MODA - TASARIMCILAR

Moschino 2022 Sonbahar/Kış kampanyası ihtişam saçıyor

Yaratıcı yönetmen Jeremy Scott’ın, Moschino 2022 Sonbahar-Kış kampanyası için hazırladığı kampanyada ünlü modeller, modaya uygun giysiler olarak yeniden tasarlanan gündelik eşyalarla poz veriyor

Moschino 2022 Sonbahar/Kış kampanyası ihtişam saçıyor

İtalyan moda markası Moschino, 2022 Sonbahar-Kış kampanyası için farklı bir yorumla klasik bir görünüm sunuyor. Kampanya için modeller; yaratıcı yönetmen Jeremy Scott tarafından modaya uygun giysiler olarak yeniden tasarlanan gündelik eşyalarla, fotoğrafçı Steven Meisel’e poz verdi Scott, kampanyada cazibeye dönüşü aradığını söylüyor.

Siyah-beyaz fotoğraflardan oluşan kampanyanın kadrosunu; Shalom Harlow, Imaan Hammam, Sora Choi, Iris Law, Mila van Eeten ve Mariacarla Boscono oluşturuyor. Scott’un kampanya için esin kaynağı ise ‘2001: A Space Odyssey’ filmindeki gösterişli parçalar.

Oyma saatten oluşan elbiseden şamdan başlıklar ve gösterişli küpeler de dahil, fotoğraflarda yer alan her parça yeni sezona stil katıyor. Kampanya fotoğrafları için poz veren modellerin makyajları Pat McGrath, saçları ise Guido Palau imzası taşıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog