MODA - TASARIMCILAR

Meri Kruzto bel zincirleri, yeni yılın festival ruhunu yansıtıyor

Meri Kruzto, şans getireceğine inandığı zarif bel zinciri tasarımlarıyla yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. Zamanın ruhunu yakalayan ve doğanın değerli taşlarıyla tasarlanan eşsiz bel zincirleri, büyüleyici bir kutlama enerjisi yayıyor

profil
BT Ekip
13.11.2023
Meri Kruzto bel zincirleri, yeni yılın festival ruhunu yansıtıyor

Tasarımlarını parıltının ve sakinliğin kontrastı ışığında oluşturan Meri Kruzto; festival ruhunu yansıtan benzersiz bel zincirleri ile yeni yılı büyülemeye hazırlanıyor.

En büyük ilham kaynağı 'Göz’, 'Denge’ ve 'Enerji’ olan Meri Kruzto, tasarımlarını hayata geçirirken yaşanmışlıklardan, duygulardan ve ‘an’lardan esinleniyor. Zamanın ruhunu yakalayan ve doğanın değerli taşlarıyla tasarlanan eşsiz bel zincirleri, büyüleyici bir kutlama enerjisi yayıyor.

Hem kişinin kendisini, hem de sevdiklerini mutlu etmek için harika bir hediye alternatifi olabilecek bu eşsiz parçalar; hem çıplak tene, hem de kıyafetlerin üzerine kullanılarak, benzersiz bir stil oluşturuyor.

Yeni yıl kutlamalarının enerjik ruhunu tasarımlarına adapte eden Meri Kruzto, bu parçalarında altın üzerine renkli değerli taşlar tercih ediyor. Yeşil ve kahverengi gibi yeni yıl ruhunu yansıtan ve yılbaşı temasına uygun renklerle süslenmiş tasarımlar, kullanıcısına şans getirmeyi umuyor. Yaydığı coşkulu ve güzel enerjiyle 2024’ün gelişini kutlamak için ideal hediye alternatifleri olan bu parçalar, yeni yılın vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler