MODA - TASARIMCILAR

Mansur Gavriel yeni çanta ve ayakkabı koleksiyonu

Mansur Gavriel, yeni çanta ve ayakkabı koleksiyonunu New York Moda Haftası kapsamında tanıttı. Tanıtımda modeller günlük hayatlarını yaşarken ellerinde, yanlarında Mansur Gavriel çantaları, aksesuarları ayaklarında yeni ayakkabı koleksiyonundan parçalar vardı.

Mansur Gavriel yeni çanta ve ayakkabı koleksiyonu
Mansur Gavriel yeni çanta ve ayakkabı koleksiyonu

Yıllardır yaptığı minimal ve sade çantaları ile ikonik bir marka haline gelen Rachel Mansur ve Floriana Gavriel’in markası Mansur Gavriel artık genişlettikleri çanta ve ayakkabı koleksiyonları ile moda dünyasında her stilden kadının hayallerini süsleyen bir isim haline dönüştü.

New York Moda Haftası içinde Manhattan’da gerçekleşen tanıtımda markanın kendi pop-up evinde modern koltuklar, yataklar, mutfak, okuma köşeleri yaratıldı. Limonlar, mandalinalar, taze çiçekler ve tatlıların içinde olduğu bembeyaz bir mutfakta modeller gelenlere ikramlarda bulundular. Modeller günlük hayatlarını yaşarken ellerinde, yanlarında Mansur Gavriel çantaları, aksesuarları ayaklarında yeni ayakkabı koleksiyonundan parçalar vardı.

Yeni model çantaların yanında koleksiyonda 5 yeni tip ayakkabı yer alıyor.  “Bikrin” model minimal çantaların yanında vintage esintili “Elegant” model çanta da oldukça ilgi gören parçalardan. Her zamanki gibi koleksiyonda pastel tonlar ağırlıklı. 5 yeni ayakkabı modeline gelirsek “Venetian” loaferlar yaklaşık 10mm ya da 30mm topuğa sahip… Hem zarif hem rahat bir model. Onun dışında klasik düz taban loaferlar, sivri burun topuklular, arkası açık topuklu terlikler ve balerin ayakkabıları yer alıyor. Arkası açık topuklu terliklerin sokak stilinde çok fazla karşımıza çıkacağı şüphesiz. Ayakkabılar genellikle süet kumaştan yapılmış. Malum o da Mansur Gavriel’in imzası niteliğinde artık…

Mansur Gavriel’in ekibinde şu an 18 kişi çalışıyor. Tasarımcılar yenilenen ve gelişen markaları için ise şunu söylüyor: “Bu bir meydan okuma, direnme… Takımımızı daha genişletmeli, yeniden inşa etmeliyiz.”


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog