MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton, 2024 Kadın Cruise Koleksiyonu’nu İtalya’daki Isola Bella adasında tanıttı

Fransız lüks markası Louis Vuitton, 2024 Kadın Cruise Koleksiyonu’nu İtalya’da düzenlediği bir defileyle tanıttı. Maggiore Gölü’nde bulunan İsola Bella adasında görücüye çıkan koleksiyon, eklektik ve fütüristik tasarımlarıyla dikkat çekti

Louis Vuitton, 2024 Kadın Cruise Koleksiyonu’nu İtalya’daki Isola Bella adasında tanıttı

Louis Vuitton, merakla beklenen 2024 Cruise Kadın Koleksiyonu’nu geçtiğimiz günlerde İtalya’daki Maggiore Gölü’nde bulunan İsola Bella adasında düzenlenen bir defileyle tanıttı. Birkaç yüzyıldır Borromeo Ailesi’nin sahibi olduğu Isola Bella adası, bu kez bu görkemli defileyi izlemeye gelen ve aralarında Catherine Deneuve, Cate Blanchett ve Emma Stone gibi ünlü isimlerin de yer aldığı konuklarını ağırladı.

Nicolas Ghesquiere liderliğindeki efsanevi lüks markanın 2024 Cruise Kadın Koleksiyonu’nda yer alan eklektik ve fütüristik tasarımlar, ünlü modeller tarafından tanıtıldı. Koleksiyondaki bazı tasarımlar avangart fırfırlarla süslenmiş dalış ekipmanlarını anımsatırken, bazıları da göğüs kısmındaki kalın kapitone ile eskrimci üniformalarını hatırlatıyordu. Bir tasarımda ise kumaş; doku ve hareket kazandıran koyu mavi ve sarı altın renkli bloklara sahip kolsuz bir elbisenin korsajında ​​bir akordeon gibi sımsıkı büzülmüştü.

Koleksiyondaki kazaklar, ortasında yarı saydam bir şeritle daha havadar hale gelirken, toz pembesi, deniz yeşili ve bebek mavisi renklerindeki şifon elbiseler, Edward çağına yakışır abartılı kabarık kollara sahipti.

Louis Vuitton'un şovu, Borromeo Ailesi tarafından krallara yaraşır bir cennete dönüştürülen ve eski bir balıkçı köyü olan Isola Bella'da gerçekleştirilen ilk defile olarak kayıtlara geçti. Kraliçe Victoria, Napolyon ve Josephine ve hatta 1985'te Prens Charles ve Prenses Diana da dahil olmak üzere birçok kral ve kraliçe, imparatorlar yıllar boyunca Isola Bella'ya konuk olmuştu.

Önceki ve Sonraki
Haberler