MODA - TASARIMCILAR

Kenzo x H&M'den eğlenceli defile

Jean-Paul Goude, Kenzo x H&M koleksiyonunun lansmanı için New York’ta etkileyici bir defile düzenledi.

Kenzo x H&M'den eğlenceli defile
Kenzo x H&M'den eğlenceli defile
Dün gece New York’taki Pier 36’da Kenzo x H&M, moda efsanesi Jean-Paul Goude’nin yönettiği bir defileyle sunuldu. Konuklar, Kenzo Kreatif Direktörleri Carol Lim ve Humberto Leon tarafından tasarlanan Kenzo x H&M koleksiyonunun enerjisini ve eğlenceli desenlerini deneyimlemeye davet edildi.

Sam Spiegel’in “Express Yourself” şarkısının özel remiks’indeki ritimle dansçılar, beatbox’cılar, ıslık çalanlar ve müzisyenler bireysel ifadenin güzelliğini ve gücünü kutlamak için bir araya geldiler. Defiledeki modeller Kenzo x H&M koleksiyonunun hareketliliğini, cesur desenlerini ve canlı renklerini izleyenlere mükemmel bir şekilde gösterdi. Defile sonrasında kutlama rap sanatçısı ve sürpriz misafir Ice Cube’un performansıyla devam etti.

Kenzo’nun Kreatif Direktörleri Carol Lim ve Humberto Leon, “Bu gece burada Kenzo x H&M ile ilgili sevdiğimiz her şeyi kutladık. Eğlenceli, canlı ve farklı dünyaların bir araya gelişinin beklenmedik bir birleşimiydi. Hiçbir zaman unutmayacağımız bir gösteriydi.” dedi.

Defileye katılan ünlü isimler arasında Chloe Sevigny, Elizabeth Olsen, Lupita Nyongo ve Joe Jonas da vardı.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog