MODA - TASARIMCILAR

Louboutin'den kırmızı aşkına

Christian Louboutin oje ve ruj koleksiyonlarında yer alan, ve farklı şişeleriyle diğer renklerden ayrılan Louboutin kırmızısı ikonik Rouge Louboutin tasarımlarını bir uzay yolculuğuna uğurluyor.

profil
BT Ekip
31.01.2017
Louboutin'den kırmızı aşkına

Christian Louboutin, Sevgililer Günü’ne özel “Sputnik Sevgilim” görsel kampanyasını paylaştı.

Bir astronot, nefes kesen yıldızlar arasında serbestçe gezinen ruj ve oje renklerinin arasında süzülüyor. Görseller Christian Louboutin ürünlerinin pratik kimliğinden çok daha öteye uzanarak Rouge Louboutin’in sonsuz romantizmine odaklanıyor. 

Christian Louboutin, Beauté koleksiyonuna hayat verirken adeta bir sanat eseri yaratırcasına ürünlerin ambalajlarını tasarladı, ve yegane amacı kadınların çekiciliğini yansıtmak oldu. Tıpkı birer objet d’art nadideliğinde şişeleri ile güzellik koleksiyonu, keşfedenlerde adeta başka bir dünyadan gelmiş intibası uyandırdı. Ergonomik bir biçimde tasarlanmış olan oje ve ruj şişeleri, Rouge Louboutin’in zaman ve mekandan bağımsız, elegan zamansızlığını astronot temasında yeniden keşfetti. 

Christian Louboutin, bu düşünceyi “İnsanların adımlarını yavaşlatmasını istiyorum. Güzellik, kendinize zaman ayırmakla ilgili. En büyük lüks aslında zaman ve alan. Kendinize bir alan yaratın” cümleleriyle açıklıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog