MODA - ÜNLÜLER

Demi Moore, her bedendeki kadınlara özel mayo koleksiyonu hazırladı

Bir döneme damga vuran oyunculardan biri olan Demi Moore, Andie markası ile birlikte bir mayo ve bikini koleksiyonu hazırladı. Koleksiyondaki, geniş bir beden aralığında hazırlanan mayo ve bikiniler, kadınların rahatlığı gön önünde bulundurularak tasarlanmış

Demi Moore, her bedendeki kadınlara özel mayo koleksiyonu hazırladı

Ünlü oyuncu Demi Moore, Andiezmarkası ile birlikte, ‘her bedendeki kadın düşünülerek’ tasarlanan ve vintage esintili mayo ve bikinilerden oluşan ilk mayo koleksiyonunu çıkardı. 10 parçadan oluşan Demi Moore x Andie koleksiyonundaki mayo ve bikiniler; ünlü oyuncunun vintage giyim koleksiyonundan ilham alınarak, İtalya ve Fransa'dan temin edilen yüksek kaliteli kumaşlarla üretildi.

Koleksiyon; 0 ile 26 beden aralığında her yaştan kadına uygun fiyatlı, tam oturan ve rahat mayo ve bikiniler sunmak için tasarlandı. V yakalı üst ve fırfırlı alttan oluşan 'Monaco' bikini, koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor. 'Tropez' mayo da ilgi gören parçalardan bir diğeri.

Andie markasının ilk yatırımcılarından biri olan Demi Moore, geçen yıl mayo markasının konfor, uyum ve stil temalarını kutlamak için hazırlanan ‘Together’ kampanyasında kızları Rumer, Scout ve Tallulah Willis ile birlikte yer almıştı.

İş birliği hakkında konuşan ünlü oyuncu, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Geçen yılki Together kampanyasından sonra Andie ile tekrar iş birliği yapmaktan heyecan duydum. Bu sefer birlikte yepyeni bir mayo koleksiyonu tasarlamak için buluştuk. Andie mayoları gardırobumun vazgeçilmez parçaları haline geldi. Vintage moda tutkumdan etkilenen anlamlı yüzme parçaları yaratmak için Andie ekibiyle doğrudan çalışmak ve hayatlarının her aşamasında kadınları göz önünde bulundurmak ilham verici ve tatmin edici bir deneyimdi.”

Andie'de marka ve tasarımdan sorumlu başkan yardımcısı olan Michelle Copelman ise şunları ekledi: “Demi Moore, olağanüstü kariyeri boyunca milyonları büyüledi. İnkar edilemez stiliyle Andie için mükemmel bir partner. Demi, eskizlerden siluetlere, kumaş seçimine ve son rötuşların tamamlanmasına kadar tasarım sürecinin her adımıyla birebir ilgilendi. Bu çok özel koleksiyonda böylesine etkili bir moda ikonu ile ortak olmaktan dolayı çok heyecanlıyız ve bunu dünyanın her yerindeki kadınlarla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Fiyatları 75-155 dolar arasında değişen mayo ve bikiniler AndieSwim.com'da ve markanın Sag Harbor, New York, Kaliforniya ve Berkeley'deki pop-up mağazalarında satışa sunuldu.

 

 

Önceki ve Sonraki
Haberler