MODA - TASARIMCILAR

Messika’nın yeni koleksiyonu Beyond the Light’ın ilham kaynağı eski Mısır

Fransız mücevher markası Messika’nın yeni koleksiyonu Beyond the Light ismini taşıyor. Markanın kurucusu Valérie Messika, eski Mısır’dan ilham aldığı koleksiyonda olağanüstü elmaslar, dönüştürülebilir parçalar, teknik yenilikler ve özgün tasarımlar sunuyor

Messika’nın yeni koleksiyonu Beyond the Light’ın ilham kaynağı eski Mısır

Ünlü mücevher markası Messika’nın kurucusu Valérie Messika, yeni koleksiyonunda eski Mısır'ın büyüleyici ve gizemli cazibesini keşfediyor. Güneş enerjili mücevher koleksiyonu Beyond the Light; altın ve elmas yağmuru ile sonsuz bir ışıltı vadediyor.

Fransız markası; tutku, cüret ve mükemmelliğin sanat eserlerine dönüştüğü yeni koleksiyonuyla benzersiz ve mistik bir yolculuk hayal ediyor. Valerie Messika, koleksiyonda; grafik çizgilerin saflığı ve olağanüstü taşlarla, Mısır ve onun hipnotik mitolojisiyle incelikle renklendirilmiş retro-fütüristik bir senfoni sunuyor.

Koleksiyonun şaheseri olan Akh-Ba-Ka ve 15 sıra dışı elmastan oluşan takımyıldızı, 33 karatlık elmasla etrafa ışık yayıyor. 110 karatlık bir pırlantadan elde edilen bu mücevher; tutku, içgüdü ve bilgi birikiminin kesiştiği inanılmaz bir hikayeyi gözler önüne seriyor. Akh-Ba-Ka; Mısır kanatlı bok böceğinin efsanevi temasını yücelten görkemli bir set olarak karşımıza çıkıyor.

“Antik Mısır, tüm nesilleri ve kültürleri büyülemeye devam eden bir medeniyet. Bu gizem, sonsuzluğu çağrıştıran neredeyse büyülü bir aura yayıyor. Aynı zamanda güçlü ve ilham verici bir maneviyat aşılayan bir dünya…” diyen Valérie Messika; Beyond the Light koleksiyonunda olağanüstü elmaslar, dönüştürülebilir parçalar, teknik yenilikler ve özgün tasarımlar sunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog