MODA - TASARIMCILAR

Michael Kors ve Ellesse, kayaktan ilham alan ortak bir koleksiyon hazırladı

Lüks moda evi Michael Kors ve İtalyan spor giyim markası Ellese, ikinci kez bir araya geldi ve kayaktan ilham alan bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyonun kampanyasında ise ünlü model Emily Ratajkowski yer alıyor

Michael Kors ve Ellesse, kayaktan ilham alan ortak bir koleksiyon hazırladı

Bu yılın başlarında iş birliklerini duyuran Michael Kors ve Ellesse, yoğun talip üzerine ikinci kez bir araya geldi ve ikinci bir spor temelli iş birliğiyle geri döndü. İkonik moda evi ve İtalyan spor giyim markası, hazırladıkları ikinci koleksiyonda bu kez kayaktan ilham aldı.

Koleksiyondaki klasik kayak stillerini yansıtan parçalar; ister trekking parkurlarında, ister kayak kulübesinde giyin, zamansız, havalı ve fonksiyonel bir görünüm sunuyor. Koleksiyon, Ellesse'nin mirasına uygun olarak klasik renk bloklu tarzda tasarlanmış ve Michael Kors'un bilinen spor-lüks ihtişamıyla bezenmiş. Parçalar, Michael Kors'un ikonik logosunu, Ellesse'nin spordan ilham alan logosuyla birleştiren bir logoyla süslenmiş.

Koleksiyonun tanıtımını ise ünlü model Emily Ratajkowski ve David Agbodji yapıyor. İkili, kampanya için fotoğrafçı Daniel Clavero’nun objektifine poz verdi. Kampanya fotoğraflarında Ratajkowski ve Claver; koleksiyonda yer alan kalın boğazlı kazaklar, kışlık ceketler, şişme yelekler,bereler ve eldivenlerle poz verdi.

Koleksiyon, Michael Kors'un web sitesinde satışa çıktı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog