MODA - TASARIMCILAR

H&M Studio İlkbahar-Yaz 2018

H&M Studio, Paris Moda Haftası kapsamında 28 Şubat’ta Japonya’nın şehirli zarafeti ve kendine özgü minimalizminden ilham alan ve “şimdi gör, hemen alın” konseptinin de yer aldığı İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonunu sundu.

H&M Studio İlkbahar-Yaz 2018
H&M Studio İlkbahar-Yaz 2018
Davet için Musée des Arts Décoratifs içerisinde, ikonik tatami minderleri ve iddialı ikebana aranjmanlarıyla dekore edilen modern bir Japon iç tasarımı yapıldı. Masaların arasında gerçekleşen defile öncesinde, aralarında Naomie Harris, Alexa Chung ve Joan Smalls gibi isimlerin de yer aldığı konuklara şık bir sunumla Japon yemekleri ikram edildi.

H&M Studio koleksiyonunda net hatlara sahip silüetler, rahat bir hava ve Japon yazı sisteminden ilham alan vurucu soyut baskılar yer alıyor. İş giyim parçaları,uçuşan kumaşlar ve iddialı trikolar minimal tasarım, saf renkler ve hareket arasındaki dengeye katkıda bulunuyor. Defilede Adwoa Aboah, Amber Valetta, Grace Elisabeth ve Edie Campbell gibi birbirinden farklı süper modeller yürüdü. 

Koleksiyon defilenin hemen ardından online olarak sunuldu ve 1 Mart’tan itibaren dünya çapında mağazalarda sunuluyor olacak.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog