MODA - TASARIMCILAR

Jacquemus bu kez çocukları da düşündü

Gözde Fransız markası Jacquemus, ilk kez çocuklar için de bir koleksiyon hazırladı. 3-10 yaş için hazırlanan koleksiyonda şapkalar, tişörtler ve kapüşonlu sweatshirt’ler yer alıyor

Jacquemus bu kez çocukları da düşündü

Lüks Fransız markası Jacquemus, Pink 2 Holiday kapsülünün bir parçası olarak çıkardığı eğlenceli çocuk giyim serisini satışa sundu. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyon, 3 ila 10 yaş arası çocuklar için sadece pembe parçalardan oluşuyor. Jacquemus logolu şapkalar, tişörtler ve kapüşonlu sweatshirt’leri satışa çıkaran marka, yakında koleksiyona daha fazla parça ekleyecek.

Seri, yine kapsülde yer alan çeşitli reklam öğeleriyle işbirliği içinde yapılan bir dizi başka şaşırtıcı pembe temalı ürünün yanı sıra evin resmi web sitesinde mevcut.

Pink 2 Holiday koleksiyonunda bir de, Fransız oyuncak markası BigStuffed ile birlikte üretilen, eski Jacquemus kumaşlarından yapılmış ve markanın Akdeniz köklerine gönderme yapan pembe bir yengeç oyuncak da yer alıyor.

Yakında güzellik sektörüne de adım atacağı açıklanan Fransız marka, raporlara göre İspanyol parfüm ve moda evi Puig ile iş birliği görüşmelerine devam ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog