyonu 9 Aralık’tan itibaren hm.com’da ve İstinye Park AVM mağazasında satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler